Dünyanın En Güvenilir Hava Yolu Şirketleri

CBS News Dünyanın en güvenilir hava yolu şirketlerini açıkladı. Yapılan istatistikler ve araştırmalara göre bu yılın güvenilir şirketleri sıralaması şu şekilde devam etmekte.

1. Qatar Airways

Filo büyüklüğü: 130

Destinasyonlarda sayısı: 144+

Zamanında yüzdesi:% 82.8

Filosunun yaş ortalaması: 5.5 yıl

Qatar Airways, diğer havayolları için öldürecek bir zamanında yüzdesine sahip. Ve onun uçaklarının daha modern ve konforlu demektir nispeten genç filoya sahiptir.

Katar son zamanlarda avrupadaki işlerini büyütmek adına British Airways’in %10 satın almıştır.

2. Emirates

Filo büyüklüğü: 232

Destinasyonlarda sayısı: 142+

Zamanında yüzdesi:% 73.9

Filosunun yaş ortalaması: 6.3 yıl

Emirates “tüm diğer havayollarında ‘öğle yemeği yemek,” İş adamları için International Business Times. hizmeti ve Dubai merkezli havayolu coğrafi konumu nedeniyle önemli pazarlar arasında mükemmel bir transfer noktası olmuştur. Son 2 yılda karını ikiye katlamıştır.

Ve Dubai neredeyse sınırı olmadan daha fazla pistler ve terminaller vardır.

3. China Eastern

Filo büyüklüğü: 363

Destinasyonlarda sayısı: 300+

Zamanında yüzdesi: 62.4

Filosunun yaş ortalaması: 6.3 yıl

Havayolları hava trafiği güçlü büyümeyle birlikte düşük yakıt fiyatlarındaki iş artışı sayesinde görüyoruz, ve China Eastern istisna değildir. Şangay taşıyıcı kar kendi iç piyasada talebin artması ile, 2014 yılında iş gücü ve karı %45 artı.

4. Singapur Havayolları

Filo büyüklüğü: 107

Destinasyonlarda sayısı: 62 +

Zamanında yüzdesi:% 82.7

Filosunun yaş ortalaması: 7.4 yıl

Singapur Havayolları, sektördeki ençok vip havayolu uçuş deneyimleri biri olarak kabul edilir, ve bu yüzden rahat etmek kolaydır. Vip uçuş deneyimlerinden biri Burdan görebilirsiniz. New York’a Singapur onun uçuşu.

Listenin Devamı için: Bkz;

About Oxygen 59 Articles
Hayaller ile geçen bir yaşam ve bu hayallerin sürüklediği yolculuklar ve maceralar. İnsan hayatında hayallerin bitmemesi gerektiğine inanan biri olarak yaşamımı sürdürüyorum. Son günlerde sıklıkla blog yazıyorum ve bundan keyif alıyorum.

Toplam 4 Yorum Var

  1. Filo büyüklüğü 261 olan 265 farklı noktaya uçan 2014 yılında avrupanın en iyisi dünyanın en iyi 5. Havayolu seçilen Türk Hava Yolları nın bu listede yer almaması çok manidar. Zira lufthansa gibi bir devde yok. Kaynak araştırmadım ama sanki bir asyalı yapmış gibi duruyor

  2. Yazara lafım yok ama listede Thy yok onun yerine nerde bir dandik arab havayolu varsa listeye almışlar. Keşke bunu yayınlayacağınıza bizler için uygun olan havayollarına değinseniz uygun bilet nasıl alınır hangi ülkeye hangi hava yolları duraksamalı ve duraksamasız uçar gibi bilgiler çok daha faydalı olurdu inanın.

Cevap Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.


*