Gece Hayatı

Arkadaşlar kişilik olarak utangaç bir yapım vardır. senelerce Yurt dışına çıkmayı değişik yerleri görmeyi planlayıp durmuştum. Her seferinde internetten bana uygun olan yerleri araştırp incelediğimde yazılanlardan dolayı rahatsız olup tatilimi erteleyip durmuşrtum. yine bir gün internette takılıp araştırma yaparken asyarehberi ile karşılaştım. Site yeni kurulmuş sadece tayland hakkında yazısı ve siteyi tanıtım yazısı vardı. Asya Rehberi sitesinin hakkımızda yazısını ve Tayland Hakkında yazısını okuduğumda bu siteden hayır gelmez deyip hemen ayrılmıştım.

15 gün sonra yine internette araştırma yaparken hangi kelimeyi aradığımı şu an hatırlamıyorum asyarehberi.com ilk sayfada yer almaktaydı. görür görmez şaşırıp siteyi tekrar kontrol ettiğimde sitede Taylanddan Bangkok gece hayatına kadar Avrupaya kadar tanıtım ve asyarehberi müdavimlerinin yayınladıkları gerek hikayeler ile karşılaştım. O geceki arayışlarıma son verip asyarehberinin noktasına virgülüne kadar okuyup hatim indirdim.

Benim gibi birinin utangaçlığını bile geçirirp yorum yapıp soru sormasına sebep olacak bir birinden ilginç gezilecek yerler ülkelr hakkında yazı yaınlanmaya devam edildi. Arttık her günüm yeni bir yazı tanıtım yorum varmı diye günde 5-6 kez cepten yada pc den siteyi kontrol etmekle geçmeye başladı yaptığım bir yorum üzerine site yöneticileri direkt benimle e mail üstünden temasa geçip sorumu özel olarak cevaplaması ile asyarehberine bağımlılığım dahada arttı.

İlerleyen günlerde asyarehberinin rehberliğinde özellikle Taylanda gidip gelenlerin yazıları sitede yayınlanmaya başlayınca bede çileden çıkıp site yönetiminin klavuzluğunda kendime Tayland uçak bileti alıp, sürekli ertelettiğim tatil planlarımı icraata dökme kararı aldım. şu anda eylül ayına askerdeymişim gibi gün sayıyorum. Emin olunuz ki gidip geldiğimde Gece Hayatı nda yaşadıklarımı  Tayland gece hayatında gördüklerimide sadece asyarehberinde yayınlatacağım.

Bu yazı teşekkür amaçlı yazılmıştır. ismim engin.

Toplam 3 Yorum Var

  1. Engin hocam düşüncelerin için teşekkürler. Kurulduğu ilk günden beri Asyarehberi doğru bilgileri vermiştir ve vermeye de devam edecektir.

  2. bende eylül ayında bangkok,singapur,puket adasına gidicem arkadaslarla yaklasık 20 gün orda kalıcaz belki malezyayada gecebiliriz ciddi para harcadık şimdiden oteller uçaklar derken binler gitti ama değcek

Cevap Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.


*