Kaç Tip Tayland Kızı Var? (güncellendi)

Merhabalar, farklı bir konuya değinerek bugün takip ettiğim bir yabancı blog da paylaşılan, çeşitli thai kızları konusunu bende asyarehberine taşımak istedim. Farklılık ve değişiklik açısından bu konuyu tartışmaya açık halde sizlerin beğenisine sunuyorum. Eklemek istediklerinizi mutlaka konu altından belirtin. (not yazı %90 oranında türkçeye çevirilip, objektif şekilde aktarılmıştır.)

Geleneksel thai kızı

Bu tip thai kızı, evlenebileceği iyi birilerini arıyor. Geleneksel zihniyete sahip olanlar kırsal kırsal bölgelerde yaşamaktadırlar.Onların hayatdaki hedefi, kendilerine bakabilecek ekonomik yönden çok iyi olmasa da idare eden bir adam bulmaktır ve kendi bazı kriterleri vardır. Bu kızların güvenini ve kalbini kazandığında şaşırtıcı olabilirler. Siz saygılı ve espirili olduğunuz sürece onlar sizi mutlu etmek için herşeyi yapacak tiplerdir.

Bu tip kızlarla karşılaşmak pek kolay değil, özellikle barda ve restaurantlar’da göremeyebilirsiniz. Peki ya bu tip insanlar ne yapar nerde çalışıyor diyorsanız, onlarda çalışmakta. Kimi evinde veya ailesinin yanında veya local yerlerdeki iş yerlerinde örnek: tapınağa yardım. Bunları bulmanız için en iyi yer, onlar çalışırken onları istemeniz ve sormanızdır. Ancak bu zor olabilir.
Çoğunun ingilizcesi iyi olmayabilir.

Onlara yaklaşmaya çalıştığınızda çok utangaç ve dikkatlidirler.
Bu tip kızlarla ilk buluşmanızda yapmanız gerekenler ise yanınıza değilde karşınıza oturmanızdır.
Bir kaç randevudan sonra utangaçlığı ve çekingeçliği gidebilir, hatta bazıları niyetininiz ciddi olmadığını anladığı anda yanınızdan gidebilir.

Bu kızlarla skor yapabilirmiyim düşünceleri zor ve boştur. erkekler bu kızlar için güçlü ve disiplinli olacak onun için güven sağlayacak yapıda olmalıdır.

Geleneksel tai kızına yaklaşmanın en iyi yolu, dürüst olmak ve iyi niyetli olduğunu göstermektir. Ona duraksamadan tatlı şeyler söyle, onu dışarı çıkarmak istediğini belirt ve her zaman mutlu olabileceği şeyler söyle. Saygısızlıktan kaçının.

Cool  Thai Kızı (bir çok anlamı var havalı olmak, tarza sahip olmak, rahat gibi)

Bu tip kızlar genellikle hippi yaşam tarzını benimsemiş ve onların takıldığı bölgelerde bangkokun otantik ve kotantik mekanlarında bulunurlar. Bu tipler geleneksel kızlara göre yüksek öğrenimlidirler. Bunların çoğu aynı zamanda hayatlarınde yüksek hedefler koyarlar. Güzel ingilizceye sahip olmakla beraber, seyahat etmeyi severler, farklı şeyler denemeden kaçınmazlar. Bazıları amerika yada avrupaya bir dönem sıklıkla gelirler, tabi geliri iyi olan aileler için geçerli.

Bu tiplerin her zaman bir projesi veya sosysal çalışması vardır. İş için, seyahat için ve macare için. Hayatı dolu dolu yaşamak isterler, çocuk ve aile için ileriki yaşları isterler.

Ben bir kız ile çalışırken çıkıyordum.  Petrol konusunda ihracat yapan bir firmada iş arkadaşım ve kız arkadaşım 3 hafta çalışıyordu, 5 hafta tatil yapıyordu. Tatil yaptığı zamanlar gezip,tozup seyahat ediyordu. Bende bir gün onunla birlikte ailesine gittim. Ailesi eğitim için ona para  ödedi.

Onlar geleneksel kızlara göre karmaşık bir ilişki içerisindedir ve sexe daha eğilimlidirler. Bu kız ile bir gece ayakta durmak tamamen mümkündür. Bu kızlarla birlikte olmanın yolu, kuul olmak, dertsiz tasasız olmak ve düşünmeden hareket etmek lazım. Kendinizi ve onu eğlendirmek. Eğer onlar, beğenir ve senin etrafında  güvende hissederse score kaçınılmaz olur. Her zaman güzel olurlar.

İleri Sınıf Thai Kızı (üst sınıf)

bu tipe sahip olan kızlar genelde, üst sınıf tai toplumun çocuklarıdır.
Politikacılar,ünlüler,ceo’lar, doktor, avukat ve benzeri kariyer sahibi insanların çocuklarıdır.
Bu tipler genelde bir kendi dengi insanlar ile konuşmaya çabalarlar, çünkü onlar kiminle konuştuğuna dikkat etmezse, ailelerini küçük düşürebilirler
Sen asla bu tip uzun boylu beyaz tenli tai kızlarını göremezsin takılamazsın. bu kızı bulmak zor olabilir. genellikle yakın arkadaş gruplarıyla takılırlar.

Örnek verirsek, bu gruplar yakın arkadaşlarının girebileceğin partylerde olurlar, Ancak üst sınıf tai kızı bulursak, düzgün bir şekilde giyinim ve görünüme sahip olmanız
gerekir. takım elbise yada marka gömlekler gibi, aynı şekilde pahalı bir aksesuar saat,altın gibi şansınızı artırabilir. Eğer sen ilk karşılaşmada sandelet ve şort giyiyorsan zaten onu kaybettin.
Bu söyleyeceğim ırkçı gelebilir,ama sen esmer tenli veya kısa boylu bir tai kızıyla konuşuyorsan, büyük ihtimalle o upper class tai kızı olmayabilir. Sosyal sınıf
cilt rengine bağlanır taylanda banan inanmıyorsanız tv açıp bakın. Özetle beyaz tenli ve uzun boylu thai kızları üst sınıf ve zengin kızları oluyorlarmış.

Gece Kulübü Kızları (sluts)

Bu kızlar gece kulüblerinde yaşarlar,yaşam amaçları party içindir. Onların geleceğini düşünemiyorum, nerede son bulacak.
Hepsinin önemsediği şey, dans ve içki için bir şans yakalamak.Onlar eğlenceli olabilir, ve takılabilirsin. müstehcen konusunda utangaç değildirler.
Onlar kız arkadaşın değildir,hiç birşey onların umurlarında değildir.

Kendileri cep telefonu köleleri gibidir.bir şişe şampanya yada şarapları vardır, facebookda arkadaşlarına harika bir hayat geçiriyorlar gibi gösterirler. ve beyaz yakışıklı adam bakarlar. Bunların bazıları sizinle para karşılığında gelmek için gri alanda bulunurlar. ve dışarıda bir sürü adamlar vardır bunlar için para gönderecek.

 

 

 

Hayat Kadını (hookers)

Taylanda fahişeler her yerde vardır, onlarla konuşmak çok kolaydır, Onlar size bağrırlar, hey seksi adam, hey seninle geliyorum, hey handsome boy gibi cümleler kurarlar, Parasını ödediğiniz zaman onunla istediğinizi yapabilirsiniz.

 

 

Dipnot: Tüm thai kadınlarının para olduğunu sanmıyorum 🙂

About Oxygen 60 Articles
Hayaller ile geçen bir yaşam ve bu hayallerin sürüklediği yolculuklar ve maceralar. İnsan hayatında hayallerin bitmemesi gerektiğine inanan biri olarak yaşamımı sürdürüyorum. Son günlerde sıklıkla blog yazıyorum ve bundan keyif alıyorum.

Toplam 10 Yorum Var

 1. Bu söylediğin tarz kızlara bangkok ta denk gelebiliriz, Mesela hepimizin mutlaka gördüğü Pattaya gece hayatında olan kızlar için konuşursak
  Pattayada bulunabilecekler, genelde taylandın doğusundan isaan dan vb. fakir yerlerden gelen amacı gece hayatından para kazanmak olan kızlardır. iki çeşidi vardır
  Sıradan olanlar, kalburüstü olanlar veya yeni başlayanlar kolayca ve ve ucuza ne yöne çeksen gelebilecek tiplerdir. bu tipleri aeroflot vb. ucuz uçak firmalarından sadece uçak biletlerini karşılayarak bile türkiyeye rahatça getirtebilirizsiniz. ( Yapanlar çokça var, Taylandı ayağıma getirdim misali 🙂 ).her şey çok basittir. aldıklarının hakkınıda vermeye çalışırlar.
  Geri kalan gerçekten gösterişli dizilerde filmlerde oynayabilecek kadar güzel olanlar veya yine kalburüstü olup gözü açılmış,onları keşfeden turist sevgilileri ile birlikte avrupalara, dubailere , macau lara gitmiş gezmiş, pahalı hediyeler alınmış lüksün dibini görmüş olanlar, aynı standarta tekrar sahip olmak için çok sıkı çalışırlar, Agogolarda çok yüksek fiyatlar söylerler, iyide kazanırlar. veya gerçekten zengin ararlar. yabancıların söylemiyle sponsor ararlar, yanında olmasa bile uzak diyarlardan aylık binlerce dolar gönderebilecek adamları ararlar.

 2. bu konuda toplamda 5 tip kadın vardı fakat bugün devam etmek için kaynağını takip ettiğim siteye girdiğimde şaşırdım :D,
  Not Found
  The requested URL /different-types-of-thai-girls/ was not found on this server.
  Hatası veriyor. bilmiyorum bu şanssızlığımı neye borçluyum

 3. arkadaşlar farklı bir isteğim olacak, bana tayland filmleri tavsiyesinde bulunabilirmisiniz. tai sinema yada taylanda geçen filmlerde olabilir, özlelikle tai insanların başrol alıp, kendi yapımları olan filmlere ulaşabileceğim bir site varsa çok tşk ederim

 4. Dünyanın en güzel kadınları thaili erkeklerdir sözü taylanddaki ladyboyların güzelliklerinden kaynaklanmaktadır. Bazılarını söylendiğin üzere ayırt etmek gerçekten zordur. Şüphe varsa sormakta yarar vardır

 5. arkadaşlar siteniz uyuşturucu etkisi yarattı bir insan hergün girip siteyi kontrol edermi, sitenize bakmadan yaşayamaz hale geldim. bunu nasıl başardınız anlamadım <.9

Cevap Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.


*