Pattaya aklımdan çıkmıyor (2)

Tayland’da ki 9.gün Gin’i yollar yollamaz güzel bir duş alıp atıyorum kendimi yatağa. Fakat saat 11 de uyanıyorum istemesemde sağa dön sola dön bir türlü uyuyamıyorum. Bende Gin’e mesaj atıyorum neredesin ne yapıyorsun diye oda bana marine disco ya gidiyoruz şuan diyor. Güzel eğlenmenize bakın bende yatacam şimdi diyorum. Amacım hem çıkıp gezmek hemde çıkmışken onu da bir kontrol etmekti. Çünkü hala ona tam olarak güvenemiyordum. Tuk tuk a atladım yolda 2 tay ve bir azeri arkadaş bindi nerelisin filan derken türküm diyince başladı ezerice konuşmaya yanında ki kız arkadaşı iyiydi ama diğer kız kör kütük sarhostu arkadaş boşta istersen takılalım dedi. Yok sağol kız arkadaşımın yanına gidiyorum dedim nerede kız arkadaşın diyince marine disco da dedim başladı kızlar you like lady boy demeye ne alaka diyince de ladyboylar en çok orada takılır, dediler buda marine disco dan kız alacak olursanız aklınızda olsun.

Konuşa Konuşa Walking Street’e gelmiştik soluğu kızların tacizleri arasında Marine disco da alıyorum. Hemen suratıma el feneri ile ışık tutan garsonun cins cins bakışlarından rahatsız olup ver bir votka tonik diyorum. Votkayı alıp o karanlıkta Gin’i arıyorum ama yok içimden baksen şu kaşara diyorum. Neyse boynumuz bükük ayrılıyoruz. Yolda yine tacizlere uğrayarak yürürken bir anda biri bana tüm gücü ile sarılıyor. Baktığımda Bam beni fark etmiş o sırada Alcatraz go go nun tam önünde iken kızların Walking Street deki beer bar da oturduklarını gösteriyor bana yanlarına gidiyorum eski arkadaşlarından biri o barda çalışıyormuş kızlar onun yanına uğramışlar. Gin hani sen uyuyacaktın diyerek imalı imalı suratıma baktı bende uyku tutmadı 1 haftadır saat 4 de 5 de odaya gidiyorum uyuyamadım dedim. Bizle gel deselerde ben sadece biraz dolaşmak istiyorum dedim bu gece sizin geceniz. Eğlenin diyip ayrılıyorum yanlarından Walking Streetin girişinde ki Pum Pui dönerden bir tavuk döner yedikten sonra ayrılıyorum. Saat 1 olmuş gidip uyumak istiyorum ama yanlız yatmayayım diyerekden kızlara bakıyorum ama sonradan kendi kendime hadi olum git odana zıbar yat diyorum. ve otele dönmek için tuk tuk’a atlıyorum sağ da 2 tay 2 de türk solda ise 4 rus oturuyordu rusların yanına oturdum. Yola çıkar çıkmaz bizim türkler beni sarışın ve mavi gözlü olduğum için ve tuk tukla tayland’tı satın aldığını sanan bazı türk abiler gibi artist artist oturmayınca beni de rus sandılar ve başladılar. Biz türküz biz uçağı bilmem nerenize sokarız biz adamın anasını ne yaparız gibi salak salak konuşmaya ilk başlarda olaya müdahele edip siz tayland ülkü ocakları başkanı filan mısınız diyecektim. Ama bende hiç çaktırmıyorum ki bu dangalaklar ne yapacak diye beklerken thai’ler iniyor tuktuktan onlar sağ da 2 kişi kalıyor biz 5 kişi soldayız. Mallara bak 5 kişi oturuyorlar korkmayın bu seferlik bişey yapmıyacaz diyip kendi aralarında cüneyt arkın filmlerindeki kötü adamlar gibi gülmeye başladılar. Falan derken bizim 2 aptal ulan burasımıydı felan demeye başladılar. Bende hemen ruslara bildiğim 1 2 kelime ile merhaba nasılsınız filan dedim o sırada onlar zile bastılar tuktuk durunca. İyi akşamlar dedim salak salak bir ifade ile kekeleyerek iyi akşamlar dedi 2 side ve parayı verip koşar adım uzaklaştılar. Onlara saydırarak otele gittim ya herşey olurda sırf insanlar anlamıyor diye salak salak konuşulurmu olaki adam anlasa ve sağlam bi yumrukla suratınıza geçirse 1 haftalık tatiliniz boyunca taşıyacağınız bir morluk hediye etse yada burnuzu suratınızla düm düz etse, memlekete de götür diyerek ne güzel bir hatıra olurdu böyle insanları görünce türklüğümden utandım resmen. Otele girer girmez uyuyorum ama bi anda telefon çalmaya başlıyor saat olmuş gece 4 kesin birinin başına birşey geldi diyerek merakla açıyorum telefonu arayan Gin kafayı bulmuş nerdesin seni özledim diyip duruyor.

İyi bekle geliyorum diyip çıkıyorum odadan gece 4 olmasına rağmen 1 dakika bile geçmeden tuk tuk geldi ama tuktuk boş adam başladı taxi demeye kaç para dedim 200 baht dedi zaten walking Street’e gidiyorsun 100 bahta götürüyorsan götür dedim tamam dedi ve atladım soluğu Walking Street de aldım saat 4.30 da yanlız gezen beni gören kızlar kolumu kopartacak bırakmıyorlar zar zor marine disco’ya varıyorum. İçerde kızlar kapının yanındaki masada sarhoş olmuşlar. Hay ben sizin içeceginiz içkinin diyerek hadi gidelim Gin diyorum kafayı bulmuşya beni sinir edecek illaki yok diyor ben gelmiyorum. Bak giderim senin için buraya kadar geldim hadi gidelim diyorum tamam sen git ben gitmiyorum ben dans etmek istiyorum diyor. Hadi 3 5 dakika bekliyorum gelir diye yok aynı Son kez soruyorum gelmiyorsan gidiyorum dedim eliyle kapıyı işaret etti ulan bu alkolü icat edenin diyip ayrıldım bardan. Arada arkama bakıyorum saf saf arkamdan gelir diye ama nerde beach roada kadar gidip hamburgerciden hamburger alıp Walking Streetin girişindeki atmlerin önüne oturup kızların çıkmasını bekledim. Kızlar çok sarhoş başlarına birşey gelirse ben üzülürdüm derken kızlar göründü bir sağa bir sola gidiyorlar. Beni görünce bi şaşırdılar 2 sinide koluma taktım. Gin ben gelmem deyip duruyor onu odaya götürüp koynuma alacağımı sanıyor. Ama ayakta duramıyor Gin ve Yini taksiye oturtup kızları odaya götürdüm. 2 sinide yatağa yatırdım bende kanepeye yatıyorum. Ama Gİn ısrarla benim yanımda yatmak istiyor. Bende sinirliyim onların o kadar içip gece gece beni uykumdan edip, aklımda yokken, Walking Streete kadar boş yere gitmeme sebep oldukları için Gine git yatakta yat desem de ısrarla sarılmaya devam ediyor bende onu kucaklayıp yatağa götürüyorum. Sen burada yatacaksın deyip sert bir şekilde uyarınca tamam diyor bende kanepe-çekyat da uykuya dalıyorum. sabah ben 8 de kalkıp havuza iniyorum ve spor salonunda 1 saat koşuyorum saat 10 da odaya çıkıyorum. Kızlar kalkın diyorum Gin yüzüme bakıp duruyor özür diliyor. Ben hadi diyorum evli evine köylü köyüne yola kadar eşlik edip ben kahvaltı yapacağım. Sizde odanıza gidin diyip gönderiyorum. Gin pişman olmuş yaptıklarından ama ben buraya sizi barlardan toplamak için tatile gelmedim deyip kovar gibi gönderdim kızları. ”Ben şahsen geçmiş deki bazı anılarım yüzünden aşırı derecede içip kendini kaybeden insanlardan nefret ediyorum ilk yazıyı okuyan arkadaş lar bee ve lee yi fazla içip sapıttıkları için ayrıldığımı hatırlarlar ”


Tayland da ki 10.gün Fotoğraf makinasını alıp Sanctuary of Truth tapınağına gitmek için motor taksiye 50 baht verip yola çıkıyorum. Tapınağa varır varmaz fil turu, at turu, atv, nehir turumu, derken full paketi 1550 bahta alıp tüm tapınağı baştan aşağı geziyorum atv turu, silah atışı ,fil turu ,fayton at turu ,nehir turu ve dans gösterisi derken saat 5 oluvermiş bile çıkışta full paket alanlara ücretsiz ayak masajı varmış ki uzak olmasa her gün oraya gider masaj yaptırırdım. O kadar güzeldi yani çıkışta Seven eleven den aldığım 1 2 içecekle yürüyerek 30 dakikada otele dönüyorum. Otel e girmeden önce güzel bir yemek yiyip 140 baht gibi bir paraya karnımı doyurup otele çıkıyorum. Gin beni aradı saat 8 de dün için özür dilerim senin yanına gelmek istiyorum desede ben bu akşam seni görmek istemiyorum. Biraz yanlız takılmaya ihtiyacım var diyor ve kapatıyorum telefonu oda istemeyerekte olsa tamam diyip kapatıyor telefonu. Atlayıp tuk tuk a soi 10 da pattaya night bazar da ki barlardan birine girip 2 bardak içip saat 11 de ayrıldım bardan 10 metre gitmedim ki cüzdan yok cebimde gitti cüzdan diyip bara geri döndüm derken kızlardan biri cüzdanı almış beni arıyordu beni görünce cüzdanı verdi. Bende teşekkür edip ayrıldım bardan tekrar. Soluğu Stones House de alıyorum. 1 tane bira alıp içerken 2 kız bakıyor ama yaş olarak benden büyükler pek ilgimi çekmiyorlar. Birden aklıma sabah havuz daki güzel rus kızı geliyor ve soluğu rus striptiz clupte alıyorum ama içerde 1 adam toplamış 10 tane kızı masasına biz de 1 saat şovları izleyip boynumu büküp ayrılıyorum. Clup deki kızların gene benden yaşca büyük olması zaten ayrı bin can sıkıcı durumdu bende soi 14 de’ki secret bara gidip saat 4e kadar eğlenip kızlarla muhabbet ediyorum. Çıkışta tanıştığım dee ile otele gidiyorum kız çok hoş ama bir türlü long time 2.000 den aşağı inmedi bende tmm dedim ve otele gittik. Ama saat 5 de odaya girdik aç susuz ertesi gece 11 ye kadar tam 18 saat odada kaldı. Ben Dee’nin beni o kadar memnun edeceğini hayal bile edememiştim. Saat 11 de çıkıp açlıktan ölmüyelim diye yemek yemeye çıkıyoruz. Kızın motoru ile evinin yakınındaki lokantaya gidiyoruz. Sürekli orada yiyormuş garsonlar gelip ona bişeyler soruyor ne oluyor diyince seni erkekarkadaşım sandılar ilk defa bir erkek ile buraya geliyorum dedi o sırada yoldan geçen bi arkadaşı geliyor arkadaşı lady boy onada içecek ısmarlıyorum. 10 15 dakika muhabbet edip tıka basa yiyip 700 baht ödeyip ayrılıyoruz ayrılırken 3.000 baht veriyorum, Dee ye. Dee yi tekrar tekrar görmek istiyordum ama kısmet olmadı.

Tayland’da ki 11.gün Saat olmuş 12 çok yorgunum ama pattaya geceleri ısrarla beni çağırıyor. Soi 12 de tuktuktan inip sahilde yürüyerek walking streete doğru giderken yolda gördüğüm bir kızdan çok hoşlanmıştım. Gidip konuştum short time 900 baht istedi okey dedim otelin yerini söyleyince çok uzak 200 baht lık oda lar var oraya gidersek olur dedi. Tamam öyle olsun dedim soi 12 mi 13 mü tam hatırlamıyorum şuanda oraya gittik direk kız kimliğini verdi ve 200 baht ücreti ödeyip çıktık odaya ( bedava’da olsa birdaha gitmem).Duş alıp işimizi gördük ve ayrılırken resepsiyonun önünden geçerken resepsiyonda bize anahtar veren bayan resepsiyonist oluyor, elimden tutup beni üst kat da başka bir odaya çıkarttı. Ben noluyor diyincede çok hoşsun senden hoşlandım diyor. Ama o ilk başlardaki saflığı attığım için ne zaman para isteyecek diye düşünmeye başlıyorum. Odaya girergirmez kız diz çöküp beni etkilemeye çalışıyor yok dur desem de durmuyor. 1 2 dakika sonra kaç para vereceksin demeye başladı bende hani beni beğenmiştin, deyince gülüp evet ama burası pattaya dedi bende yorgunum zaten ben gidiyorum dedim ve çıktım odadan. Tekrar yürüyerek Stones House ye gidip dünden kalan şişeyi alıp başlıyorum kafayı çekmeye dün beni kesen kızlardan biri gene orada başladı bana bakmaya masaya davet ettim yanına gidip hemen kabul etti 1 2 bardak derken Nadia imiş ismi eğleniyoruz. O sırada Stones House Gelmeme vesile olan Bee ve Fa yine bara geldiler beni görünce hafiften el sallayarak yan masaya oturdular. Bende Nadia ile marine disco ya gidiyorum Dee ile yemek yerken yanımıza uğrayan lady boy geldi bir anda yanıma o sırada Nadia tuvaletdeydi nasılsın filan diyip direk içicek ısmarlama faslına geldi yok dedim arkadaşım var, belki daha sonra deyip yol veriyorum. O arada da Nadia da geliyor 1 2 bardak tan sonra Nadia benden fiyat sormamı beklesede ben bilerek ses çıkartmıyorum tam bardan ayrılacak iken Nadia kaç para vereceksin bana dedi. Bende 1.500 dedim genel ödediğim fiyatı kız kabul dedi direk. Odaya giderken sokak tan Nadia ya tavuk filan alıyoruz. Odaya gidince duş alıp güzel bir saat geçirip yatıyoruz. Sabah saat 10 da kalkıp kızın parasını verip dün gece için teşekkür edip gönderiyorum.
Tayland’da ki 12.gün O sabah nadia gidince biranda tatilin yarısını bitirdiğimi hatırlayıp kısa bir can sıkıntısından sonra o gün için yaptığım plan soi 8 de bir kaç içecek içip akşama kadar dolaşmaktı saat 7 ye kadar dolaşıp yemek yedikten sonra Gin’in yanına gidiyorum . Tatilim de hiç kimseyi üzgün bırakmış bir hatıram olsun istemiyorum 2 gündür arayıp sormadım. Bardadır diye düşünüyorum bara gidiyorum ama Gin barda yok nerede deyince 2 gündür gelmiyor işe dediler. Yin ile bam var barda Gini arıyorlar 30 dakika sonra Gin geliyor ama bana çok soğuk davranıyor . Stones House ye gidiyoruz hep birlikte 4 er bardak içip saat 2 de otele gidiyoruz. Tuk tuk ile otele dönerken yine aşırı alkol içmiş bir türk arkadaş yol boyunca yanındaki kıza ben şimdi odada senin bilmem nereni bilmem ne yapacağım diyor kızda gülümseyip duruyor anlamadığı için ulan diorum bu nasıl bir cinstir diyorum içimden. Sarhoş olduğu için pek umursamda insanı sinir etmeye yetiyor. Otele gidince duşumuzu alıp yatıyoruz amacımız sabah adaya gitmekti ama Gin bir türlü rahat durmuyor geçen gün için özür diliyor ve happy hours başlıyor. Saat yine 4 oluverdi olsun genede kalkarım sabah diye düşünerek uyuyorum ama rakip zorlu çıktığı için, Saat 12 de ancak uyanıyorum.

Tayland’da ki 13.gün Güzel bir kahvaltı yapmak için restorant a iniyoruz o sırada Gin in telefonu çalıyor arkadaşları kahvaltı ya gideceklermiş onu çağırdılar Gin e onlar da gelsin beraber yiyelim dedim. Kızlar 10 dakika sonra geldiler kahvaltı yapıp odaya çıktık. Gin ,Yin ve Bam ile odada biraz içip havuza iniyoruz 1 2 saat yüzüp odaya çıkıyoruz. O sırada kızlar biz markete gidiyoruz birşeyler alıcaz diyip ayrılıyor 3 ü de telefonları odada bıraktılar. Onlar gider gitmez Bamin telefonu çalmaya başlıyor. Telefonu düşürdüğünü sanıp kendileri arıyor sandım çünkü hiç susmuyor. Ekranda türk ismi yazıyor facebook tan arıyor arkadaş ama nasıl arıyor 10 dakikada 30 defa aradı telefonu açsam burada tatildeyse başlayacak sen kimsin benim kız arkadaşımla ne yapıyon diye başlar, şimdi bu diye hiç ilişmiyorum. Kızlarda geldi o anda Bama aç şu telefonu sinirden öleceğim şimdi dedim. Bam telefona baktı gene bu salak arıyor dedi o kim dedim facebook tan eklemiş Bami sürekli arıyormuş oda türk dedi açtı telefonu bizimki başladı dil haraketi ile kendince sexy sexy hareketlere. Gin de bak türkler hep aynı dedi o sırada yerin dibine girdim. Aldım telefonu beni görünce insan gibi davranmaya başladı ne arayıp duruyorsun kızları dedim ben çinlilere aşığım ondan da sen ne arıyon çinde dedi bana ulan dedim bir halt yapıyorsun bari biraz araştır dedim ne çini bunlar taylandlı dedim  😀 olsun bana fark etmez nefes alıyormu demeye başladı, ulan kapat telefonu malmısın nesin dedim. Kızlar la hava alanından aldığım viskiyi içmeye başlıyoruz 4 er bardak içip odada takılıyoruz. Derken kızlar işe gidecez diyip çıkıyorlar Ginle odada yanlız kalıyoruz. Ben bu gün odada kalmak istiyorum diyorum o da tamam sen nasıl istersen diyerek benimle kalıyor. İçecek ve yiyecek bir şeyler alıp geliyoruz 7eleven dan televizyondan Tayca bir dizi açıyor Gin o onu izliyor bende internet den arkadaşlar ile konuşuyorum. Saat 9 da yemek yiyip gelelim diyerek odadan çıkıp Beer Gardene gidiyoruz. Güzel bi yemek yiyip saat 11 de Gin ile odaya dönecek iken pattaya geceleri yakamı bırakmıyor yine kendimi Stones House de buluyorum.

Yine 1 şişe viski alıp başlıyoruz Gin ile içmeye saat 2 de Gine bikini alıp otele dönüyoruz sabah adaya gitmek için erkenden uyuyalım desekte gene olaylar hızlı gelişti saat 4 oluverdi. 🙂
Tayland’da ki 14.gün Sabah saat 10 da kalkıp otelin kapısındaki motor taksiler ile marinaya gidiyoruz. gidiş geliş 150 baht ödeyip KOH LARN adasının SAMAE plajına gidiyoruz. Gin yüzmeyi hiç sevmesede beni kırmayıp adaya geliyor benimle aslında utanıyor denize girmekten bikini seçerken bile ben bunları giymem diyip duruyordu güzel bir yemek yiyip 1 2 saat adayı dolaşıp güneşlendikten sonra biraz da yüzdük derken saat 5 oluverdi bile en son tekneye atlayıp pattaya ya yola çıkıyoruz. Şans buya gene önümdeki koltukta 40 45 yaşlarında 3 türk abim muhabbet ediyor. Gene rus sandılar ellerindeki birayı bana Tut? this? diyip verdi fotoğraf çekiniyorlardı teşekkür edip oturdu yerine tekrar. Onlar sadece tatil den ve gezilecek yerlerden konuşuyorlardı onları dinleyerek pattaya ya gidiyoruz. Saat 6 da pattaya’da yız aşırı derecede yorgunum, Gin 3 gündür benimle kaldığı için ne kadar istediğini soruyorum para istemiyor gene ama üstümdeki 100 doları verip git uyu diyerek parayı verip elbise al kendine ve istersen yap bu gün çalışma diyorum. Ben uyuyacağım başım fene ağrıyor diyip ayrılıyorum. Yolda teknedeki rüzgarın da etkisi ile miğren ağrılarım başımı aşırı derece de ağrıtmaktaydı. Hızla odaya gidip ağrı kesici ve uyku hapı atıp yatıyorum.
Tayland’da ki 15.gün sabah saat 8 de çok çok dinç bir şekilde uyanıyorum. Sahile gidip 1 saat kadar geziniyorum ardından kahvaltı yapıp şu PATTAYA CITY yazısına bir kuşu gideyim dedim.  Google map dan yol çizip yürüyerek oraya gidiyorum. O sıcakta terleye terleye tam istediğim noktaya ya kadar çıkıyorum. Şanslıyım Gin’in arkadaşı Bam  ve Gin in abisini görüyorum 5 10 dakika muhabbet edip ayrılıyoruz. Daha sonra Gin den öğrendiğime göre abisi Bam den hoşlanıyormuş ve onunla evlenmek istiyormuş. Bam barda çalışmasına ve hatda bazı geceler Bamin müşterisin den ayrılınca Ginin abisi tarafından odaya götürüldüğünede şahit oldum. Adam’lar olayı aşmışlar çoktan. Onlar gidiyor ben 1 saat kadar orada oturup PATTAYA’yı seyrediyorum. İçimden Pattaya sen mi büyüksün ben mi diyorum 😀  Saat 11 oluverdi orada oradan çıkıp Jomtien beache gidiyorum motor taksi ile orada 1 saat kadar yüzüp tüm sahil boyunca yürüyorum saat oldu 4 gene taksiye atlayıp Walking Streete gidiyorum. Yemek işini halledip, odaya gideyim diyorum.

Walking Street girişindeki tay lokantasında yemek yiyorum dışarı çıkıyorum tuk tuka binmek için yürürken yanından geçtiğim bir kız tayca bir şeyler söylüyor dönüp bakınca gülümseyerek yanıma yaklaştı hello,how are you dan sonra muhabbet bitti kızda kız bum bum demeye başladı. Ne kadar istiyorsun diyince 1500 baht diyor short time içimden çüş diyerek no diyip gidecek iken sen ne vericeksin dercesine el kol işareti yapıyor. Bende o 1500 dedi diye 700 diyorum ok demezmi tmm madem dedim, taktım koluma otele gidiyoruz.Mahalle maçında keyifsiz bir maçtan sonra Saat 5 oluyordu saat 6 gibi kızı yolluyorum 700 baht verip. Duş alıp 3 4 saat kestiriyorum saat olmuş 10 üzerimi değiştirip çıkıyorum odadan. Saat 11 de Gin’in yanına gidiyorum ama Gin’e  ne olduysa benden uzaklaşmak istiyor. Ya gene ne oldu filan derken bar fine ödeyip ayrılıyoruz oradan. Gin sarhoş olmadıkça ne olduğunu anlatmayacağını bildiğim için beach road da küçük minibüsten bozma barlardan birine oturup başlıyoruz içmeye. Çok şirin görünen barlar baya hoşuma gitmişti saat 1 de hafif sarhoş bir şekilde odaya gidecek iken yemek yemek için Walking Street deki tay lokantasına gidiyoruz. Odaya gidince Gin sen bana eski erkek arkadaşımı hatırlatıyorsun .Bana sürekli onu hatırlatıyorsun diyor. Haftaya gideceksin ve beni unutacaksın diyor. Bende üzme kendini ben tekrar gelirim diyerek teselli veriyorum. Gin başladı hayat hikayesini anlatmaya benim ailem pattayada yaşıyor oto kuaförümüz var diyor, ben 7 sene önce eski erkek arkadaşım ile tanıştım diyor. Senle aynı şeyleri yaşamaya başladım bana onu hatırlatıyorsun ben onu unutmak istiyorum diyor. Bende neden ayrıldınız diyince. Tanışmamızdan 1 sene sonra bir arkadaşımın doğum gününde sarhoş olunca beni evine götürüp bekaretimi aldı ve o olaydan dolayı kendinden nefret etsemde evlendim diyor. 6 sene boyunca dayandım ama evlenince barlarda gezmeye başladı beni sürekli aldattı bende 5 ay önce boşandım diyor. Senle geçirdiğim mutlu zamanları bana onu hatırlatıyor ve hayatımı mahvettiğini hatırlıyorum tekrar diyor. Gin adına çok üzüldüm o anda. Ben bar kızı değilim içip eğlenip unutmak için barda çalışmak zorundayım diyor, yani nerde akşam orda sabah. Sende beni unutacaksın herkes unutuyor bizi bizimde duygularımız var diyip arabeske bağlıyor, bende senin için tekrar geleceğim diyip yatıştırıyorum.
Tayland’da ki 16.gün Sabah saat 10 da uyanıyoruz otelin yanındaki motor kiralama noktasından motor kiralıyorum. Gezmek için gin bana PATTAYA park tower a gidelim dedi orası nerede filan derken onun tarifleri ile 20 dakikada varıyoruz. Aman aman 55 katlımı neydi en tepesine çıkıp teleferik ile aşağıya inip havuz keyfi yapıp saat 2 de ayrılıp Ginin öve öve bitiremediği bir tay restoranına gidiyoruz. Övdüğü kadarda varmış harika bir yemek yiyip oradan da masaj salonuna gidip güzel bir masaj yaptırıyoruz. Hadi birde güzelce eğlenelim diyerek, Walking Streete gidip saat erken olduğu için saat 1’e kadar Stones House de takılıp saat 1 de marine diskoya gidiyoruz. Saat 5 e kadar içkiyi abartmadan içip eğleniyoruz. Saat 5 te gene yemek yiyip otele dönüyoruz.

Tayland’da ki 17.gün ne uyumuşuz be arkadaş saat 4 olmuş uyanınca Gin ile öpüşmeye başlayıp saati 6 yapıyoruz. Bu gün bura da kalalım diyor Gin ben yorgunum diyor bende olur diyorum otelin yanındaki restaurant da yemek yiyip içecek alıp odaya çıkıyoruz. Aynı döngüyü devam ettire ettire uyuyoruz o gün.
Tayland’da ki 18.gün sabah saat 10 gibi uyanıp Gin ile kahvaltı yapıyoruz. Gini yolluyorum git dinlen diyerek. Bende odaya çıkıp duş alıp yine çıkıyorum pattaya keşfine soi 13/4 den ikinci yola geçip biraz aralarda dolaşayım dedim. Ama BOYS TOWN tabelasını görünce ulan burası ne diye düşünerek den geçiyorum meğer oğlancı abi lerin mekanıymış. Neyse ikinci yolda yürüyerek dolaşıyorum güzel bi ayak masajı yaptırıp rahatlıyorum . Her köşe başında body masaj bum bum diyen motor taksicilere hiç kulak asmamıştım ama Body masajsız tatil bitecek neredeyse kime sorduysam 2.500 baht 3.000 baht diyor. Bende bunlar a para kazandıracağıma kendim giderim diyip netten 2 dakikada adresi bulup yürüyerek 5 dakikada varıyorum, masaj salonuna. Yaklaşık 20 metre uzunluğunda cam vitrinde 80 civarı kızvar sıralı 20 ye yakın deri koltuktan birine oturuyorum . Zaten girişte direk bi görevli gelip yanınıza siz seçene kadar yan koltukta oturuyor o sırada bana hızlı bir laf kalabalığı ile bira fiyata dahil gibi izlenim bırakarak bira almamı sağladı. 80 bayanın tamamı gülümseyerek el işareti yaparak beni tahrik etmeye ve kendilerini seçmem için çabalıyordu fiyat sorunca da 2000 2500 baht dedi dışarıdan biri getirirse 500 baht komisyon alıyormuş yani renkleri tam hatırlamıyorum ama kırmızı ve mavi vardı kırmızı 2000 baht olandı sanırım 80 kız olsada anında gözüme 2 tanesi çarptı biri 2000 baht diğeri 2500 baht fiyata sahipti. O mu bumu derken aradan 5 dakika geçti görevli seçim yaptınızmı efendim diyince numaralarını söyledim 2 sinide istiyorum diyerek. Adam direk camın önüne gidip kasaptan et seçer gibi eliyle kızları göstererek çağırdı resepsiyona geçip ödemeyi yaptım 4500 baht gene o laf kalabalığı yapan geldi kızlara içecek getirmemizi istermisiniz dedi kızlar sağlı sollu koluma girmişken olur dedim odaya benim biramı ve kızların içeceğini getiriyorum diyip ayrıldı kızlar beni odaya çıkarttılar.

O sırada garson gelip içecekleri bıraktı içecekler içinde 450 baht ödüyorum gerçi kızlar bir yudum ancak içtiler amaç komisyon kazanmak zaten. Kızlar küveti dolduruyorlar kıyafetleri çıkartıp kendimi onlara teslim ediyorum. Güzel bi küvet keyfinden sonra kızlardan biri çıkıp su yatağını yere koyup köpük hazırlarken diğeri beni küvetten çıkartıp yatırıyor. Yatağa ve başlıyor masaja diğeride önüme geçip sırtıma masaj yapıyor. Bende ona dokunarak olayın etkisini en üst seviyeye çıkartıyorum. Kız beni sırt üstü yatırıyor ve yer değişiyorlar başlıyor masaj yapmaya o an kız yatağa geçmek istermisin dedi aaa bide o vardı demi diyip küvete girip köpükten kurtulup yatağa geçiyorum. Sonrasında sadece kızlarla sırayla öpüştüm geri kalanı onlar halletti zaten. İş bitince aradan 1 saat geçmişti kızlar tekrar küvete sokup beni temizleyip işlerini bitiriyorlar. Kıyafetleri giyip ayrılıyorum mekandan pattaya night pazardan geçeriken hediyelikler alıp odaya dönüyorum. Saat 3 oldu kıyafetleri kurutemizlemeciye verip tekrar odaya çıkıyorum. Saat 7 de odadan çıkıp Ginin yanına gidiyorum ama daha gelmemiş işe arkadaşları telefona sarıldı ama aramayın ben tekrar uğrarım dedim . Çıkıp güzel bi yemek yiyip sokaktan ananas ve karpuz alarak Ginin barına gidiyorum 1 2 3 4 derken daha Ginin barından ayrılmadan . Sarhoş olmak üzereydim hadi gidelim deyip ayrılıyoruz bardan Stones House ye gidiyoruz, ama o sırada para almayı unutmuşum yanıma. Viski açtırıp içerken ben odadan para alıp gelicem sen bekle diyip ayrılıyorum bardan tüm gece yanımızdan ayrılmayan garsonlar ben ayrılınca masaya hiç uğramamışlar bir geldim Gin sinirden Ölecek beni bir daha buraya getirme diyip duruyor. Ne oldu gene diyince sen gidince hiç ilgilenmediler. Herşeyi bende ödeye bilirim benimde param var bende müşteriyim dedim. Tamam diyip garsonla konuşunca yan yattı çamura battı şu oldu bu oldu ondan bakamadım diyerek işin içinden sıyrıldı saat 2 e kadar içiyoruz Gin kör kütük sarhoş oldu abisini aramasını söyledim abisi geldi Gini götürdü çok sarhoştu adımı dahi unutmuştu odada bana sadece sıkıntı çıkarırdı o halde. Oradan beach road da yürüyerek hamburger yemeye giderken. Punu gördüm yanına gittim ne yapıyorsun kız arkadaşın nerede diye sormaya başladı bende çok sarhoş oldu odasına gönderdim derken o sırada motor taksiciler bir anda etrafımı sardı bakışlarından direk seni fena dövücez olum ifadesi okunuyordu. Ne oldu yanlış birşeymi yaptık diye düşünürken bir yandan da kaçabilirmiyim in hesabını yaparken Pun ile konuşmaya başladılar o anda punu ilk 2 günden sonra beni hergün aramasına rağmen tekrar görmemiştin şimdi beni satarsa bittik diyordum içimden de konuştukca yavaş yavaş ifadeleri yumuşamaya başladı artık ne düşündülerse heriflerin içlerinden biri bana “sarıkız” istermisin diye sormuştu yaklaşık 1 hafta önce istemsiz olarak gülüp hayır teşekkürler demiştim o tipi hiç unutmadım. O da vardı aralarında o adamları topladı büyük ihtimalle bana gıcık oldu mal almıyorum diye. Neyse oradan ucuz yırtıp yemek yiyorum. Çıkışta bow ile tanışıyorum tuk tukta çok hoş bir kız odasına gidiyormuş benimle gelirmisin dedim, saatine bakıp olur dedi 700 baht istedi short time odada iken long time ne kadar istiyorsun dedim. Annem ve babam gelecek sabah saat 6 da otobüs ile dedi ama 3000 baht verirsen kalırım dedi. Yok dedim madem ailen geliyor sonra görüşürüz diyip uğurladım. Ama duramıyorum telefonu alıp Dee yi aramak istedim saat 4 olmuş ama Dee miydi, Nadia mıydı diyerek kızların ismini karıştırmışım. Nadiayı aradım telefonu açar açmaz yanlış aradığımı anlasam da oda olur diyerek, odaya gelmesini istedim tamam dedi 10 dakika sonra resepsiyonda onu karşıladım odaya çıktık o geceyi onunla noktaladık.

Tayland’daki 19.gün sabah saat 10 da kalkıp Nadia’yı uğurluyorum çıkıp tekrar uyuyorum odada saat 1 de ikinci yolda soi 10 civarlarında daha önce gittiğim masaj salonuna gidip masaj yaptırıyorum. Son 2 günüm tayland da son gün bangkoka gidecek tüm planımı o şekilde yapmıştım. Ama pattayayı görünce fikrim değişti otel odamı ayarlayan turgay abiye mesaj attım. abi ben 1 gün daha kalacam odada diyerek. O paşam seni başka otele alayım yarın müşteri gelicek saat 11 de boşaltman lazım odayı dedi tamam abi olur dedim. O daya gidip bavulu topladım herşey hazır bulunsun diye Saat 3 oldu bile güzel bir duş alıp çıkıyorum odadan. Güzel bir yemek yedikten sonra tuktuk ile soi 12 gittim. Ginin barına gideriken bir terzinin aşırı ısrarı üzerine tam da istediğim renkte ve tarzda bir gömlek için beden ölçüsü verip 300 yada 350 bahta yarın akşam almak üzere ayrıldım. Ginin barına gittim saat 4 olmuş barda mamasan ve 2 3 tane kız var barda 30 35 yaşlarında bir avrupalı arkadaş kafayı bulmuş mamasanın her yerini elliyor. O sırada tuvalete gitti sallana sallana geri geldi 2 dakika sonra yarısını da şortuna yapmış ama haberi yok. Kızlar başladı gülmeye o da gülüyo hepsine sarılıyo saat daha 4 bu hale gelmiş. Mamasan adamı alıp tuktuk a bindirip odasına gönderdi geldi geriye Bende zaten kola içiyordum 2 bardak içip ayrıldım bardan. Gidip Pun pui dönerden yine döner yedim 80 baht verip ayrıldım. Odaya gidip duş alıp tekrar dan Ginin barına geldim. Gini alıp Odaya gidecektik ama Yin kaşarı başladı Gine gönül koymaya bende gezmek istiyorum sizle diye hiç geri çevirmemiştim. O gün yok Gin ile yanlız takılıcaz diyince baya bir bozuldu bana ama yinede Gini alıp odaya gittik sabah odadan ayrılacağım için Oda’da ne varsa topladım. Odada Gin ile beraber 3 4 bardak içip 2 3 saat yatakta takılıp saat 9 gibi odadan çıktık. Gider ayak içkilerdeki çeşme suyundan yapılış buzlar yüzünden boğazım ağrıyordu Ginin barının yakınında bir barda eski bir arkadaşının yanına gittik 2 şer bardak içecek içtik. Arkadaşının adı E idi yaşı 40 varmış ama ben 25 sandım gene ama ben onu pek sevmiyordum. Daha önce 1 kez Stones House de iken gelmişti masaya ben içki ikram edince ve karnı aç diye atıştırmalık birşeyler sipariş verince beni keriz yerine koyup 2 paketde sigara aldı bardan zoruma gitsede ödedim. O olaydan 3 Gün sonrada onun E nin çalıştığı barın yanında geçeriken ısrar edince 2 bardak içki içtim. Bana ilk istersen bu gün takılalım dedi yok artık diyince hemen çevirip gülerek şaka yapıyorum dedi ardındanda bardaki başka bir kızı yamamaya çalıştı. Ginin arkadaşı olduğu ve Gin ile 10 Günden fazla birlikte olmamıza rağmen para insani duygularının önüne geçmişti. Gerçi oda üniversite mezunu ressam’mış 2 sene önce resim yapıp satmak için dükkan açmış bangkok’ta ama 3 ay dayana bilmiş. Tekrardan barlarda çalışmaya başlamış. Gin ile Bardan ayrılıp sokakdaki satıcılardan kralın doğum günü için sarı tişört alıp ortama ayak uydurup Marine disco ya gidiyoruz. Yanımıza Yin’ide aldık kendi bar finesini ödeyip geldi bara girişte Yin güvenlik çiye bir şey verdi. Gin’e ne oluyor ne verdi o diyince Yin daha 19 yaşında buraya girişi yasak onun için para verdi dedi. Barda 2 saat kadar dans edip eğlendik. Tuvaletdeki elemanların insana yapışıp bahşiş almak için masaj filan yapması her defasında canımı sıkan tek etkendi marine discoda saat 2 oldu bile hadi gidelim sabah 10 da odayı boşaltıcam dedim Gin ile odaya gittik ama gin gene fena sarhoş uyukluyor. Tuk tuka 2 miz binip yola çıktık Gin kafasını dizlerime koyup sızdı yolda gören herkes işaret edip gülüp duruyordu şekil akla garip şeylerin gelmesine sebep oluyordu. Odaya çıkıp uyuduk sabah saat 11 de uyandık.
Tayland’daki 20. gün Turgay abi gelmiş kapıda bizi bekliyor bavulu filan alıp çıktık onun arabası ile pattaya night pazar yanında bir otele yerleştik. Gin Yin ve Bam ile kahvaltı yapmak için odasına gitti Bende çıkıp Güzel bir kahvaltı yaptım ve 2 saat masaj yaptırıp kuş gibi hafiflemiş halde odaya döndüm. Son gün diye beach roada gidip bir kız alıp odaya geldim 900 baht verdim tekrar gidip bir tane daha aldım onada 800 baht verdim. saat akşam 9 oldu Gin ile son Gece için barına gidip Gini aldım bardakiler ile vedalaşıp son gün için Stones House gidip 1, 2 bardak içtik, Gin ben gelmeden önce 10 bardak shot içmiş 1 saat içinde çok fena sarhoş oldu alıp odaya götürmeye çalıştım ama yürüyemiyor. Benim şarteller gene attı ne derdin vardı, bu kadar içtin demeye başladım oda senin yüzünden sen gidiyorsun. Demeye başladı sen içince ne fark edecek son günün bu şekilde geçmesinimi istiyorsun diyorum. Beni bırak git beni anlamıyorsun demeye başladı 10 dakika ısrar etsemde gelmiyor.Bende bırakıp ayrıldım saat sabah 6 da taksi ile bankoka gidip türkiyeye yola çıkıcam pattaya da son 6 saat’im kaldı tuktuk ile odaya gidecekken yolda bana seslenen bir kızı da yanıma alıp gidiyorum, odaya 1 saat sonra tam kızı uğurlayacakken kapı çalmaya başladı bir yandan da Gin beni arıyor. Aha dedim basıldık kapıyı açsam bir dert açmasam başka bir dert kıza da mahcup olduk neyse telefonu sessize alıp kızla odada 20 dakika öylece bekledik. Gin gitsin diye kız giderken kıza fazladan 500 baht verip özür dileye dileye gönderdim. Gin bana mesaj atmış nerdesin diye odanın kapısını neden açmadın diye bende Beach road daydım ne oldu ne yapıcaksın beni diyerek cevap verdim 2 bardak kola içtim kendime geldim nerdesin dedi odaya gidiyorum şuanda dedim tamam bekle geliyorum dedi 5 dakika geçmedi Gin Yin Bam ve Ginin abisi araba ile geldiler. Hepsi vedalaşmaya gelmiş derken Gini bırakıp ayrıldılar. Gin ile odaya çıktık. Kusura bakma sen gidiyorsun diye içmiştim fazla kaçırmışım dedi bak gene sorun çıkaracaksan, bankoka ben yanlız gideyim dedim.

Suvarnabhumi Uluslararası Havaalanı
Suvarnabhumi Uluslararası Havaalanı

Yok yok sorun çıkmayacak merak etme dedi 2 3 saat uyuduk derken kapı çalınmaya başladı taksici gelmiş bizi bekliyor. Taksi ye atlayıp bankoka yola çıktık tam 1 saat de havalimanına vardık bagajı verip biletleri aldım Gine son kez sarılıp vedalaştık. cebimde kalan 2300 bahtıda ona verdim artık gidiyorum bunlara ihtiyacım kalmadı dedim. Tahmin ettiğimden çok farklı bir tatil olmuştu pasaport kontrolünden geçip atladım uçağa ama miğden fena bulanıyor. ne yesem ne içsem istifra edecek gibi hissediyorum. aradaki saat farkından dolayı 13 saat sonra türkiyede idim midem hala çok fena yemek yesemde yemesemde miğdem ağzımda ertesi sabah hastaneye gidiyorum. Doktora olayı anlatınca son günlerde üzücü bir olay yaşadınızmı filan dedi yok ama tatilden yeni geldim tatilin bitmesi biraz canımı sıktı okadar dedim. İşte tam o sebepten dolayı çok sevdiğiniz birşeyden ayrılmak yada bir şeye üzülmek psikolojik bir karın ağrısına sebep olabilir dedi 2 güne kadar geçer dedi. Yani Tayland dan ayrılmak kabullenmek istemesemde beni çok üzmüştü orada yaşamak varken burada olmak bana çok anlamsız geliyor şuanda seneye tekrar gitmeyi planlıyorum bu defa 4 yada 5 haftalık bir tatil olucak. Kesinlikle burada o tatilimide bulacağınızdan hiç şüpeniz olmasın.
Tüm Asya Rehberi takipçileri’ne yazıları ve yoprumları için teşekkür ederim.

Yazının ilk bölümü için: http://www.asyarehberi.com/pattaya-aklimdan-cikmiyor

About KingKong 3 Articles
ali çalhan 22 yaşında muğla/fethiyede yaşıyorum aşcı yım sitenin ateşli bir takipcis'yim seviyeli ve saygılı taliplerimi bekliyorum :D

Toplam 18 Yorum Var

 1. sonunda bir yazı geldi, bende 1. ayın ortalarında romanyadan 700€ uçtum, yazı gönderdim ama onu paylaşmadınız 🙂

 2. Kingkong arkadaşım, ben geçen hafta geldim pattaya’dan toplam 12 gün kaldım,uçak otel dahil toplam masrafım 4500 tl ye geldi, senin toplam maliyetin ne kadar oldu?

 3. Kingkong bey çok hızlısın valla. hemde uzun bir tatil olmuş 20 gün büyük bir rakam iken siz 2 aydan bahsediyorsunuz o kadar vakitte sıkıcı olabilir kanımca. bol skorlu keyifli bir tatil olmuş ama bu samimi arkadaşınızıda merak ettim. hiç kendi çektiğiniz görüntülerde yok onlarıda görmek isterdim.

 4. Sevgili Kingkong
  Uzun bir yazı olmasına rağmen sabırla severek heyecan içinde her gününü okudum. Gin ile çok özel anlar yaşamışsınız buda zaten değerli bir pattaya tatilini daha özel ve değerli kılmış. Dönüşteki üzüntünüzü de derinden hissediuyorum bende yaşadım. Bende mayısta gideceğim. Umarım sizin gibi güzel bir tatil geçiririm

 5. Sayın miller toplam harcamamı hesaplamadım tam olarak ama günlük 150 160 $ harcama + 25 $ oda ücreti ve 20 günde 20 şer $ da uçak bileti sayarsak. Günlük 200 $ gibi bir fiyat oluyor 20 günde $ 2.80 iken aldığımdan 11.200 tl yapar. dönüşte aldığım 5 şişe viskiyi işin içine katacak olursak. 12.000 tl harcamış olmalıyım. ( hiç para hesabı yapmadan harcadım ne istediysem yaptım para yı hep arka planda tutum idareli olsam en az günde 100 150 tl daha az harcardım o kesin)

 6. Sayın meraklı aslında sıkılacağımı hiç düşünmüyorum. Seneye 6 haftalık bir tatil planım var ama biraz hayal seviyesinde kalıyor. 4 haftaya kesin gözü ile bakmaktayım. Orada yaşanan orada kalsın diyerrekten. Hiç fotoğraf çekmedim barlar ve kızlar ı içeren sadece tapınak ve 3 4 fark lı mekan fotoğrafı çektim.

 7. sayın nightmare45 aslında yazının uzun olduğunun farkındayım ama ben her yazının kısa olmasından şikayetçi iken kendi yazımın kısa olmasına gönlüm el vermedi. Umarım siz de güzel bir tatil yaşarsınız

 8. Kingkong ustat yazinizi keyifle okudum mukemmel bir tatil gecirmissiniz bana gore. Aksilik ler yuzunden Bize daha gitmek hala nasip olmadi bakalim o pattaya heyecanini Nezaman tatcaz aksilikler bittigi an bir dk durmam abi yazilarinizi okuya okuya tatili cok seven biri olarak cildirmamak elde degil artik.l? makaleniz icin tesekkur ederim herkese saygilar sevgiler

 9. merhaba 15 gün sonra 2 kez pattaya tatili yapıcaz 4 arkadaş sorum şudur ki tecrübeli arkadaşlara döviz bozdurma konusunda en avantajlı yer neresidir biz geçen sefer hep 100 dolar 100 dolar farkılo yerlerde bozdurduk çok bi fark yoktu toplu olarak bozdursak daha avantajlı olabilecek yer varmıdır ne kadar fark eder ?? şimdiden teşekkürler

 10. sayın mert bey paranızı sarı tabelalı tt ofislerinden dozdurmanızı tavsiye ederim. Bankadan bozdurmak daha karlı olabilir ama patataya daki change ofislerin çok olması ve rekabetin fazla olmasını göz önünde bulundurursak. Maksimum %2 daha karlı bozdura bilirsiniz bankada ki buda 4.000 dolarda 80 dolar yapar doların tay bahtına karşı yükselme yeva düşme ihtimalinide göz önüne alırsanız max 100 dolar kazancınız da olabilir 50 dolar zararınızda bence siz genede sarı tabelalı tt ofislerinde bozdurmaya devam edin. Yada oraya gidince orada yaşayan türk lere bi sorun ( tavuk dönerci dondurmacı filan) onlar size yardımcı olurlar.

 11. 1994 yılından itibaren 19 sefer bu ülkede bulundum. ben her gidişte en az 1,5 ile 3 ay arasında kalıyorum.Ayrıca dünyanın dörtte üçünü gezdim,dünya üzerinde böyle rahat ve hayallerinizi gerçekleştire bileceğiniz bir ülke daha mevcut değil.Arkadaşlarımın yazdıkları nokta,virgülüne kadar gerçek ve doğru.Ben thai yazmıyorum çok yazıldı çizildi.Bu aradaTürk turist polisimiz de pattayada görevli.iyi tatiller dilerim.

 12. Şu an pattayadayım 2 gün sonra bangkoka geçiçem bangkokta alış veriş yapabileçegim(özellikle saat küpe ve yüzük) bölge neresidir hangi bölgede otel tutmalıyım yardımlarınızı bekliyorum

 13. PROTUNAM market ve civarında bulursun.ayrıca vaktin varsa cho pahara nehri kıyısında 3 yıl önce yapılan ASİA Tİ QUE alışveriş ve eğlence alanına git.SAPHAN TAKSİN S6 SKY TREN DURAĞINDA İN NEHİR KENARINA YÜRÜ ASİA Tİ QUE YAZAN ÜÇRETSİZ MOTORABİN ,DÖNERKENDE AYNI YOLU KULLAN DÖN,MEMNUN KALACAKSIN.

Cevap Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.


*