Pattaya Gece Hayatı 2015

Tayland Pattaya gece hayatı 2015

Asya Rehberi Ailesi tekrar merhabalar,

Pattaya gece hayatı 2015 yazımda Pattaya ve Pattaya gece hayatı yaşadıklarım,  gece hayatı konuları ve Tayland Pattaya gece hayatı ile Pattaya gecelerindeki o güzel  o kısa anlarda yaşadığım anılarım ile maceralarıma yer vereceğim. Tayland Pattaya 2015 Ziyaretim adlı yazımda fazla değinmeyip sadece gördüğüm ve yaşadığım olumsuz ve ilginç olaylara yer vermiştim. Şimdi ise kemerlerinizi bağlayıp sıkı durun arkadaşlar Tayland gece hayatında yaşadığım o kısa anlarda yaşadığım o güzel Pattaya gecelerindeki yaşanmışlıklarıma yer vereceğim.

Gece Hayatiİlk yazımdan bildiğiniz gibi Tayland’a gitmeden site yöneticilerinden oldukça büyük yardımlar almıştım. Tayland gece hayatı ile Pattaya gece hayatı hakkında bana birçok nasahatler ve ipuçları verdiler. Gerçekten yardımları için çok çok teşekkür ederim. Sakın bunu reklam ediyor diye düşünmeyin içimden gelerek ve samimiyetle söylüyorum.

Şimdi ise yazıma başlıyorum Pattaya tatilim sırasında birlikte gittiğim Pattaya Turu grubundakiler ile ilişkimi tamamen kestiğimden dolayı artık tek tabanca dolaşıyordum. Pattaya o kadar korkulacak ve büyütülecek gibi bir yer değil aslında arkadaşlar. Tabi ilk giden herkes gibi benim de tereddütlerim ve korkularım vardı fakat ilk iki günde yaşayıp gördüklerimden sonra kendime güvenim artmıştı.
Sonraki gecelerimde Pattaya gecelerini iyi tanımak için farklı güzergahları kullandım. Devamlı değişik bölgelere gittim arada bir tekrar Walking Street e takıldım.

Tavsiye üzerine Pattaya Soi Buakhao da dolaşmaya çıkıp Action Street denilen yere göz attım. Denildiği gibi kadar fazla bir kalabalık olmayan bir bölgeydi burası. Pattaya Action Street deki barlara bakarak dolaştım. Orda bulunan barlara takılmayıp geri döndüm. Soi Buakhao üstünde bulunan ve Üstatların dedikleri kadar güzel olan Lk Metro ya girdim.

2015 Pattaya gece hayatiPattaya LK Metro da yürüdüğüm sırada gözüme sokak satıcısından alışveriş yapan çok çok güzel bir Taylandlı kız gördüm. Güzelliği dikkatimi çektiği için adımlarımı yavaşlatıp yanında durdum. İlk kızla konuşmayıp satılan incik boncuğa göz gezdirdim. Kız benim durumu anladığından ilk kendi konuşmaya başladı. Pattaya Kızları bu gibi durumlarda tecrübe sahibidirler sanki anlınızda yazıyormuş gibi halinizi durumunuzu anlayıveriyorlar.

Kızla konuşup çalıştığı yere doğru beraber yürüdük. Kız köşe başı üstü apart otel olan bir barda çalışıyordu adını hatırlamıyorum. Yanlış bir hareket olmasına rağmen daha bara oturmadan ben kıza senden hoşlandım ne kadar istersin diye fiyat sordum. Kız gülerek ( benim halime ) 3000 baht dedi. Tabi saat erken böyle yüksek fiyat vermesi doğal diye düşünüp tamam yemek yemeye gideceğim sonra gelip konuşuruz dedim. Kız bum bum istemiyor musun diye sordu. Saati göstererek çok erken daha gezeceğim dedim. Kızın tavrı değişip tamam sen kaç veriyorsun benle çıkmak için söyle diyince, 1000 baht tan dilim yandığı için 1500 baht dedim ama 2000 dersen olur pazarlık etmem. Kızda elini uzatıp okeyi verdi. Bara da 400 baht verip içki bile içmeden yürümeye başladık.

2015 Tayland gece hayatiYürüyerek Soi Buakhao nun iç kesimlerindeki yabancıların işlettiği restoranlar bölgesine girdik. Baktım balık yapan yer var mı göremedim. Kıza sordum elimden çekiştirip bir yere oturup balıklarımızı söyledik. Yanına da bira istedik. Yemek işini haledir halletmez kalkıp yürüdük. Kız benim yeni olduğumu anlamış bana etrafı anlatıyor yürüyerek gezdiriyor ama kızın topuklu giymesi yüzünden yavaş ilerliyoruz. Yoldaki satıcının birinden kıza ucuz bir çift spor ayakkabı aldım. Yürüyerek Beach Road a indik. Pattaya Turuna az yürüyüp Tuktuka binip Walking Street ile devam ettik.

Tayland gece hayatiWalking Street de yürüyüp tam İnsomnia nın önüne geldiğimizde ben içeri doğru yöneldim. Kız yok dediği için girmeyip yürüdük. 20-30 metre ilerisinde yolun karşı tarafında bulunan Endorphin girdik. Burası yeni açılmış bir diskoydu. İçerisi kalabalık hatta İnsomnia dan daha da güzel bir yer. En güzel tarafı ise, Türklerin yok denecek kadar az olması idi. Pattaya Eğlence Mekanlarından bir orayı daha bozmadık yani. Sadece müzik biraz daha fazlaydı. İçerde konuşmada zorlandığım anlar oldu. Kıza neden buraya geldik diye sorduğum da burası daha ucuz ve bedas yok dedi. Bedas nedir sorup anlamaya çalıştığımda bizim Türkçesinin maganda apaçi zorba kötü kişiliğe karşılık geldiğini telefonuna yazıp bana anlattı. Tabi anlatırken anlayacağım şekilde İngilizce ile anlatırken kullandığı kelimeler şunlar. Molester, Drunk, Jerk, asshole, scrap men ve benzer kelimeleri kullandı. Tabi Bedas ı da badass diye telefona yazıp göstermişti. Allahtan Türk kelimesini yazmadı yoksa moralim bozulurdu.

Fiyatlar konusunda da haklıydı. İnsomnia ile arasında şişe fiyatlarında yaklaşık olarak 300-500 baht arası bir fiyat farkı vardı. Vodka 1750 baht Jack Daniels viski 1900 baht üstelik bir litrelik olanı. İnsomnia da Kartlı indirim fiyatı orada standarttı ama olsun Bir Taylandlı için bu rakam bile iyi para demektir unutmayınız. Ama düşünün Taylandlı bar kızının bunları söylemesinin anlamını. Demek ki biz turislerin orada yaptığımızi davranışlarımıza göre bizlere değer biçip saygı gösteriyorlar. Kızın da müşteri ihtiyacı olmadığından dolayı rahat edebileceğim ve ucuz yer olan Endorphine getiriyor. Kendine göre ucuza eğlenmemi sağlamış oluyor. 😀

2015 pattayaEndorphin de bir güzel eğlenip gece 2 sularında oradan ayrılıp kaldığım otele gittik.
Sabah kalktığımızda parasını verdim. Kız gitmeyip giyinip beni bekliyor. Bahşiş bekliyor diye düşünüp, 200 baht daha veriyorum canım sıkılarak. Kız parayı eline almış bana gitmemi mi istiyorsun diye sordu.  Aslında kızın düşüncesi gündüz de beni gezdirmekmiş. Yanlış değerlendirmişim kızın davranışını.

İlk kahvaltıya gittik ardından dolaştık. Birkaç yere uğradık Akşam olmak üzere iken, Ben gidiyorum deyip ayrılamak üzereyken, kalmak isteyip istemediğini sordum. Kalırım dedi. Ama kıyafet değişeceğim 1 saat müsaade edersen olur dedi.

Kız 1 saat sonra hanım hanımcık bir şekilde giyinmiş şekilde geldi. Dolaşmaya başladık yemek yedik. Birkaç yere uğradık. Güzel ve neşeli bir gece geçirdik. Yanımdaki kız sanki bardan aldığım biri değil de yanımda nişanlım sevgilim varmış gibi hissettim. O gece bizim Kezibanların bolca kulaklarını çınlattım. O kadar güzel vakit geçiriyordum disco, bar, içki bile aramadım. Bir baktım saat gece yarısını geçmiş 3 oluyor. Farkında olmadan da otelden uzaklaştık. Geriye taksi ile dönmek zorunda kaldık.
Güzel bir geceden sonra ertesi günü de ayni şekilde akşama kadar dolaşıp kıza veda ettim. Telefonunu da aldım.

2015 pattaya geceleri
Pattaya Endorphine Club

O gece Tek başıma Endorphin takıldım. İçeride güzel ortamlar ve kızlar var. İsteyen ve yakışıklılığına güvenenler için yabancı turist kızlar bile orada eğleniyorlar belirteyim. Bana göreEndorphin Club Pattaya eğlence hayatı içindeki klass yerlerden birisidir. Ben Pattaya ya turist tavlamak için gitmediğimden dolayı Taylandlı kızlara yönelmiştim. Hatta pist de iki turist kız bana asılır gibi bile oldu. Kızlar biraz sarhoş oldukları için ilgimi çekmediler. Başıma bela almak istemediğim için görmezden geldim.

Pattaya eglence hayatiİçerdeki Taylandlı kızlar bir birinden güzel ve çekiciydiler kararsız kaldığım için hangisine yakınlaşacağımı bilemedim. En son birlikte takılan 3 kızla dans edip masama davet ettiğimde içlerinden birini gözüme kestirdim. Kız ise benle değil diğerleri ile ilgileniyordu. Mecburen benim ile ilgilenen ile samimiyeti ilerletip fiyat sordum. 2000 baht istediği için pazarlık yapmadan olur dedim. Fakat aksi gelişmeler yaşandığı için kızla gidemedik. Kızın erkek arkadaşı varmış sürekli mesaj gelip gitmeye başladı. Baktım gidişat iyi değil kıza sordum. Kız da anlattı. İçten konuşmasına rağmen işkillendiğim için kıza o zaman sen erkek arkadaşın ile ilgilen ben eğlenmeme devam edeyim dedim. İlk yok demesine karşın kararımı verdiğim için kızdan ayrıldık.

Saat daha erken olduğu için dışarı çıkıp diğer kızı aradım. Şansıma müşterisi yoktu. Telefonda o zaman geliyorum deyip Lk Metroya geçtim. Kızın çalıştığı barda birkaç içki içtim. Bölgeyi iyice inceledim. Diğer çalışan kızlara alıcı gözle ama belli etmeden baktım. Sonrada birlikte dolaşıp otele geçtik. Bu arada kız çalışanı değilmiş o barın. Barda takılan free kızlardanmış. İlk gece benden aldığı 400 bahtı bar sahibi ile kırışıyorlarmış onu da açıkladı. Kendimi keriz gibi hissetmeme rağmen, bu düşüncelerimi kıza belli etmedim. Tabi o gece için bara para vermemiştim.

tayland eglence hayatiYine güzel bir geceden sonra ertesi günü kahvaltıda bana o gece için dolu olduğunu utanarak söyleyip kahvaltıdan sonra ayrılacağını söyledi. Zaten ayni kız ile 3 gece geçirmiştim ve her gecesi mükemmel derecede güzeldi. Ama son gecemi değişiklik yaparak geçirmeyi istiyordum diye benim içinde sorun olmadı bu durum.
Kızı erkenden saat öğle 3 gibi yollattım. Ardından son günüm ve gecem için planlar yapıp uygulamaya başladım. O saten sonra bana uyku yasaktı. Uçakta Türkiye’ye dönerken uyurdum nasıl olmazsa.

Günün geri kalanını gidip Pattaya da görmediğim yerlerde dolaşarak geçirdim. Otele geri dönüp üstümü değişip Beach Road da yürüdüm baktım Pattaya sahil yolu yapışanlar ile nerdeyse yürünemeyecek halde ben de yolun karşı tarafına geçtim.

2015 taylandPattaya ya son kez bakıyormuşum bir daha gelemeyecekmişim gibi bir his içerisinde yürüdüğüm esnada Beer Barın önünde duran kızların birinin beni çekmesi ile bara girip oturdum. Barda kızlar ile ilgilenmeden bir müddet sahil tarafını seyredip düşüncelere daldım. Arka masamdaki Türkçe konuşmaları duyduğumda dönüp baktım bizim guruptakilerden bir kaçı orada oturmuş benim için konuşuyorlardı. Dalgınlıktan fark etmeyip verdikleri selamı bile almamışım.

Utanarak onların yanına gidip kusura bakmayın dalgınlıktan fark etmedim dedim. Masalarına davet ettiler. Az biraz sohbet edip konuştuk. Biz konuşurken karşı taraftaki kız bana gülümseyip duruyor oldukça da şirin bir şey. Kızı bahane edip yanlarından ayrılıp kızla sohbet etmeye başladım. Kız güleç şakacı yapıda bir kızdı. Sanki içimi okumuş gibi şakalar yapıyor beni neşelendirmeye çalışıyordu. Başarılı da olmuştu. Kız ile 1500 bahta anlaşıp dolaşmaya çıktık. Kız bana bizim guruptakileri sordu. Neden diye sorduğumda istemese de sadece ayni otelde kalıyoruz dediğimde anlattı. Adamlar her gece o bara takılmışlar ve her gece ayrı bir kız almışlar. Tavırları ve hareketleri pek hoş değilmiş diye anlattı. Fakat fazla açıklama ve detay vermedi. Zaten bildiğim için fazla üstelemedim.

2015 tayland geceleriKıza bu gece Tayland da Pattaya da son gecem yarın dönüyorum dedim. Kız otele gidelim diye kendi teklif etti. Israr edip dolaşalım dediğimde Plaja doğru yürüyüp korkuluklara yaslanıp bir süre denizi seyredip sohbet ettik. Dolaşarak otele geldik.O ana kadar Pattaya da yaşadığım en güzel geceyi geçirdim. Belki ayrılık düşüncesi ile bana öyle gelmiştir bilmiyorum. Fakat kızın numarasını da aldım. Bu gidişimde onu muhakkak bulacağım.

Kız ile birlikte Aşağıya inip kahvaltı yaptım. Kızı yollattıktan sonra istemeyerek eşyalarımı toparlayıp hazırlandım. Zaten servis de gelmişti. Hep birlikte Servise binip Bangkok a doğru yola koyulduk. Ayrılırken içimden sanki bir parçayı kaybetmişim gibi hissediyordum. Bu ruh hali ile uçağa binip Türkiye’ye döndüm. Uçakta uyumayı planlıyordum ama hiç uyku tutmuyordu. Kendimi boş hissediyordum. İşte o sırada guruptaki bir iki kişi ile sohbet edip Müdürlerinin durumunu öğrendim.

Türkiye ye gelişim ile birlikte oraları özlemem bir gün bile sürmedi ama o kadarda abartılacak kadar değil. Ama Tayland dan ayrılırken zorlanmıştım. Şimdi ise Tayland uçak bileti için sürekli takipteyim. Kampanya ucuzluk bulduğum anda alıp tekrar Pattaya ya gideceğim. Ucuz uçak bileti bulamazsam da 2015 Ağustos ayı sonlarında kesin gitmeyi düşünüyorum. Hem de üç haftalığına. Beni ancak keser diye düşünüyorum arkadaşlar.

Kullanım ve yazılım dilim için şimdiden özür dilerim.

 

Yazının ilk bölümü olan Tayland Pattaya 2015 Ziyaretim için lütfen tıklayınız.

Pattaya Gece Hayatı 2015 adlı yazıyı hazırlayıp bizler ile paylaşan Sn. Hawk a Tüm asyarehberi ekibi ve müdavimleri adına teşekkür ederiz.

 

 

Toplam 30 Yorum Var

 1. Aydınlatıcı Güzel yazınız için çok teşekkürler . kıskanmamak elde değil 🙂 bende 1-2 aydır araştırma içerisindeyim ve bayramın hemen sonrası yaz tatilinde 10 -15 gün tayland ( fırsat olursa 3 gün kamboçya ) için seyahat planlamaya başladım . tek gitmeyi düşünüyorum ama kafa dengi eğlenmeyi seven arkadaş olursa bana katılabilir. şimdiden gün sayıyorum …
  ASYAREHBERİ : SN Murat Mail adresi telefon Facebook Linki yayınlayamıyoruz anlayışınız için teşekkür ederiz.Fakat sizin ile irtibata geçmek isteyen olursa burdan Yorum yaparak size E mail adresini vermemizi talep ettiği takdirde size özelden e mail yolu ile ulaşıp ilgili şahsın e mail adresini ulaştıracağız.

 2. Merhaba yazı güzel olmuş biraz daha uzun olsa iyi olurdu çabuk bitti 🙂 5 nisanda uçağıma binip şu anlatılan cennete gidiyorum 4 arkadaş olarak erdorphini takip ediyordum sizdende onayı alınca artık şüphem kalmadı 🙂 sitedeki pattaya ile ilgili bütün yazıları okudum ve oraya gidince aslındea kendimden çok sizi bizi türkleri temsil edeceğimi daha iyi anladım daha önce phukete gittim ama balayı için :)) şimdi tamamen duygusal olarak gidiyorum hahahha keyifli bir tatil yapıp bende burada bir yazı yazmak için sabırsızlanıyorum görüşmek üzere see youu 🙂

  • Size iyi tatiller dilerim Sn. Seçkin umarım hoşca vakit geçirirsiniz. Sizin de yazınızı ve tatil anılarınızı bekliyoruz soracağınız bir konu varsa seve seve yardımcı oluruz.

 3. arkadaşlar ben fransada yaşıyorum. bu sitede okuduklarım ve gördüklerimden sonra tatilimi, taylanda yapmaya karar verdim. Geçen birisi soru cevap demişti onada, bir kaç soru ben göndereceğim

 4. Bencede güzel yazı olmuş ve seçkin kardeşimizin dediği gibi tam okurken kıvamına gelince yazı bitiverdi ama eminim Hawk kardeşimiz ilerde yine farklı bir yazı yayınlatır. Ben şahsen Endorphine Club ı duymadım gidip görmedim ama bu gidişimde gidip göreceğim. Bizlere de bilmediğimiz bir mekanı tanıtıp anlattığın için sağol kardeş.

 5. guzel yazı olus bende nasıp olursa 18 hazıran 29 hazıran tarıhlerınde pattaya da olucam bu lk gıdısı vede tek basıma gıdıyorum burada okuduklarıın cok faydası olucagına ınanıyorum yazılarnız ııcın tesekkur ederı nsallah szn kadar eglenırım

 6. Endorphine club not defterimin bir köşesine aldım bile bu siteyi takip etmenin nimetlerini görüyoruz ara yok tiyolara devam

 7. hüseyin bey şimdi facbookda gördüm 7 nisanda gitme şansınız varsa, oraların büyük party festivalı varmış. Daha keyifli olur sizin için.

 8. ah gardaşım ahhhh bu yazdıklarını giden biri olarak aynen katılıyorum taylandın o sokaklarının pis kokusunu bile özledim… senin gibi bizde 3 kişilik bir arkadaş grubumuz var tekrar gitmeyi düşünüyoruz düşünmek az kalır gidecez 🙂 DAHA DÖNELİ 1 HAFTA OLDU taylanddan döner dönmez baktığım siteler pattaya turları kampanyalı yurtdışı uçak biletleri vs vs ORAYA GİDİPTE
  TEKRAR GİTMEK İSTEMEYEN OLMAZZZZ

 9. Merhaba,
  Asyarehberi siteyi inceledikten sonra pek soracak birşey kalmıyor 🙂 Biz 4 arkadaş villa tuttuk kalan varmı bilmiyorum internettede hep otellerle ilgili bilgi verilmiş ghostking doğru söylemiş kalabalık gitmek bence daha mantıklı örneğin biz villada kendi özel havuzumuz bahçemiz olacak istediğin gibi takıl günlük kişi başı 110 tl civarı tutuyor bazıları ucuza tatil yaparım demiş senede 1 yada 2 kere tatile gidiyoruz sonuçta gittiğin yerde pattaya arkadaş 3-5 kısıcan diye keyfinden olma taraftarı değilim keyif için unutulmaz bir tatil için gidiyorum açıkçası resimlerle bomba gibi bir yazıyla kesinlikle buradaki yerimi alıcam arkadaşlar 🙂

 10. Güzel yorumlarınız için sağolun arkadaşlar.
  @cengiz diğer yorumunuda okudum benim yazıma yaptığında yorum ilginç ve oraların özlemini çektiğini tahmin ediyorum bizler gibi. bizlerin tek dezavantajı Thailand a uzak olmamız. Şöyle 2-3 saatlik uzaklıkta olsaydık iyi olmazmıydı sence 😀
  @gostking Thailand a bir kez giden birisi olarak tavsiye verebilecek bilgi birikimim olduğunu sanmıyorum. Ama emin ol sitenin tecrübelileri ve site yönetimi sana en iyi şekilde yardımcı olacaktır.
  @Seçkin Yalçın Endorphin gerçekten güzel bir mekan. Kendi adıma konuşacak olursam İnsomnia, 808 ve Mixx den daha iyidir. Tabi ileriki tarihlerde ne olur orasıda bozulurmu bilmiyorum.
  @Hüseyin kesin eğlenirsiniz merak buyurmayın. Bende gitmeden önce siteden çok faydalandım. Ayrıca site yönetimindeki tecrübe sahibi arkadaşların da çok yardımlarını gördüm. Gitmeden önce sanada yardımcı olacaklarına eminim.
  @Murat ilk yazımda yazdığım olumsuzlukları okuyup tanımadığın kişiler ile gittiğinde olabilecekler hakkında bilgi sahibi olabilirsin diye düşünüyorum.
  @steroidman villa konusu hiç aklıma gelmemişti umarım bilen biri burdan bilgisini bizler ile paylaşır. Ucuza tatil için herkesin belli bir bütçeye göre hareket etmesi gerekli olduğunu düşünüyorum benim senin yada bir başkasının maddi durumu ayni olamadığı gibi tatilde de harcayacakları para ayni değildir. Senin dediğin gibi keşke fütursuzca harcayıp gönlümüzce eğlenebilsek desekte Thailand tatilinde öyle çok masrafınız olmaz. İpin ucunu kaçırnadıktan sonra.

 11. Hawk kardeşim
  @cengiz diğer yorumunuda okudum benim yazıma yaptığında yorum ilginç ve oraların özlemini çektiğini tahmin ediyorum bizler gibi. bizlerin tek dezavantajı Thailand a uzak olmamız. Şöyle 2-3 saatlik uzaklıkta olsaydık iyi olmazmıydı sence 😀 demişsin

  sana katılmamak mümkün değil 3 saatlik mesafede olsa ne kadar muhteşem bir şey olurdu taylandın özlemi ile alakalı bir şey demek isterim arkadaşlarımızdan birisi 3 günlüğüne antalyaya tatile gidiyorum diye evden çıkar havaalanından direk bangkok ordan pattaya 🙂 1 gün 1 gece kalır geri döner kimine göre bu bir aptallık kimine göre pattaya özlemi bu kadar derin…….. giden arkadaşlar çok net bilir diye düşünüyorum 😀

 12. Cengiz kardeş öncelikle aramıza hoş geldin. Hawk kardeşimizin dediği gibi olsa bencede muhteşem olurdu bana göre. Verdiğin örneği kendime uygulayamam Taylanda gidip bir gün kalamam herhalde beni tatmin etmez. Ama yapanlar vardır eminim. Hatta Bangkokta tanıştığım biri vardı sırf Taylanda rahat gidebilsin diye orda işyeri kurdurup her ay 3-4 günlüğüne eşine şirketi kontrol etmeye gidiyorum bahanesi ile gidip geliyordu 😀 .

 13. Beyler şimdi thy sitesine baktım mayıs sonu gidiş dönüş 1822 tl biletler
  Haberiniz olsun. Ben alacağım. Gitmek isteyen varsa haberleşelim. Aktarmalı 1600 1800 arası zaten.

 14. alpi kardeş ben Charles De Gaulle Havalimanından aktarmalı gulf air ile 1300 tl uçabiliyorum.
  tai hava yolları ile direkt uçuş 2,000 tl geliyor.
  türkish airlines ile 500€ istanbul üzeri.

 15. sayın steroidmen görüyorumki Samut Sakhon’dan bizlere yazmışsınız. büyük bir merakla tespitlerinizi ve başınızdan geçen tatlı telaşlı olayları bekliyorum:)

 16. Oxygen kardesim burasi nasil biryer anlayabilmis degilim cok ortam gordum ama burayi gorunce sok oldun suanda insominia dayizyanimda hatun var diger masadan hatun geldi bunu cok begendim dedi benim icin oda hayir o benim dedi arkadas nasil bir hayat bu tarifi mumkun degil bu kizla ikinci gecem kiz nargile soyluyo parayi kendi veriyo sigara aliyo parayi kendi veriyo hayir ben verim diyorum olmaz diyor bizim tutkiyede bole bi kiz olsa insanin agzina sicar yemin ederin haklari neyse onu neyse yine yazicam see you 🙂

 17. Thai insanının sıcak kanlığını bir kez daha görebildik. oraların keyfini çıkartıp. bizim içinde eğlenin. Oradaki deneyimlerinizi döndüğünüzdemi paylaşacaksınız? Dönüş tarihiniz bellimi

 18. Sn. streoidmen sana iyi eğlenceler. Asyarehberi ekibi adına de Pattayada gezip eğlen. Pattaya tatilinin tadını çıkar. Ama unutma biz Türkleri de kaliten ile efendiliğin ile iyi tanıt. Pattaya Biz türkleri gerçek halimiz ile tanısın.

 19. @oxygen ins carsamba turkiyeye donus yapiyorum bikac gunede yazip gondermek istiyorum burada yazi yazan arkadaslardan birazdaha farkli seyler yazicagima emin olabilirsiniz
  @asyarehberi bu konuda emin olabilirsiniz buraya gelen turistlerin bu insanlara nasil kotu davrandigini zaten anlamis degilim yakinda cok guEl anliarla geri dunus yapicaz gorusmek uzere

 20. streoid bey bende biletlerimi aldım 1 ay sonra Charles de Gaulle’den aktarmalı londra üzeri gideceğim. Daha önceki yorumlarımda burdan ve diğer sitelerden bilgi topladım. En çok işime yarar cevaplara burda yer verildi. Sizinde yorumlarınıza ihtiyacım olabilir. saygılar iyi eğlenmeler

 21. @mc eminim cok yararli bilgiler vericem ne abarti ne eksik otel tutmadiysaniz onunla ilgili daha genis bilgi verebilirim kac kisi gidiceksiniz bide butce tabiki onemli hani az cok limitleride soylersen daha iyi olur 🙂

Cevap Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.


*