TAYLAND PATTAYA GEZİ ANILARI

Pattaya Gece Hayatı

Pattaya gece hayatı için adlı gezi yazıma başlamadan önce herkese selam..

Birer sene aralıklarla Pattaya’ya iki kez gittim. İnanın 10 defa daha gitsem veya oraya mı yerleşsem yine doyamazsınız. Pattaya‘ya ilk gittiğimde böyle bir yerin olamayacağını, tamamen rüyada olduğumu düşüneli bir kaç günümü almıştı. Tam rüya olmadığını anladığımda ise tatil bitmişti 🙁

İkinci defa kendi imkanlarımızla 3 arkadaş gittiğimizde ise artık rüya olmadığını bildiğim için ZEVKİ SEFA peşindeydik. Haydi başlayalım.

Arkadaşlar öncelikle Tayland‘a gitmemek için hiç bir neden yok. Gitmek için ise binlerce neden var. Türkiye’den turla gitmektense kendi uçak biletinizi ve otelinizi ayarlayarak gitmek daha iyi olur. Gitmeden sadece yanınızda kahvaltılık ve konserve götürmeniz yeterli olur.

Müthiş masaj salonları, barları, gece kulüpleri ve tabii ki kızları ile sizi rüyada gibi hissettirecek. Yaklaşık 1 hafta için 1000 dolar yeme içme parası size yeterli gelir. Yok ben her gün yapmam derseniz 600 dolar da yeterli olur. Öncelikle 3000 bahtın üstü tüm kızlarda kazıklanmış sayılırsınız. 1000-2000 bahta gerçekten çok güzel bayanlar gecelik size eşlik ediyor. Ayrıca disco ve barlarda hiç korkmanızı gerektirecek bir fiyat politikası yok. Rahat olun, girin çıkın yalnızca RUS barları hariç. Oralar tam AKSARAY PAVYON misali. 5 dakikada 200 dolarlık olursunuz. Benden söylemesi.

Pattaya gece hayatı diyince INSOMNİA bar tek geçilir, Walking Street’te. Nezih, kaliteli bir mekan, herkese tavsiye ederim. Ayrıca kızlar konusunda aceleci olmayın.. Orada GÜZELin de GÜZELİ var.

TAYLAND PATTAYA GEZİ ANILARI adlı yazıyı yazan Sn. NANİ üyemize tüm Asya Rehberi ekibi ve müdavimleri adına teşekkür ederiz.

About Asya Rehberi 21 Articles
Asya ülkelerini, kültürünü, tarihini, yemeklerini, gece hayatını seven takipçilerimiz tarafından gezi günlüklerinin paylaşıldığı kapsamlı bir portal olma yolunda ilerliyoruz.

Bu konu hakkında ilk siz yorum yapın

Cevap Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.


*