Tayland Songkran Festivali

Tayland songkran festivalini araştıran arkadaşlarımız için hazırladığım videoları bu konu altında görebilir. Birbirinden keyifli anları yakalayıp, eğlenebilirsiniz. Bu festival aındanda anlaşılabileceği gibi su festivali anlamına gelmekte, taylanda her yıl nisan ayının ortalarında düzenlenmekte olup. Nisan ayı en sıcak aylardan biri olduğu için, insanlar birbirine su dökerek rahatlamayı ve eğlenmeyi tercih ediyorlar. Sizde nisan ayında taylandı ziyaret etmek isterseniz, her an her yerde su saldırısına hazır olun yada bunun keyfini çıkarın.  2014’den geriye doğru izleyebilirsiniz. 2015 Songkran  festivalinde orada bulunacak olan arkadaşımız da bizimle anı paylaşacak.

iyi seyirler.

2014 Songkran 

2013 Songkran

2012 Songkran

2011 Songkran

Slayt olarak her videodan toplanmış bir kaç kare.

Daha detaylı bilgi almak isteyenler için wikipedia linki : http://en.wikipedia.org/wiki/Songkran_%28Thailand%29

About Oxygen 60 Articles
Hayaller ile geçen bir yaşam ve bu hayallerin sürüklediği yolculuklar ve maceralar. İnsan hayatında hayallerin bitmemesi gerektiğine inanan biri olarak yaşamımı sürdürüyorum. Son günlerde sıklıkla blog yazıyorum ve bundan keyif alıyorum.

1 Yorum

  1. NISAN 2016 DA 8 GECE PATTAYA SU FESTIVALINDE ORADA OLUCAGIM ISTEYEN ARKADASLAR ESLIK EDEBILRILER.DAHA SONRAKI PLANIM PATTAYADAN FILIPINLERE GECMEK OLUCAK 7 GUNDE ORADA KALACAGIM.

Cevap Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.


*