8 Sene Yurt Dışında Yaşamış Çapkın Bir Adamdan Yabancı Ve Türk Kızlarının Farkları

Tam 8 sene yurt dışında yaşadım İtalya,Brezilya , Amerika farklı farklı ülkeler gezdim farklı farklı ülkeler’de yaşadım bir çok kız arkadaşım oldu bunların bazıları tek gecelik bazıları uzun süreliydi. Ve 8 senenin sonunda ülkeme yani Türkiye’ye döndüm ve Türk kızlarının aslında ne kadar çekilmez ne kadar dayanılmaz olduklarını yurt dışındaki kız arkadaşlarımdan sonra anladım.

Türk kızlarının bitmek bilmeyen egosu sanki erkekler onları şımartmak onları yüceltmek için varmış gibi davranmaları , aslında eğitimsiz olmaları eğitim derken bir üniv bitirmek diploma almak değil olay kişisel eğitimden bahsediyorum.3-5 Abaza size güzel söyledi diye sizi şımarttı diye kendinizi prenses sanmayın.

Türk kızlarındaki en büyük sorun tutarsız olmaları ne istediklerini kendileride bilmiyor. Bir erkek ne yaparsa yapsın yetmiyor onlar için hep daha fazlasını istiyorlar çünkü bitmek bilmeyen egolarının buna ihtiyacı var. kendilerini nimetten sayıyorlar aslında onlar yurt dışına bir gitse bırakın selam vermeyi yüzüne bakmazlar.Ama bu ülkede olan abazanlar bunları şımarttıkları g*tünü kaldırdıkları için kendilerini nimetten sayıyorlar.

Yurt dışındaki kız arkadaşlarımın birisinde en ufak bir ego yoktu en ufak bir trip atmadı bana , çünkü iki medeni insan gibi konuşmayı anlaşmayı biliyorlardı lakin Türk kızı ne konuşması gerektiğini bilmediği için nasıl davranması gerektiğini bilmediği için trip atmaktan başka çaresi yok. Örneğin İtalya’daki kız arkadaşım kahvaltıda şekersiz çay bir dilim kepek ekmeği ve çok az yağsız peynir yerdi ve doğal olarak fiziği çok güzeldi çatlakları yoktu ama bakıyorsun Türk kızlarına kahvaltıda sucuklu yumurta nutella 3 şekerli çay ondan sonra kiloda olur çatlakta olur 22 yaşında gögüslerinde sarkar ve yine Türk kızımız fiziklerine bakmadan istekleri hiç bitmiyor hem yakışıklı olsun hem zengin olsun hem kibar olsun , lan tamam olsun da böyle bir adam sana bakar mı?

Amerika’ya yeni taşındığım senelerde arabam yoktu ama kız arkadaşım çalışmıs etmiş kendi arabasını almıştı hafta sonları las vegas olsun miami olsun gider gezerdik araba onundu benzin parasını ben öderdim eşitlik önemlidir. ama bakıyorsun Türk kızlarına gelmiş 25 yaşında hiç çalışmamıs etmemiş evde oturup salak salak programlar izlemiş ama erkek arkadaşının lüks arabası olsun kendisini gezdirsin istiyor. Milletten bir şey bekleyeceğini git çalış kendi ayakların üstünde dur kendi hayatını kur senin canın canda yurt dışında yaşayan kadınların ki patlıcan mı? onlar sabah 6 da uyanıp eşşek gibi çalışıyorlar sen evde g*t göbek büyütüceksin sonra birde utanmadan erkek arkadaşından lüks bir hayat bekliceksin. vay utanmaz vay

Birde Türk kızlarının facelerine instagram hesaplarına yazdıkları atarlı sözler yok mu beni benden alıyor ya.Bu neyin özgüveni bu neyin atarı? ayrıca hepsi şarkı sözleri yada klişe sözler otur 2 söz yaz desen yazamazlar yıl olmuş 2016 şarkı sözleri ile laf sokmalar filan.

Geçenlerde İstanbul’da bir avm nin asansörüne bindim tam kapı kapanıyor bir kadın yetişmeye çalışıyor kapıyı tuttum kadın içeri geldi ne bir teşekkür ne bir söz sanki erkeğin görevi kadına hizmet etmekmiş gibi davranıyor yurt dışında ki kadınlar kibar teşekkür etmesini biliyor.ayrıca Türk kızları sevişmeyi ölü balık gibi yatmak sanıyor.Hem sevişmeyi bilmiyorlar hem güzel bir söz etmeyi bilmezler ama istediklerine bakıyorsun diziler’deki filmlerdeki o muhteşem hayatı istiyorlar ve o muhteşem hayatı hiç emek harcamadan sadece erkeğin ona sunması bekliyorlar.

Türkiye’de gördüm ve anladım ki ezilen cins erkeklerdir. Örneğin evlendirme programınlarına bakıyorsun kadın çıkıyor evleri olsun arabası olsun maası yüksek olsun diyor ve bu çok normal karşılanıyor ama bir erkek çıksa dese ki benimle evlenmek isteyen kadının evleri olsun arabası olsun sen jigolomusun derler canlı yayından kovarlar. Eee hani eşittik bakın gördünüz mü kadın aynı şeyi isteyince normal ama erkek isteyince tepki görüyor.

Ayrıca sayın Türk kızları gidin çalışın sonra hesap geldiğinde yalandan çantanızı karıştırmayın çok ezik duruyorsun. Yurt dışında bir kere bile bir kadının bana hesap ödettiğini hatırlamıyorum. çünkü oradaki kadın çalışıyor emek harcıyor para kazanıyor ama bizim Türk kızı hem çalışmıyım yorulmıyım hemde en lüks mekana gidip yemek yiyim ve erkek arkadaşım bunu ödesin , sen kendine erkek arkadaş değil enayi arıyorsun bence.

Bakın Türk kızları emin olun ki başka bir ülkeye gitseniz kimse yüzünüze bakmaz 1.50 boyun ile çatlakların triplerin saçma sapan isteklerin ile kimse uğraşmaz o yüzden bu ülke sınırları içinde kalmayı tercih edin gerçi başka bir ülkeye gitmek isteseniz bile paranız yoktur sizin anca erkek arkadaşınız götürürse gidersiniz. Bu arada unutmadan bir dönem Fransız bir kız arkadaşım olmuştu tren ile avrupa turu yapmıştık ve o dönem masraflarının çoğunu kız arkadaşım karşıladı.

Yurt dışındaki kadınlar erkeklerden en ufak bir şey istemez isteyemez herkes bir birey herkes kendi ayaklarının üstünde durmak zorunda kız da olsan aynı erkek de olsan aynı ancak bu bizim ülkede pek mümkün değil. o yüzden tekrar yurt dışına taşınmaya karar verdim. en kısa zamanda amsterdam beni bekler.

About Oxygen 60 Articles
Hayaller ile geçen bir yaşam ve bu hayallerin sürüklediği yolculuklar ve maceralar. İnsan hayatında hayallerin bitmemesi gerektiğine inanan biri olarak yaşamımı sürdürüyorum. Son günlerde sıklıkla blog yazıyorum ve bundan keyif alıyorum.

Toplam 29 Yorum Var

 1. hocam bence sen yurtdışından bir daha dönme kendi vatandaşını aşşalıyan bir insanın zaten bu ülkede yeri yok bence sen türk bayanlarından daha AŞŞALIKSIN.

 2. Bu ne bicim yazi, siz turk kızlarına kurban olun.görüyoruz yakınlarda yabancı uyruklu kadınların neler yaptıklarını!!!!!

 3. sen git o zaman o yabanci kadinlarla evlen, kimseyi asagalamaya gerek yok, isi gücü yok zengin erkek arıyor diye sen kendin kadin parasi yemişsin birde utanmadan söylüyorsun.

 4. Bence ibretlik tespitler var. Hatta bir yabancıya güzelsiniz dersin teşekkür eder. Türk kızına bunu derseniz alacağınız cevap ya gerizekalıdır ya da sapık. Bizim kezbanlar hakkında azbile söylemiş yazar

 5. Bence çok güzel tespitler var benim çok fazla yurtdışı deneyimim yok sadece Kazakistan ve Ukrayna’yı gördüm(Ukrayna mükemmel bir ülke) ve orada gördüğüm bayanlarla bizim Türk kızlarını karşılaştırıyorum da arada dağlar denizler okyanuslar kadar fark var bizim kızlar hep kendileri ile ilgilenilsin,hep şımartılsınlar,hep kendilerine hediyeler alınsın masrafları karşılansın istiyorlar(tamam belki hepsi diyemeyiz ama bana göre çoğu böyle) ama yabancılar son derece nazik son derece zarif ve her şeyden önemlisi anlayışlılar…

 6. sevgili arkadaşlar bu yazıyı destekliyen arkadaşlar unutmayın sizinde anneniz var bayan akrabalarınız var onlarda eskiden bu yaştalardı

 7. Serci kardeş maalesef bu yazı çok doğru tespitlerle elde edilmiş. Bizim anımızın babamızın zamanında böyle değilmiş şimdikilerde bir özent aldı başını gidiyor. Yazıda okuduğum zaten yakın çevremde gördüklerim. Çevrene bakarsan evlenipte mutlu olan çift çok azdır kadına değer ayrı şey buradaki türk kızına yapılan öz eleştiri ayrı bir durum. Ne halt yersen ye ama türk kızıyla evlenme 🙂

 8. Sevgili Serci ,

  Bu eleştirimiz her türlü cefayı çeken her türlü zorluğa göğüs geren annelerimiz için değil. Ama 80 model sonrasına bakıldığında giderek bozulan istedikçe isteyen kendini nimet sayan ama aslında birşey olmayan burnu kaf dağında bir topluluk var. Bir çok miletten bayanlarla muhabbetim oldu. Dünya üzerinde kendini olduğu yerden çok üstte gören sadece ve sadece Türk kızı vardır. Bu sözlerimiz onlara. Çok geçmişe gitmeyelim

 9. Hocam söylediğin herşeye katılıyorum. Adam resmen içimdeki duyguları haykirmis ya. Hele şu kendilerine bakmadan ulaşılmaz kızı oynamalari yok mu . Valla cok samimi söylüyorum bizim ulkemiz bu kezbanlar icin cennet bi yer. (İstisnai tacizci abazalar hariç) Sakin yurtdışına filan cikmasinlar depresyon dan cikamazlar.

 10. Sayın yazar, ağzınıza ve kaleminize sağlık.

  Herhangi bir büyük şehirde ilginizi çeken bir bayana merhaba nasılsın diye sorduğunda Ay sanane be salak gibi bir yanıt alabilirsin Türkiyede???? Bu böyle değilmi ey Türk kadını. Bu yabanilik neden? Asansörün kapısını bir bayan için tuttuğun vakit yurtdışında bilimum alacağın tepki hoş bir gülümseme ile teşekkürler cevabı olacaktır. Babamın bir lafı vardır, kimse kimsenin parasını yiyemez diye. Çokta haklıdır, kimse kimsenin 1 kuruşunu harcayamaz. Ama Türk kadını harcar, harcamak ister ve haklı olduğunu düşünür. Erkek onun için gerekirse tüm dünyayı karşısına almalıdır bu güveni ona versin ister. Parası bol olsun hiç bitmesin ister. Tüm sinirini stresini yansıtmak ister karşılığındada herzaman anlayış bekler. Anasının babasının evinde görmediği hayat standardını senden bekler, sonrada; google da aratınız: “Türk kızının sex anlayışı” diye. Sırt üstü yatmış bir sponge bob figürü vardır altında türk kızının sex anlayışı yazan. Yatakta size böyle davranır. Esasında ruhumuzda zevk almakta yoktur Türk insanı olarak. Kusuruma bakmasın kimse, ana baba terbiyesi almamış birisi değilim. Bunlar gerçekler, acı gelir bayanlara her duyduklarında. Türk erkeği değildir aklında sürekli cinsellik olan. Aslına bakılırsa ufacık bir zevk için tüm bunlara katlanır. Onuda alamazya gerçi 🙂

 11. Bu yazıda yazar türk kızlarına olan içindeki nefreti kusmuş he doğrumudur evet doğrudur katılıyorum ama bu kızların böyle olmasında büyük katkıyı biz erkeler sağlıyoruz bu özgüvenı bız asılıyoruz kızlara gereksız üstünlükler gereksiz övgüler hediyeler paralar sacıyoruz neden gönlümüzü hoş etmek için doğru demiş yazar eğitimsizlikten kaynaklanıyor ama hem erkek hem kadının eğitimsizliği bu gecenlerde türkiyeye gelen bi turist diyorki burger kingde merdivenlerden aşağ iniyordum türk kızına yol verdım merdıvende kız yuzume bakmadı tesekkur etmedi nekadar ayıp doğru ayıp diyorki turist türk kızları kendini cok yüce bi varlık olarak görüyorlar bu yüzdn kendilerini sürekli koruma altına almıslar evet doğru malesef zihniyetimiz kötü o merdivende türk erkeği türk kızına yol verırse türk kızıda gülümseyip tesekkur ederse türk erkeği için bi adım gelmiş olucak ve türk erkeği kıza yazılma girişiminde bulunacak ( herkez için aynı durum değil bi kısım için söylüyorum bunu) ben şahsen bir kac gunluk bayan arkadasımı sırf gereksız egosu yada beni cüzdan gibi kullanmaya calısmak istemesi yüzünden tatildeyken kızı yolda hususi aracımdan indirdim dedim bak burdan 750 km yürüyorsun istanbula varıyorsun hadi eyvallah :)) bunun gibi bir cok bayan arkadasımın gereksiz egolarından para avcılığından triplerinden hak ettikleri dersi vermişimdir evet biraz kinciyim :))

 12. kesinlikle ve kesinlikle doğru tespitler.bende yurt dişında bulundum ve hepsinin altına imzamı atarım.türk kızları kendilerini bulunmaz hint kum.zannediyorlar.bir naz,bir hava .kimsin sen yaa.bi halttan anlamazlar.bütün dertleri bi koca.sonra yiyip içip yatsınlar.yaa neyse boşver

 13. Sevgili Oxygen , yazdıklarınızda doğruluk payı olsa da lütfen Türk erkeklerini de göz önünde bulundurun. Şimdi uzun uzun Türk erkekleri ile olan tesbit ve 39 yıllık deneyimi mi yazarım da sizin kadar uzun bir yazı yazamayacak kadar tembelim . Genelleme yapmanız hoşuma gitmedi, hoş tamamını okumadım, okuyamayacak kadar da tembelliğim üzerimde . Beğenmediğiniz Türk kadınları olmaz, beğenmediğiniz kadınlar olur der noktayı koyarım . Sevgiler

 14. Eyvallah toprağım. Zahmet edip yazıyı okuyaydın benim sadece paylaştığımı başkalarının düşünceleri olduğunu anlardın. Yazıda genelleme yapmıyor yüzde 90 demiş vatandaş, düşünce denilen olay burada devreye giriyor senin genetiğin, kişiliğin, kültürel etnik yapın aldığın eğitimin bizi ayırıyor o yüzden sen haksız bulabilirsin ama bence yerden göğe haklı.

 15. Sevgili bilmem kim , siteniz ile henüz bugün tanışmış olup Pattaya öncesi bilgi almaya çalışan bir vatandaşım işte ,üstte sizin adınızı görünce sizi yazmış olabilirim, su tavırlarınız beni öldürüyor , sonra da Türk kızları kaprisli diyorsunuz. Bir bayan olarak bu çirkin üslub ile yazılmış yazıya bile haklılık payınız olabilir derken , sizin yazdığınız cevaba bakınız. Bence başınıza gelenleri hak ediyorsunuz. Sevgiler

 16. Sevgili Svd Crh ,

  Tayland ile ilgili sorunuz varsa içtenlikle cevaplamaya hazırız. Bu yazı hakkında herkesin bir düşüncesi vardır. Bende yazının büyük oranda doğru olduğunu düşünenlerdenim. Bunu sallamadan farklı ülkelerin insanlarını görmüş biri olarak söylüyorum. Kabul edip etmeme kısmı size kalmış birşey. Benim tarafımdan yazılanların mutlak doğruluğu söz konusu

 17. Uzun süre yurtdisi nda yaşamış biri olarak hepsine katılıyorum, buarada bunlara itiraz edenler ya kızlar yada burdan bile kizlara yaranmaya çalışan erkekler dir.

 18. bu yazıya olumsuz yorum yapan erkekler zaten kızları bu hale getiren erkekler oldukları için yorumları kaale almamak lazım

 19. Bu yazıyı savunmayan kadınların köpeğidir. Bırakın bu ayakları kadınlar bize hizmet etmek için varlar tamam köle olsun demiyorum ama yerini bilsin fazla yüz vermeye gerek yok. Tepenize çıkarlar. Kılıbıklar,içgüveysiler,hanımköylüler gelmiş burada ahkam kesiyor.

 20. Aziz peder yanlış zamanda doğmuşsun bu dediğin eskidenmiş erkek savaşçı ve avcıymış kadında onun bilimun ihtiyaçlarını gidermek için varmış ama o devirde yaşamadığımız için düşüncelerini yada tespitlerini değiştirmen lazım 😀 kadına sevgi saygı olmalı ama türk kızının avrupa özentisi yüzünden başımıza gelmeyen kalmadı 🙂

  • Yayınladığınız yazıyı henüz okudum ama keşke daha önce denk gelseymişim.Bir kere Avrupa özentisi derken bile yayınladığınız yazı ile çelişiyorsunuz.Ayrıca bu yazıyı siz misiniz yoksa başkası mı bilemem ancak Türk kızlarına çamur atmadan önce güzel Türkçemizi doğru kullanmayı öğreniniz zira ne yazımdan ne de noktalamadan haberiniz var.Buradan kuyruk acısı olanlara sesleniyorum;Türk kızları istediğiniz an yatağınıza atlamıyor diye mi egoist oldular.Sizin gibilere zaten Türk kızı yakışmaz çünkü o ağırlığın altında ezilirsiniz.Her şekilde ben bu yazıyı yazanı ya da oksijen adlı şahsı yani sizi pek merak ettim.Bir kelam veriniz ve yaradandan dileğimdir sizin gibi kuyruğu acıyanları biz TÜRK kızlarının karşısına çıkarmasın zira çok eziksiniz ?

 21. eyy türk kızları sizleri de allah yarattı o yüzdendir ki bizler sizleri allah için seviyoruz
  ben daha iyilerine layığım mantalitesi ile elimi sallasam ellisi laflarıyla geçirdiğiniz değerli günlerin farkında bile değilsiniz maalesef. affedersiniz ama evde oturup sabahtan akşama kadar tv başında nöbet tutarak aldığınız kilolarla büyüttüğünüz yerleriniz tabiri caizse aynen ülkesine tatile gelen gurbetçi valizi gibi ….. sporun S ‘sinden bile haberiniz yok bakımı da sadece kuaförde fön sanıyorsunuz.
  hiç oturup hiç düşündünüz mü bu erkekler yabancı kadınlarda ne buluyorlar ? güzellik mi huy mu ? sahiplenme mi ? saygı mı ? sevgi mi ?
  bunları düşündükten sonra da rica ediyorum bir iki yabancı bayan ile arkadaş olun ve onlara türk erkeklerini sorun ! emin olun ki alacağınız cevaplar sizleri çok ama çok şaşırtacak.
  Yani kusura bakmayın hanımlar iğneyi önce kendinize batırın sonra bizler seve seve çuvaldızı kendimize batırırız

 22. Katildigim bir paylasim. Yanliz 80 ve sonrasi olmak sartiyla. Sanirsinki dunyada esi benzerleri yoktur sadece bayan onlardir ol diyince hersey olacaktir. Hele hele birde fiziksel anlamda cok yetersiz olanlari vardir onlar bir baska hoşlardir. Uzun lafin kisasi kezban olmayin.

 23. Bu yazıyı yazan beyin fakiri önce Türkçemizi ve noktalama işaretlerini doğru düzgün kullanmayı öğrensin?Kendi milletini aşağılayan bir beyinsiz kendi özünü inkar eden bir beyinsiz bu başka bir şey değil.Çok şükür ki Türk’üm.En azından ahlakım var.Yabancı kızlar trip atmıyormuş.Atmaz tabi.Dünya şeylerinde değil seni mi sallayacak a gerzek!Varsa yoksa seks.Başka bir şeyin önemi yokki onlar için.Bence senin gibiler *** olsun gitsin zaten yurtdışına.Eksik olsunlar aman Allah.

  • Merhaba, bu kadar eleştirmenize gerek yoktu altı üstü bir tespit bir yazı, yazıyı ben yazmadım sadece paylaşıp buradaki dostlarıma ulaşmasına vesile oldum. Ayrıca yazı hoşuma gitti yazan kişinin kalemine sağlık, çok doğru yerinde tespitleri var. Ben yazım hataları yapmış olabilirim bunda gocunacak birşey yok herkes dört dörtlük konuşup yazacak diye bir kaide yok. En azından sizin gibi argo kelime kullanacak veya tartışma çıkartmıyacak kadar ahlakım müsait. Bu yazıda anlatılanlar kadın, bizimkiler hanımağa ?

Cevap Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.


*