Asya Rehberi Müdavimleri!


Sayın müdavimler, son zamanlarda sitemiz hakkındaki değişiklikler,yenilikler, sorunlar, ileriye dönük planlar ve dahada fazlası için detaylıca paslaşıp fikir alış verişinde bulunabileceğimiz gizli bir grup kurmuş bulunmaktayız. (40 Kişi ile)

Gerçekten asyarehberine sahip çıkıp,değer veren tüm dostlarımızı bu grupta görmek isteyip tavsiyelerini merak etmekteyiz.

Nedir bu grup neler yapıyorsunuz diye merak edenler için bir kaç konuyu screen olarak göstereyim. Grupta herkes paylaşım yapıp oylamalara katılabiliyor.

https://www.facebook.com/groups/asya.rehberi/

Dipnot: gruba herkes dahil olamıyacağı gibi onayda bekleyenler referans yolu veyahut üye olap aktif olarak sıklıkla ismini gördüğümüz kişilere öncelik tanınacaktır.

 

About Oxygen 60 Articles
Hayaller ile geçen bir yaşam ve bu hayallerin sürüklediği yolculuklar ve maceralar. İnsan hayatında hayallerin bitmemesi gerektiğine inanan biri olarak yaşamımı sürdürüyorum. Son günlerde sıklıkla blog yazıyorum ve bundan keyif alıyorum.

Toplam 12 Yorum Var

  1. Oxygen’in dediği gibi sadece sitede aktif olan arkadaşlarımızı ilk etapta gruba dahil edeceğiz. Bu siteye geçmişte gerek yorumlarıyla gerekse yazılarıyla katkıda bulunan arkadaşlar bizimle olacak. Onun dışında referans ile almayı düşünebiliriz . Gruba girmek istediğinizde sitedeki nickinizle asyarehberi facebook sayfası üzerinden bize ulaşabilirsiniz

  2. tolga kardeş, asyarehberi aracılığıyla çok güzel işler oldu, bir çok insanın buluşup gitmesine, aradığı bilgileri kısa ve en net biçimde almasına, rehber ihtiyacını gerçekten karşıladı bu site, bende bu siteye benim gösterdiğim değeri veren biriyle gitmek isterim. tabi ben öyle 5 kişi 10 kişi değilde en fazla 3 kişi olmayı tercih ederdim. Şuan kadromuzda bir kişi var diğer kişiyide bulunca biz kaçar 🙂 Tabi bu şanslı kişiyi biz bulacağız.

  3. Samimiyetine inandığımız herkesi kapalı gruba ekledik. Sizde aynı şekilde ekleme yapabiliyorsunuz. İlerleyen zamanlarda grup üzerinden çeşitli toplanmalar yapabiliriz, örnek geleneksel iftar buluşması

Cevap Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.


*