Angeles City’de Dolandırılma :)

İlk geceki olumlu deneyimlerden sonra ikinci gecemiz için kendimizden emin olarak walkinge çıktık. Henüz hava kararmamıştı ve Kokomos Bar da oturuyorduk. O sırada sokakta çalışan bir kişi kaş göz ederek benim yanıma gelmek istediğini ve bir bira ısmarlayıp ısmarlamayacağımızı sorup duruyordu en sonunda arkadaşım gelsin lan boş ver deyince yanımıza çağırdık.

Bir bira söyledik aramıza oturdu. Arkadaşımla bana ikinizi birden alırım vs. diye müstehcen konuşmaya başladı. Bunları almayalım bizi götürecekler diye espri yaparken bir başka arkadaşını da arkadaşımız yanına çağırdı. Onunda ağzı bayağı bozuktu. Bir bira da ona söyledik.

O arada karşıdaki birini de diğer arkadaşımız için çağırdılar. Muhabbet ediyoruz. İlk gelen kız sürekli olarak müstehcen konuşmaya devam ediyor. Ayrıca çevredeki diğer kadınlardan daha fazla açık giyinmişler.

Ve konu sizinle gelmek istiyorum geldi. Ücret sorduk 1500 pezo. Ben kıza ladyboy olup olmadığını sordum hayır tabii ki dedi. Yine de içimde bir huzursuzluk bunları almayalım dostlar dedim. Ancak bizimkiler bunları beğenmişler sen almazsan biz de almayız şeklinde bana surat yaptılar. Neyse tamam dedim. Beraber otele yürümeye başladık. Bizimkiler hem kişileri beğenmiş hem de bir önceki gece 3000 iken 1500 vermenin gazı ile mutlu mesut ilerliyorlardı.

Otele geldik. Herkes odasına çekildi. Kız duş aldı. İç çamaşırları ile geldi ve  o-r-a-l yapmaya başladı. Şu ana kadar gördüğüm en iyi muamele diyebilirim. Daha sonra farklı hareketlerle beni rahatlattı. Lavaboya gitti. Temizlenip yeniden geldi. Sonra bana iç çamaşırındaki pedi göstererek süprizzz dedi. Pedde kan vardı. Canım sıkıldı. Şaka yaptım canım vs diyerek konuşmaya başladı. Hadi ben gideyim demeye başladı. İlişkiye girmediğim için tüm parayı vermeyeceğimi söyledim. Hayır, canım, ama boşaldın demeye başladı. Bir anda aklıma geldi. Ben bu numarayı daha önce İngilizce bir forumda okumuştum. Hemen arkadaşlarım aklıma geldi ve diğer arkadaşımı aradım. Naptın dedim? Kız adet dönemindeymiş ya dedi. Aha dedim tongaya düştük. Benim odaya gel dedim. Sonra diğer arkadaşta benim odaya geldi. Onun yanında kız yoktu. Yüzü bembeyazdı. Noldu dedik. Aldığı kişi lady boy çıkmış 🙂

O da hemen onu sepetlemiş. 500 pezo vermiş göndermiş. Ama kendisi resmen şok olmuştu. Sonra kızlara ödeme yapmayacağımızı söyledik. Ancak olay çıkarmaya başladılar. Odanın kapısını açarak bağırmaya başladılar. Başımız belaya girmesin diye odaya aldık. Odadan arkadaşlarımı çıkararak aklıma gelen planı uyguladım. Arkadaşlarım sana tam para verdiğimi duyarsa benimle dalga geçer bu yüzden ben sana 1000 vereyim sen dışarda 1500 aldım de dedim.  1200 ver o zaman dedi. Lanet olsun diyerek 1200 verdim. Ve birlikte diğer arkadaşın odaya gittik. O hiçbir muamele almamıştı . Bunu söyleyerek sana 500 verelim yine de buraya kadar geldin dedim. Hayır dedi. Ben 18 yaşından küçüğüm polisi arayacağım dedi.  Filipinlerde fuhuş yasal değildir. Kızın 18 yaşından büyük olduğuna emindim ve ara istersen dedim. Arayamadı. Bu sefer erkek arkadaşımı arayacam size gösterecem dedi. Yine ara dedim. Birini aradı kendi dilinde biri ile konuştu. Arkadaşım iyice gerilmişti. Verdi 1500’ü gönderdik.

Sonra aşağıdan aradılar. Efendim kızlar gitmek istiyorlar izin verelim mi diye sordular. Dışarı atın ve bir daha almayın dedim:)  Ertesi sabah güvenlik görevlisinin bizimle dalga geçmesi ise bonus oldu:)

Sabah check out yaparken diğer arkadaşımızın mini bardaki çikolataların eksik olduğu bildirildi ve parası istendi 🙂 Anladık ki o kargaşada çikolataları da çantaya atmış ve gitmişler 🙂 Bir darbe de oradan yedi arkadaşım.

Özetle söylemek gerekirse Angeles City ‘e gidecek arkadaşlara bazı tavsiyeler vermek isterim.

  1. İnternette okuduğununuz hikâyeleri ciddiye alın.
  2. Barların içinde tanıştığınız kızları götürebilirsiniz ancak sokakta müşteri arayan barların içine bile alınmayan diğer kızları almayın.
  3. Ladyboy olup olmadığını açıkça sorun.
  4. Korktuğunuzu belli etmeyin. Sonuçta fuhuş yasal değil. Suç ise o da suç işliyor. Benim paramı vermedi diye sizi şikâyet edemez 🙂 Siz para vermedi iseniz hiç bir şey ispat edemez. Ancak bunları anlatacak düzeyde İngilizceniz yoksa verin parayı kurtulun.
  5. Aşırı açık saçık konuşan kişilerden uzak durun. Abartılı çıplaklığı olan kızları da almayın. Kesinlikle dolandırıcı çıkacaktır.  Daha utangaç kızları götürün:)
  6. Herkese dikkatli olması gerektiğini tavsiye ediyor, iyi eğlenceler diliyorum:)

 

 

 

1 Yorum

Cevap Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.


*