Pattaya Anılarım

Pattaya Eğlence Hayatı

Değerli asyarehberi müdavimleri ile takipçileri ve asyarehberi ekibi selamlar saygılar. Bildiğiniz üzere bir önceki yazım olan Bangkok anılarımda söz verdiğim gibi Pattaya Anılarım yazımı da yazıp yolluyorum. Umarım beğenirsiniz.
Bangkok da 4. Gecemde artık Pattaya’yı gidip görmem gerekli diye düşünüyordum. Fakat yanımdaki kızın bana olan ilgisi samimimi ve doğal davranışları sebebi ile kıza nasıl açıklayacağımı inanın bilemiyordum. Pattaya yı çok merak ediyor üye olduğum sitedeki Tayland ın ve Pattaya nın kurtları olan ağabeylerimin anlattıkları doğrultusunda ve kendi Pattaya Anılarım değineceğim Pattaya gece hayatını, Pattaya gecelerini, Pattaya Walking Street , Pattaya Beach Road ı  Pattaya Eğlence Hayatını görmek tanımak için sabırsızlanıyordum.

Pattaya geceleriNasıl yapacağımı düşünürken siteden tanıdığım ve samimi olduğum kurtların kurdu olan abime mesaj attım. Abim telefondan bana dönmesi 4-5 dk sürdü. ‘’hayırdır İskender kardeş bir sorun mu var’’ diye mesajıma cevap verdi. Tekrar mesaj ile Bangkok’tayım Abi sana bir konu danışmak istiyorum diye msj atınca. Bana ‘’nerdesin İskender kardeş otelde isen odanda bilgisayar varsa ya da bağlantı ihtimalin varsa email ile yazışalım yoksa bağlantılı bir noktaya gidip öyle konuşalım’’ diyince, Odadayım abi şimdi bağlantıyı kontrol edip sana mail atıyorum deyip. Odadan yeni aldığım telefon ile bağlanmayı denedim. Şifre için de Resepsiyonu arayıp istedim. Sorunsuzca bağlanıp online yazışmaya başladık.

Konuyu tam teferruatlı aktardım. Bana verdiği cevap ‘’İskender kardeş kıza karşı dürüst ol yalan söyleme eminim o sana anlayış gösterir. Sonuçta nikahlı eşin ya da kız arkadaşın değildir. Unutma sen gittikten sonra senin yerini bir başkası alacaktır kardeş’’ dedi.

Aslında abim ile Tayland a gelmeden bolca yazışmış kendisinden birçok bilgi ve ipucu almıştım ama o an kendine ne demek istediğimi anlatamıyordum. Tekrar açıklamaya çalıştım sonunda ona abi kızla sen görüş istersen Pattaya da beni beklediğini falan de kızı kırmadan ayrılmak istiyorum. Şimdi Pattaya ya gider orayı beğenirsem artık dönüş günü Bangkok a geri döneceğim o yüzden. Diye açıkladığımda istemeyerek ikna olup yardım edeceğini söyledi. Ertesi sabah bana msj attı. Hazırlıklar tamam mı diye. Kız yanımda iken ilk benle telefondan konuştu sonra ben kıza açıklama yaptım. İnanmazsan al abimin e mail ini kendin sor diye. Kızda bir iki msj atıp, teyid aldıktan sonra kızın ekşiyen yüzü düzelip eski haline döndü. Odayı boşaltıp otobüs ile Pattaya ya doğru yola çıktım.

Pattaya ya vardığımda otel aramaya başladım. Merkezi yerlerdeki otellere bakmaya başladım. Sonunda Pattaya 2. Road da uygun fiyatlı güvenlikli ve Guest free otelde oda ayarladım. Odada kasada vardı. Ama öyle gösterişli bol yıldızlı falan bir yer değildi. İlk gece orda kalır memnun olmazsam başka bir yere bakarım bu kadar çanta valiz ile dolaşmak çok zordu nihayetinde.

Pattaya gece hayatıArdından Pattaya yı keşfe çıktım. İlk 2. Road dan yürüyüp Soi 7 yi geçtikten sonraki yoldan Beach Road a doğru yöneldim. Kokuyu saymazsak etrafı beğenmiştim. 2. Road da yer yer barlar vardı yol kenarları canlı turist ve Taylandlı kızlarla dolu idi. Keyifle Meşhur Pattaya Beach Road a gittim plaj tarafından kaldırımdan yavaş bir şekilde yürümeye devam ettim. Denizden gelen esinti sıcak havayı kesiyor beni serinletiyordu ve o pis kokuyu azaltıyordu. Yürüdüğüm sırada yol kenarında bisikleti ile soğuk meşrubat ve su satan Taylandlı bir bayandan meşrubat alıp ağaçların etrafını çevreleyen oturma yerine oturup kolamı içmeye başladım. Etrafta geçenleri seyrediyordum. Sitedeki kurtların ve abimin anlattıkları doğru idi. Pattaya anlatılmaz ancak yaşanır demişti abim. Yerden göğe haklı idiler.

Dolaşarak Pattaya Walking Street in girişinden geri dönüp otele geçtim. Şortumu çıkarıp üstüme başıma çeki düzen verip otelin az ilerisindeki KFC ye geçtim. Orda az bir müddet kalıp karnımı güzelce doyurduktan sonra sözü edilen ve çok anlatılan Pattaya Soi 8 den başlayarak Pattaya gecelerine bi fiil katıldım.
Soi 8 canlı ve kalabalıktı köşe başındaki bir bara geçip ilk icraatımı gerçekleştirdim. Hemen bardaki boş olan kızlar yanıma geldi birer içki onlara kendime de abim ve sitedeki arkadaşlarımın tavsiyesine uyarak light bira söyledim zaten karanlık yeni çökmüştü. Biramı içerken kızlardan biri ile de billardo oynamaya başladım sonra bir diğeri ile oynadım. İyice keyiflenip kızlara bir tur daha içki söyledim. Ardından bara geçip oturdum yoldan geçenleri seyretmeye başladım. Biramı bitirince hesabımı ödeyip kızlara veda edip tekrar Soi 8 de yürümeye başladım. Az ilerimde kızlar grup olmuş yolun kenarında sohbet ediyorlardı aralarından geçmeye çalıştığımda iki koluma birden girip zorla orda bulunan bara geçtim. Zorla dedim de bende istekliydim aslında.

Bara benle gelen 3 kıza İçki ısmarlayıp kendime yine Light bira söyledim. Kızlarla sohbet ederken biri yerinden kalkıp kucağıma oturdu. Kucağımda sağa sola isteyerek hareket edip beni tahrik etmeye çalıştı. Başarılı oldu fakat oda tahrik olmuş Giydiği çizgili eteğinin altındaki şişlik belirginleşmişti. Kıza ladyboy musun diye sorduğumda evet dedi. Hiç bozuntuya vermeden sohbete devam ettim. İçkileri bitince benden karşı teklif gelmeyip hesabı isteyince niyetimi anlamışlardı. Gayet kibar bir şekilde içki için teşekkür edip yanımdan ayrıldılar bende hesabı ödeyip. Yoluma devam ettim.
Soi 8 den çıkıp soi 7 ye yöneldim.

Pattaya Soi 7 de canlı bir sokaktı ama o kadar kalabalık değildi ilk ta 2. Road a kadar yürüdüm ardından geri dönüp sağ tarafımda kalan Bar gurubunun yola bakan kısmındaki oturma guruplarına oturdum. Hemen orda bulunan kızlar bana bakıp gülümseyip ilgimi çekmeye çalışıyorlardı. Sokakta yürüyenler gezenler olmasına rağmen barlar da oturan fazla bir müşteri yoktu.

Bu sefer gerçek bira söyledim birayı getiren kız oldukça güzel ve sevimli bir gülüşü vardı diye onu masama davet ettim. İçki ısmarladım. Kız ile sohbet edip şakalaştık. Kızın İngilizcesi sohbet etmeye ve konuşmaya yetecek derecede ve beni anlayabilecek düzeyde idi. İkinci biramın yarısına geldiğimde kıza benle gelir misin, buradan kalkıp başka yerlere gidelim mi diye sordum. İlk Fiyat olarak 2000 baht demesine rağmen ben pazarlık yapmadan 1250 bahta kendiliğinden düşütü. Fiyat makul kız güzel ve sevimli daha ne isterim deyip, Kızla Anlaştım. Barda oturup birer içki daha içip, hesap istedim. Hesap ve kızın bar parasını ödeyip. Kız ile bardan ayrıldık.Yürüyerek Pattaya Beach Road a inip dolaşmaya başladık. Yürüyerek Pattaya Walking Street e girdik.

Tayland gece hayatıWalking Street de kalabalık bir cadde. Sağlı sollu Barlar Go go Barlar renkli tabellalar. Ancak yolun yarısına kadar gidip geri döndük kız ile. Kıza sorduğumda ne diye geri dönüyoruz. Bana sen fazla beğenmedin o yüzden geri dönelim başka yerleri gezeriz diye cevap verdi. Mübarek kız sanki içimi okumuş ve kendini benim rehberimmiş gibi alıp dolaştırdı. Karnımız acıkmıştı yolun ilerisinde seyyar satıcıdan bir ona iki adet de kendime tavuk döner alıp kaldırımın kenarına oturup dönerlerimizi yedik. Bazı kişiler Pattaya kızları paragözdür sizlere para harcatmaya çalışırlar diyordu bana gelmeden önce, ama ben bu denilenleri hiç görmedim.

Kızla dolaşıp Otele geldik. Odaya çıktık Odada Bangkok ta iken aldığım Yerli marka vodka vardı. Aşağıdaki bardan ise kız kendi gidip meşrubat ile meyve suyu aldı. Odanın ufak balkonuna oturup caddeyi seyredip sohbet ederek içkilerimizi büyük bir zevk ile içtik. Ardından kız ile odaya geçtik.

Ertesi sabah öğlen olmadan uyandık kızla duşlarımızı alıp kahvaltı için yer bakındık beni 2. Road ın bir üst yolu olan Soi Buakhaov a götürdü oradaki bir yerde güzel bir kahvaltı yapıp kahvelerimizi içtik. Kıza bu gecede benle kalır mısın diye sordum kabul etti. Gündüz bana Pattaya gezisi yaptırdı. Timsah çiftliğine ve birkaç tapınağa götürdü yürüyerek bana Pataya yı tanıttı. Oldukça masrafsız ve düşünceli bir kızdı. Akşamüstüne doğru otele geçtik. Duş faslı derken giyinip hazırlandık. Bir baktım kızın kıyafetleri ayni. Kızı alıp yakında olan birkaç yere bakıp kıza iç çamaşırı ve kıyafet aldım. Topu topu ödediğim 460 bahttı. Kız bir sevinmiş bir iştaha gelmiş yolda olmasak bana tecavüz edecek nerdeyse. Kendimizi otele atıp iki saat sonra tekrardan duşlarımızı alıp dışarı çıktık.

O gece de hava durgun yaprak kımıldamıyor. Beni servise (tuk tuk) bindirip Jomtien plajı bölgesinde kurulan gece pazarına götürüyor. Orda dolaşıp gezip güzel bir akşam daha yaşıyoruz. Pazardaki yemek satan Standlar var oralardan yemeklerimizi oldukça ucuza getirip hem hesaplı hem de lezzetli balıklar ile karnımızı doyuruyoruz.
Şimdi kız gerçekten benle çok ilgili kendisi de sevimli güleç birisi ama Bangkok’taki kızın bana verdiği hisleri tam olarak yaşatamıyordu. Aslında her gittiğimiz yerde onun da yanımda olmasını istiyordum. Bu yüzdende ara ara donuklaşıyor ve düşüncelere dalıyordum. Kızda fark etmiş beni elinden geldiğince neşelendirmeye memnun etmeye çalışıyordu.

Pattaya gecehayatıGece pazarında dolaşırken teflonum çalınca kim aradı diye bakmadan cevap verdim. Bizim Bangkok’taki kızdı arayan. Üç beş lakırdı sohbet derken ne zaman dönüyorsun diye sorunca elimde olmadan ve düşünmeden yarın geliyorum diye cevaplayıverdim içgüdüsel olarak. Kızda tamam bana yola çıkmadan varış saatini ve nasıl geldiğini söyle ki seni karşılayayım diyince artık geri dönüşü olmayan bir yola girmiş bulunmaktaydım. Tabi yanımdaki kız da konuşmalarımıza benim hallerime ve mimiklerime şahit olduğu için onun soruları ile karşılaştım.

İlk sorduğu senin Taylandlı kız arkadaşın varken nasıl başka kızlar ile takılıyorsun yoksa Bangkok ta evli misin diye saçmalamaya başlayınca o ana kadar güzel giden Pattaya Tatilim bir anda cehenneme döndü. Birde bu Tayland kızlarını anlayamıyorum resmen sana sahip çıkıyorlar bu işi yapmalarına rağmen onlar ile beraberken bir yanlışınızda hemen üstünüzü çiziyorlar. Bende o noktada idim. İki dere bir köprüde kala kalmıştım. Yine aklıma Abim geldi hemen onu aradım telefon yazacakmış hiç düşünmedim o an.

Kızla pozisyonumuz ise yol kenarında balık satan seyyarın masasında yemek yerken kız dellenip ayağa kalkmış vaziyette gözlerinden kıvılcımlar saçıyor. Gelen geçen herkes göz ucu ile bizi gözlüyor. Yan masalardaki Taylandlılar sesimi az yükseltsem beni parçalayacak şekilde bakıyorlar.

Abim de meğer eğlencede imiş o anda, Arka arkaya 3. Arayışımda cevap verdi. Bir solukta ortamı olayları ve de çevredeki gelişmeleri aktardığımda ilk olarak abim sen kaşındın ne yapayım İskender kardeş deyip telefonu yüzüme kapattı. Güvendiğim dağlara kar yağdı dedim içimden şimdi artık ayıkla pirincin taşını İskender diye düşünürken telefonum tekrar çaldı. İlk olarak kimdir diye baktığımda +90533 ü gördüğümde cevap verdim. Arayan abimdi bana çaktırmadan sinirlen yüz ifadenle bunu elli et sonra telefonu kapat kız sana sorunca son aramadan ona benim numaramı gösterip arkadaşım benle dalga geçiyor de ve arayıp kızı bana ver dedi. Aynen ve eksiksiz olarak uyguladım. Hatta ileri gidip telefonu masaya hızla vurdum. Kız ise şaşırıp soru sorarcasına gözlerimin içine bakıyordu. Kıza abimin izah ettiği şekilde yaşananları aktardım kıza da abimin telefonunu gösterip aradım. Kız telefonda ne konuştu bilemiyorum bir baktım kız yelkenleri suya indirmiş bir şekilde sanki süt dökmüş kedi gibi uysal bir şekilde telefonu bana verdi. Abim ise bana ‘’hiç çaktırma İskender kardeş senin için kız arkadaşından yeni ayrılıp bizler ile Tayland a geldiğini ve bizlerden habersiz Pattaya ya geçtiğinde ise bizimde Bangkok ta seni bulamayınca canımızın sıkıldığını ve seninle dalga geçmek için yanımızdaki kıza seninle dalga geçmesini söyledik’’ diye açıkladı. Sonrada ‘’Bozma kıza da fazla açıklama yapıp açık verme sorarsa da yüzünü asıp konuşmak istemiyorum de o üstüne gelmez merak etme kardeş’’ deyip telefonu kapattı. Kız resmen gözlerime bakıp sanki ağlayacak gibi duruyordu. O an sanki olacakları abim görmüş gibi kız bana soru sormaya kalkınca söylendiği gibi davrandım. Kızda üstüme gelmedi etraftaki bakanlarda kızın hallerinden olayın yatıştığını anlayıp, işlerine geri döndüler. O an rolüme kendimi öyle bir kaptırdım ki gözlerimden yaş bile geldi. Kız sevgi ile bana sarılıp sıkıca göğsüne bastırdı. En az 10 Dakika o şekilde kaldıktan sonra oturduğumuz yerden kalkıp ayrıldık otele dönerken hiç konuşmadık. Odada ise kız bana sevgi ile yaklaşıp sanki kırılacak cammışım gibi özen ile davrandı.

Tayland geceleriO muhteşem geceden sonra sabah kalktığımızda kız hazırlanmış benim kalkmamı bekliyordu. Kahvaltıyı beraber yapıp daha ben Bangkok a döneceğim demeden o bana arkadaşlarını bekletme ve Pataya ya gelirsen beni muhakkak bul deyip parasını alıp yanımdan ayrıldı.
Otele geçip son gecenin parasını ödeyip eşyalarımı toparladım. Aklımda sadece Bangkok ta beni bekleyen kız ardı. Otelden taksi çağırmasını istedim ilk otobüslerin kalktığı yere gitmeyi düşünürken taksiciye direk Bangkok a sür dedim. Ne para ne pul sormuştum.

Pattaya dan çıkarken Bangkok’taki kızı aradım uyuyordu herhalde kıza nerdesin senin yanına geliyorum dedim. Ardından taksiciye telefonu verip adresi öğrenmesini istedim. Taksici konuşup okey bos deyip arabayı hızlandırdı. Bir saaten az biraz fazla bir zaman sonra Bangkok a vardık kızın kaldığı ve taksiciye söylediği yere geldiğimizde kız beni bekliyordu sanki yıllardır birbirimizin hasretini çekiyormuşuz gibi bir birimize sarıldık.
Birlikte Taksi ile kızın tavsiye ettiği ve daha önce kaldığım otelden daha içeride ama hem daha güzel odası olan hem de Diğer otelin yarı fiyatına yakın oda tuttum. Taksiciye 1000 baht uzattım teşekkür edip hiç fiyat budur veya eksiktir deyip sızlanmadan yanımızdan ayrıldı.

O gece kızla tüm gecemizi odada da geçirdik. Ve geri kalan tüm tatilim boyunca kız ile bir an bile ayrılmadım. Sakın aşık falan olduğumu düşünmeyin sadece etkilenmiş olabilirim de o kadarı da değil. Bu yaşadıklarımı ancak Tayland a gidenler tam olarak anlayabilir diye düşünüyorum.

Umarım Pattaya Anılarım yazımı beğenip memnun kalırsınız.

Saygılarımla,

İskender

 

Yazının ilk bölümü olan Bangkok Anılarım yazısını okumak için tıklayınız.

Pattaya Anılarım yazısını yazıp sitemizde bizlerle paylaşan Sn İskender e tüm asyarehberi ekibi olarak teşekkür ederiz.

Toplam 12 Yorum Var

 1. Sayın İskender arkadaşım
  Zevkle okunabilecek keyifli bir yazı olmuş olayın içine duygularda girince ben daha bir zevkle okuyor keyif alıyorum bu anını bizlerle paylaştığın için teşekkür ederim

 2. İskender bey seni gayet iyi anlıyor ve yaşadıklarının benzerlerini yaşamış biri olarak ta anılarım canlanıyor zihnimde.. Pattaya için sıkıntı ve asıl soru şu bence..Kendini yanında mutlu hissettiğin biriyle uzun bir tatil mi yoksa her gün başka biri mi? Seçmek zor dimi? Çünkü insan hödük olmadıktan sonra hepsi seni ilgileriyle şımartacaktır…Ne deyiyim Allah insana bundan başka dert vermesin:))

 3. @vartutre ben tercihimi kendimi mutlu ve rahat hissettiğim kızdan yana kullandım ama bu demek değildir ki Pattayadaki kız çirkin ve işe yaramazdır. o kızında yüzü güzel alımlı ve gerçekten benim ile çok ilgilendi ama BKK deki kız bir başkaydı.
  @ lokman hekim evet orası gerçek bir cennet ama oraya giden yüzde yüz ölünce ceheneme gider

 4. @kadiryaman oncelikle simdiden iyi tatiller dilerim. Taylandda iken sormak istediginiz birsey olursa veya bir sikintiniz olursa benimle irtibata gonul rahatligi ile gecebilirsiniz.

  Saygilarimla,

 5. İskender 1 Mart 2015
  @vartutre ben tercihimi kendimi mutlu ve rahat hissettiğim kızdan yana kullandım ama bu demek değildir ki Pattayadaki kız çirkin ve işe yaramazdır. o kızında yüzü güzel alımlı ve gerçekten benim ile çok ilgilendi ama BKK deki kız bir başkaydı.
  @ lokman hekim evet orası gerçek bir cennet ama oraya giden yüzde yüz ölünce ceheneme gider
  DEMİŞSİN YA KIYAMET KOPARSA KESİNLİKLE ORDAN KOPAR BİRDE
  İNSAN SON NEFESİNİ VERİRKEN BİLE AKLINA GELİR 🙂 TEK KELİMEYLE HARİKA BİR YER

 6. seni en iyi ben anlarım o eşşekliğin daniskasını insomniada dans ederken en güzel kızlardan birini dans pistine çıkartıp saatlerce öpüştük hayatımın en güzel gecesiydi ve 5 kuruşum kalmamasına rağmen aldım odaya götürdüm ve 10 gün benden ayrılamadı bend eondan tabiki taki son gün başka bir kız clubde bana yazana kadar işte o gün hayatımın eşşekliğini yaptım Thai kızlarını tanımadığım için sorun olmayacağını düsündüm.
  Tr ye geleli 20 gün oldu ama unutamadım yine gidesim var sormayın valla hiç iyi değilim. O yüzden pattayada kızların hepsini o…pu gibi görmeyin arkadaşlar valla tutulma ihtimaliniz yüksek kızlar çıkabilir .Elinden tutup hadi gidelim demediğime yanıyorum ya

Cevap Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.


*