Pattaya Gunahkar Ruyalarımın Kenti

Pattaya Gunahkar Ruyalarimin KentiPattaya Gunahkar Ruyalarimin Kenti unutulmaz Pattaya gece hayatı Pattaya eglence mekanları Tayland kızları Pattaya güzelleri geceleri ve gündüzü ile beni karşılayan Pattaya, her şeyi ile hayallerimin şehri Pataya işte artık ben ordaydım. Uzun sanki asırlarmış gibi gelen ayrılığın ardından baharın gelmesi gibi içime neşe ve umutlar yeşerten Tayland Pattaya’daydım en sonunda.

PattayaTayland Gezimin 1. bölümünü Bangkok ve Phuket’te bir hafta da yaşadıklarımı anlatan yazımı yayınlanması için göndermiştim. Şimdi sıra asıl tatilimin daha uzun kısmını geçirdiğim Pattaya tatilime geldi. Tayland Chonbori hava alanından Pattaya’ya ulaşımı yine taksiyle yaptık ve otellerimize yerleştik. Taksi ücreti 1000 baht tutmuştu. Ve şimdi rüyalarımın günah kenti Pattaya’daydım. Uzun bir özlem sonrası nihayet gelmiştim. Pattaya Soi 8 de bulunan Pattya Flipper Lodge adlı otelde kaldım. Kaldığım otel olan Pattaya Flipper Lodge’ fiyatı ve konumu itibariyle nefis bir oteldi. Otelin B bloğundaki odaları sizlere tavsiye ederim. Şöyle ki bu kısım sonradan yapılmış ve odalar mükemmel. Ayrıca sadece bu blokta emanet kasa odada mevcuttur. Pattya Soi 8 barları ile meşhur bir sokak. Pattaya eglence hayatı ve Pattaya geceleri nin önemli bir sokağıdır. Ve çok güzel Pattayalı kızlar çalışıyor bu barlarda. Ama benim her gecem başka randevularla dolu olunca bu konuda herhangi bir deneyimim olmadı.

Seyahat arkadaşlarım Ayşe ve Timur’la buluşmak için hemen duş alıp kendimi sokağa attım. Pattaya Central Festivalin bitişiğinde bulunan otelimden Mike Shopping’in karşı arasında kalan arkadaşlarımın kaldığı Pattaya Areca Lodge otele geçtim. Bu otelde gayet güzel görünüyor ama bütçe olarak biraz daha pahalı idi. Arkadaşlarım ile birlikte önce Pattaya sahil yolu nda sonra da Pattaya Walking Street de turladıktan sonra yeni açılan Endorphin Club ve eski göz ağrılarımdan Mixx diskoya girip çıktık. Ama yeteri elektriği alamayınca doğru soluğu İ-bar da aldık. Daha önceden tanıştığım kız arkadaşımla buluşup alemlere balıklama daldık. Önce İ-bar sonra da Pattaya İnsomnia Club derken çılgın gibi eğlendik.

Pattaya barlarBu arada tahminimce bir bayii gezisi ya da Pattaya tur organizasyonu nedeniyle orada bulunan Türklerle karşılaştım ve kendimden utandım. Şöyle ki kız arkadaşım alımlı ve güzel bir kızdı. Orada bulunan ve yaşının bir hayli altında hareketlerde bulunan bir Türk benimle öpüştüğünü gördüğü halde kızı kucaklamak ve sarılmak istedi. Elimle ittirip ne oluyor dediğimde ise diğer hödük birader yavaş yoksa kavga çıkartırız diye tehdit etmesin mi? Utancından özür dileyeceğine yanındaki kızı bize ver diyor şerefsiz. Gel de dellenme ve yerin dibine girme bu hödüklerle aynı memleketten olmaktan.

Oradaki tüm güvenlikçiler beni daha önceki gelişlerimden iyi tanır. Oradaki olayı görebilseler anında karga tulumba dışarı atılırdı bu grup. Ama ben fazla uzatmak istemedim zira yanımdaki Türk arkadaşlarımın Pattaya gecelerinde ki ilk gecelerini berbat etmek istemedim. Bu arada bahsettiğim bu grup orada yanında erkek var mı bakmaksızın tüm kızları taciz ederek geceyi tamamladı. Biz bu seviyesiz grubun yanından ayrılarak başka bir köşede eğlencemize devam ettik ve gecenin bitimi Timur ve ben kız arkadaşlarımızla birlikte otellerimize dağıldık.

Pattaya eglence mekanlariÖğleye doğru uyandığımızda kızları odalarına mayolarını almak üzere gönderdik ve iskelede buluşarak Pattaya Koh Larn adasına dinlenmeye gittik. Ancak Songkran Festivali nedeniyle Tayland’da ulusal tatil olunca ada çok kalabalıktı. Yeteri kadar yüzme ve dinlenme fırsatı bulamamıza rağmen o sıcakta otele tıkılmaktan daha iyi geldi.

Gece yine önce yemek sonra Pattaya Walking Streetin girişindeki The Stones House da eğlenceye başladık. Şiddetle bu mekanı öneririm. Walking Streetin girişinde sol kolunuz üzerine kalır. Müzik kalitelidir ve oradan da rahatlıkla kız arkadaş bulabilirsiniz. Gece yarısı 2 gibide Pattaya İnsomnia ya geçtik. Kız arkadaşım dans etmek istedi. Gidenler bilir İnsomnia da ortasında dans pistleri vardır. Elimden tutarak pistin kenarına geldik. Piste çıkmak için benim yardımı beklerken yine aynı guruptan bir sapık kızı kucaklayarak sağını solunu mıncıklamaya başladı. Kız bağırınca bende olayı anladım ve müdahale ettim. Herifin sözü ne oldu dersiniz. Sorun yok bunların alayı o…pu nasılsa demesin mi. Kız benle beraber ve adamın dediğine bak. Kaç kere aynı kulübe gittiğimi hatırlamıyorum bile ama adamdaki rahatlık ve iğrençlik hayal ötesi.

Pattaya gece hayatıKız arkadaşım pistten indi ve biz yerimize geçtik. Biraz sakinleşince eğlenceye devam ettik ve yine aynı guruptan başka bir Türk sırf kıza arkadan fort yapmak için o kadar yolu geldi kıza sarılmaya kalktı. Ve bu bardağı taşıran son damla oldu. Derhal müdahale ettim ve yanımdakilerin yoğun isteği ile kavganın eşiğinden dönmek pahasına mekanı terk ettik. Sabaha kadar kıza tüm Türklerin aynı olmadığını her milletten insanda olduğu gibi bizimde içimizde bazı insanların alkolün etkisinde değişebildiğini anlatmak zorunda kaldım. Diğer günlerde bu grubu görmedim. Galiba geri dönüş yapmışlardı. Pattaya’daki 3. günümüzde ufak tefek alışverişler yaparak gündüzümüzü geçirdik. Gece için yine The Stones House’a takıldık. Ayşe ve Timuçin’in son gecesi idi. Ama canlı müzik derken bira derken gece yarısını bulduk.

Arkadaşlarımla vedalaşıp onlara iyi yolculuklar diledikten sonra mekanda tanıştığım kızla birlikte otelin yolunu tuttuk. Ama yanındaki arkadaşı arıza çıkarınca onlardan ayrıldım ve otele gitmek üzere sahil yolundan yürüyüşe başladım. Sahilde yere sermiş olduğu yollukta oturan kızın yanına oturdum ve sohbete başladık. Ve gecelik 1000 bahtta anlaşarak otele geldik. Gerçekten son derece güzel ve neşeli bir kızdı. Gayet güzel bir geceden sonra sabaha karşı onu gönderdim.

Pattaya kızlarıErtesi günü öğleden sonraya kadar uyudum yorgunluktan. Daha önce sohbet sitelerinden tanıştığım iki kız arkadaşı geceyi geçirmek üzere otele davet ettim. Akşam 9 civarında geldiler. Benim için bir klasik haline gelen bu eğlenceden sonra sabah onlarla da vedalaştım. Arkadaşlarım gitmiş ve yalnız kalmıştım ve 3 gün daha yalnız kalacaktım. Ertesi gece Pattaya sahil yolunda yürüyüşe çıkmışken önceki gece beraber olduğum bayanı gördüm. Benim bir rahatsızlığım vardı onunda pek neşesi yoktu. Hadi ne yapalım derken kendimizi sinemada bulduk. Biletleri ben mısır ve kolayı ise o almıştı. İki sevgili gibi tüm filmi el ele izledik. Sonrada otele gidip uyuduk.

Sabah uyanınca ve arkadaşımı gönderince gelmeden önce forum sitesinden tanıştığım ve aynı tarihlerde Tayland da bulunduğum Anıl, Onur ve Semih ile buluştuk. Onlara Pattaya yı kısaca bir gezdirdikten sonra ayrıldık. Pattaya gece hayatı için o gece Pattaya İnsomnia Club ta onların yanına gittim . Onlar her gece saat 10.30 gibi mekana gelip yer kapıyorlardı VIP bölümünden. Yanlarında kız arkadaşları vardı ben geldiğimde. Bense o gün kimseyi almayı düşünmüyordum, ta ki bardaki kızı görene kadar. İ-barda başladıkları eğlenceye İnsomnia Club da devam etmek istemişlerdi belli ki. Önce barın önüne geldiler iki kız. Bir şeyler alıp içmeye başlamışlardı ki etrafları bir anda erkeklerle doldu. Kız çok güzeldi ve herkes tanışmak ve geceyi beraber geçirmek için can atıyordu. Çok yakışıklı veya her halinden zengin olduğu belli olan erkeklere bile pas vermiyordu. Hatta bazıları ısrar edince de eliyle iteliyordu. Değişik bir havası vardı ve ben onu ilk kez görüyordum İnsomnia Club da. Adamların haline gülerken göz göze geldik ve kilitlendik. Gene birinin illaki şerefe yapacağız demesi ve terslenmesi nedeniyle koptu bakışlarımız. Ama kafamı çevirip baktığımda halen bana bakıyor ve gülümsüyordu. Hemen mahcup bir bakışla yanıma çağırdım oda ikiletmeden geldi. Beraber içerek ve dans ederek geceyi bitirdik. Hava aydınlanmaya başlamıştı. New York Diner de bir şeyler yedikten sonra otele gitmek üzere hareketlendik.

Pattaya SongkranBen motor taksi bakınırken kız benim arabamla gidelim demesin mi. Mixx in otoparkına bırakmıştı son model arabasını. Şaşkınlığımı anlayınca Bangkok’ta yaşayan bir model olduğunu, ayrıca bir güzellik salonu ile pasta salonu olduğunu, sadece 2 günlüğüne Songkran Festivali için tatile geldiğini anlattı. Birçok kişinin 10000 baht bile teklif ettiği halde neden kabul etmediğini şimdi anlamıştım. Parayla işi yoktu ve sadece eğlenmeye gelmişti. Peki neden ben diye sorduğumda çok güzel gülüyorsun dedi bana. Otele varınca hemen uyuduk. Uyanır uyanmaz üstümüzü değiştirip Songkran’ın son günü olan Pazar günü Pattaya sahil yoluna attık kendimizi. Yoldaki herkes kıza bakıyor ve ona su atmak için yarışıyordu. Tabi bende el ele yürüdüğümüzden sulardan nasibimi bolca aldım. Otele dönüp üstümüzü değiştirdikten sonra son gecemiz için yine İ-bara gittik. Benim erken ayrılmam gerekiyordu. Taksi saat beşte alacaktı otelden. Ona kısa bir vedadan sonra otele döndüm ve ver elini Bangkok Hava alanı.

Pattaya walking street kızlarıBir Tayland turumun daha sonuna gelmiştim. Bu sefer gerçekten eğlenceli dolu dolu bir Tayland turu oldu. Adet olarak çok fazla kızla birlikte olmadım ama çok çok güzeller beni buldu şansıma. Bir dostumun dediği gibi bende şeytan tüyü vardı bu sefer galiba. Umarım bir sonraki Pattaya gezisi için fazla beklemem gerekmez. Ama bu sefere hem Bangkok’ta hem Phuket’te hem de Pattaya’da beni bekleyecek çok ama çok güzel arkadaşlarım olacak. Her zaman dediğim gibi Tayland’da onlara insan daha da önemlisi kadın olduklarını hissettirin onlarda size kral olduğunuzu hissettirsin. Her şey size ve davranışlarınıza bağlıdır.

Unutulmaz bir tatil için unutulmaz bir centilmen olmayı sakın unutmayın.

 

Pattaya Gunahkar Ruyalarimin Kenti adlı yazıyı yazan Sn. vartutre ye tüm asyarehberi ekibi ve müdavimleri adına teşekkür ederiz.

 

Toplam 42 Yorum Var

 1. Sevgili Vartutre , birkaç kez gidenler iyi bilir ki güzel Tayland’ın en çok iz bırakan yeridir Pattaya. Bende de yeri çok ayrıdır. Bangkok , phuket yada bir başka yer Pattaya’nın verdiği heyecanı ve mutluluğu vermez. Hal böyleyken haftalar gün , günler saat gibi olur çabucak geçer zaman. Bir bakarsınız kendinizi dönüş yolunda bulursunuz. Davranışlar kişinin aynasıdır. Nasıl davranırsan onun aynadaki yansıması şeklinde karşılığını alırsın.İnsanlarda bırakılan olumsuz etki unutulmaz. Olumsuzluklar daha hızlı yayılır. Malesef ki kendini bilmezlerin oluşturduğu olumsuz imajı silmek çok zor oluyor. Malesef ki bu kendini bilmezler oraya gittiğinde kendini oranın kralı sanıyorlar. Herşey onların herkes onların. Ama vartutreler , pouller , babaaliler tükenmedikçe biz bu kötü imajı kökünden kazımaya devam ederiz. Bende senin gibi şimdiden gelecek thailand tatilimin hayalleriyle günleri geçiriyorum.

 2. Bahsettiğiniz gibi unutulmaz bir pattaya turu olmuş. ve sabrınıza hayran kaldım, sorun yaratıp abuk sabuk hareketlerde bulunanların yangınlarını söndürmek lazım.

 3. VARTUTRE abi yine mukemel anilar ve birbirinden guzel gunler gecirmissin abim fakat o kendini bilmez hirtolar yuzunden baslarda biraz olumsuzluklar yasamissin uzuldum abi ama sabrina hayran kalmamamak elde degil abi onlarin seviyesine dusmemissin fakat ben sabirli olmama ragmen senin yaninda olsaydim. Genc oldugumuzdanmi bilmem abi o kadar dayanamazdim. Inan o hareketi yapana jartiyer giydirip striptiz direklerine cikartip agiz ve burun yapilarinda daha estetik olsunlar diye hafif dokunuslar yapardim. Hem meslegim hemde yapi olarak Isi cigrindan cikarip haddini bilmeyenlere cok yapmisligim vardir abi. O yuzden olgun davranislarinla birkez daha biz genclere dersler veriyosun abi.. malesef. Abi neyaparsak yapalim bazi insanlarimiz hirto olmaya devam ediyo bizde onlara inat milletimiz insanimizin hak etmesi gereken saygiyi gorebilmesi icin. Siz buyuklerimizden de aldigimiz tavsiyelerle elimizden gelen herseyi yapicaz abi. Burdan. Bu guzel yazina verdigin emekler icin Cok tesekkur ediyor POUL BABAALI ve diger buyuk abilerimize arkadaslarimiza da selamlar soyluyorum..

 4. Konu çok güzel olmuş. resimler ayrıca konuya tam oturmuş. Barda yaşadığınız olumsuz durumlar ise çok sinir bozucu, haddini bildirmek gerek öyle insanlara

 5. O hödüklerle kariılaşmasaydın güzel bir Tayland tatili yaşayacakmışsın kardeş. Ama o hödükler herkesin tatilinin içine etmede ustalar zaten cebine 3-5 kuruş koydumu küçük dağları ben yarattıö parası ile her şeyi yaparım zihniyetindeler.
  Bu can sıkıcı olay dışında Pattaya daherşeyin iyi gitmesine sevindim kardeş

 6. Merhaba arkadaşlar. Sitenizi çok beğendim. Daha önce 4 kez gitmiş biri olarak makale ve yorumlarınızı okudukça kendimi pattayada hissettim. Şimdi orda olmak vardı walkingde yürüyüp acaba hangi gogoya girsem yada diğer gogo dahamı güzel diye kararsız kalmak vardı. Siz değerli arkadaşlarıma bir sorym olacak: pattayada sabah kahvaltısı için tavsiye edeceğniz mekan varmı? Otel kahvaltılarına hiç yetişemiyorum ve zaten bizim kahvaltıyla pek bi alakası yok. Uyandığımda güzel bi türk kalhvaltısı nrrede bulabilirim.

  • Aliosman kardeş Türk tarzı kahvaltı yapan yerler büyük ihtimal ile türk restoranlarıdır. Ben genelde meyve ile geçiştiriyorum. veya normal restoranlarda kahvaltı işini görüyorum. Meyve kısmını tavsiye ederim kardeş vitanin ihtiyacını karşılarsın böylece kardeş nede olsa dünya kadar enerji kaybın olmuştur. Thai yemekleri damak tadına uygunsa oralarda da kahvaltı yapabilirsin.

 7. POUL ustadım merhaba, çok teşekkür ederim kısmet olursa yaz sonu sonkaptan kardeşim ile beraber gideceğiz. Ben her gidişimde lk pavilion otelinde konakladım fakat son gidişimde odalar pek temiz değildi ve klimalar çok gürültü yapıyordu. Lk Renaissance oteli ile ilgili bilginiz varsa siz ve diğer arkadaşlarım paylaşırsa sevinirim yada 1000- 1200 bahtı gecmeyecek otel tavsiyelerinizi paylaşırsanız çok memnun olurum. Şimdiden çok teşekkürler..

 8. @nightmare45,@oxgyen,@sonkaptan@Poul üstad..Haklısınız bir kaç kendini bilmez (ve maalesef ki her geçen gün sayıları artan) hırpolar yüzünden çok güzel başlayan gecelerimizin içine edildi.Ama sorun yapmamaya çalışdım ve konuyu uzatmadım..Çünkü yanımda kişiliklerine çok saygı duyduğum dostlarım vardı ve sadece 3 gece Pattaya’ya da kalacaklardı.Onların tatilini zehir etmemek ve Tayland hakkında kötü hatıralar edinmesinler diye susdum.Yoksa sizlerin de dediği gibi onların hakkı kötekti:)) Son dönemede bayi gezilerinin Doğu Bloku ülkelerinden Taylanta kaymasının sonucu bu bence.Sadece biraz daha fazla satış yaptığı için ödüllendirilen bu beyler (Tayland bayi gezilerine nedense hep bekar gidiliyor:)) ) belkide ilk kez böyle bir eğlence ortamı içinde oluyorlar..Duydukları ve gördükleri alkolle birleşince de bastırılmış ve kontrol altında kalmış cinsel istekler ve eğlence çılgınlığı bir anda patlıyor ..Neticesinde kendilerini ve bizleri de utandıran nahoş olaylar yaşanıyor..
  @Engin Şimşir teşekkürler güzel sözlerin için.Resimleri site yönetimi koymuş.Gerçekten de güzel olmuş.Vartutre bunu beğendi:))
  @Can,@Bahadır Bozkuş bence bir an önce yapın planlarınızı ve uçun Taylantta doğru..
  @Aliosman kardeşim sonkaptanla seyahatinizi şimdiden çok merak ediyorum..Özellikle sonkaptan kardeşimi orada maksimum eğlendir tecrübeli biri olarak..

 9. Vartutre abi yine çok güzel bir yazı olmuş. Bu barzo takımı gün geçtikçe maalesef çoğalarak artar hale geldi Taylandta. bu tiplerde hepimizin çok iyi bildiği gibi yurtiçindeki mekanlarda gölgesinden tırsan, höt desen aman abi lütfen der, yurtdışında ipini koparmış çakal gibi olur ve çakallığın her türlüsünü yapmaya çalışır çünkü diğer milletler bizim birçoğumuz gibi maalesef sadece kendisini değil milletini de temsil ettiğini bilir ve ona göre daha efendi davranmaya çalışır. Bu tiplerde baktı sizden çoğunluktalar abi, bir de tam şeref yoksunu gibi Türk olmana ve senin kız arkadaşın olmasına rağmen üstüne gelmişler. Ben ve giden birçok kişi de uçakta görmüştür ki bunların çoğu memlekete ya gözü mor ya burunu sargılı bir şekilde döner. neyse lafı uzattık en azından bu aksiliklere rağmen tatilin bu kısmının eğlenceli geçtiğine sevindim abi. bu yazıdan da maalesef çıkarılacak çook dersler var tabii anlayana…

 10. Sıkıntı yok Babaali dostum..Yaşanması gerekiyormuş yaşandı.Dövülmesi gerekiyordu sadece o eksik kaldı:)) Şaka bir yana her gezim ayrı bir ders niteliğinde gidiyor.İyi ki bu grup erken ayrıldı Pattaya’dan.Yoksa son iki gün beraber olduğum kızı görseler kesin kaçırmaya kalkarlardı:))

 11. Abi dersler iyi de ne yazık ki gerçek ve o kadar kötü aslında bu yaşananlar, bir de o kadar bolluğun arasında böyle olayların olması bence çok saçma ve gereksiz yani her yer eğlence, her yer rahatlık orada sonuçta. son iki gün kaçırma olayına da çok güldüm abi alemsin.

 12. VARTUTRE ABIM dusuncelerin icin cok tesekkur ediyorum. Abi gunler gecmiyo KOPMAYA YIKMAYA YAKMAYA gidiyoruz, Deli gibi eglenmeye eglendirmeye gidiyoruz pattayayi kendimize asik etmeye gidiyoruz. ALIOSMAN Abim gibi mukemmel bir insan ile diger iki arkadasimla mukemmel bir pattaya tatiline nasip olursa hazirlaniyoruz. Ortam mukemmel arkadaslar mukemel. POUL BABAALI VARTUTRE abilerimin tavsiyelerini canlandirmaya, orneklerini uygulamaya gidiyoruz… Efendi gibi eglenip delikanli gibi ulkemizi temsil etmeye insanimizi sevdirmeye gidiyoruz… Saygilar sevgiler abilerime

 13. Varture kardeş emin ol onlar bir yerde derslerini almışlardır. Hatta ders aldıklarının farkında bile olmadan. Herşey fiziksel olarak karşılık bulmaz o yüzden için müsterih olsun kardeş. Babaali kardeşimin değindiği konuya örnek vereyim sana kısaca kardeş.
  5-6 sene önceki Tayland dönüşüm esnasında 30 yaşlarında genç biri yanıma oturmuştu. Elemanın gözler mosmor ama 4-5 günlük olduğu belli. eleman seslenince insanlık namına geçmiş olsun kardeş dedim ve sohbete başladık. Sohbet sırasında 5 arkadaş olduklarını 3. yada 4. gece discodan otellerine dönerken yollarını kesen bir gurup tarafından dövüldüklerini anlattı. Tabi olay ilgimi çektiği için sorgulamaya başladım önümüzde oturan arkadaşlarıda sohbete katıldı. Diğerlerinde de morlukar var hatta birinin burnu bandajlı o iyice hırpalanmış durumda. Sadece bir tanesinde hiç iz yok kardeş.
  Elemanlar konuştukça olayın gerçek şekli ortaya çıktı. Olay gece erken saatlerde olmuş. Disko dönüşü yalan yani. Bu dallamalar kalkıp normal bir Taylandlı kız gurubuna sataşmışlar. Kızlar nazikçe(kendileri bu şekilde anlattı) yok istemeyiz demişler tabi bizimkiler sapıtmaya devam etmiş birazda alkolluler. Kızlar istemedikçe bunlar ısrara el atmaya devam edmişler kızların peşi sıra takip etmeye başlamışlar. tabi kızlar da yürümeye devam ediyorlar. Tuktuka biniyorlar bunlar da peşlerine. soi 1 mi 2 mi emin değilim kızlar bunları oraya çekiyor. tenha bir yerde bekleyen erkek arkadaşları bizim dallamalarta dalıyor. Onların demesi kız arkadaşlarına msj mı ne ile haber vermiş. bunlara da tuzak kurmuşlar. ve uçakta hala daha kendilerini savunyorlar. Olayın iç yüzü bu kardeş. Bende tamam hepiniz dayak yediniz ama arkadaşınızı niye dövmediler dedim yanımdaki eleman ne desin biz alem yaparken bizi engelemeye çalıştığı için kızlar onun dayak yemesine engel oldular resmen bizi 3 kuruşa sattı diye cevap veriyor. Yani ders verilmiş verilmesine de eleman hala daha dersine çalışmamış kardeş.

 14. @Babaali dostum.Haklısın bir çok mekan var.Ama beninmle birlikte geldiğim Timur’da benim kızın arkadaşını almışdı.Onlar çok eğleniyorlardı ve bir çok olaydan habersizlerdi.O yüzden zaten kısıtlı zaman için büyük bütçeler harcamış birine bunu yapmak istemedim.
  @Son Kaptan kardeşim..Ben orada çok eğleneceğinize eminim. Bunda bir sorun yok..Sadece relax ol ve anın tadını çıkar.Benim yaptığım hatalarea düşme.Sabırsızlıkla döüşden sonra yazacağın makaleyi bekliyorum.Bakalım ödevini iyi yapmışmısın kontrol edeceğiz:))
  @Poul dostum..Mutlaka bir ayar verilmiştir bunlara eminim. Ama belalarını benden bulsun istemedim.Adam 55 yaş civarı altında beyaz şort üstünde markanın beyaz tişörtü ağzının kenarında bir sigara gelene gidene parmak atmaya kucaklamaya çalışan biri. Halbuki adam gibi eğlense en fazla on dakika sonra freelancer kızlardan birini alacak yanına.Ama amcam yok sapıklık daha güzel geliyor olşmalı.Bu arada bir dostumun mailden bir kısmı aşağıya kopyaladım.Artık ben buna yorum bile yapamam:((
  ”…Slm birader, yazini bir cırpıda okudum eline saglık guzel olmus, yasadigin olay gercekten cok sinir bozucu birsey,
  Zaten ingiliz sitelerindeki forumlari takip edersen, ing.ler sozde cok fazla arap turk hintli vardiye artik gitmek istemiyorlarmis,
  duple condom takmalarini oneriyorlar , anlayacagin bizleri hastalikli yaratiklar olarak gorüyorlar.”

 15. Vartutre abi çok haklısın, sen zaten yanında bir bayan varken ve diğer arkadaşlarını da düşünerek yapılacak en doğru hareketleri yapmışsın, daha ne yapacaksın helal olsun. Poul abinin dediği gibi bu tür dallamalar başına ne gelirse gelsin veya oralarda ne yaparsan yap kafa basmıyor şarj etmiyor.
  Son kaptan kardeşim bir önceki yorumundaki selamını almak la beraber sen ve arkadaşlarının oralarda bizden daha da çok çok eğlenip, ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğinizden şüphem yok. İnsanımızı daha da sevdirmeye gidiyoruz cümleni de çok sevdim kardeşim. Yorumlarla kendini bu kadar sevdirdin orada kızlar seni yüz yüze görünce nasıl sevdiklerini, ne yaşadıklarını vartutre abi gibi sabırsızlıkla yazılarında bekliyoruz.

 16. @ Varture yazın güzel anlatımın iyi ama biz yeni gidecekler için az biraz daha bilgi verici noktalara değinseydin inan çok makbule geçerdi.

 17. @Teatox güzel sözleriniz için teşekkürler…@Rexx üstad..Tayland hakkında ne öğrenmek istiyorsan aslında bu sitede hepsi var.Ben konu geldikçe ve soru soruldukça cevaplamaya ve anlatmaya çabalıyorum..Bu makale 1 haftalık Pattaya konaklamasıyla ilgili yaşadıklarım..Kafana takılan veya öğrenmek istediğin ne varsa seve seve yardımcı olurum sitenin tüm müdavimleri gibi…

 18. @R10 ve @red honey güzel sözleriniz için teşekkürler.. Yunanistan-Makedonya-Sırbistan ve Macaristan gezisinden yeni döndüm.. Sonbahardada yeniden Tayland olacak umarım..

 19. 6-17 Ekim arası Pattaya’da olacağım.Bu tarihler için THY kampanyası mevcut.İlgilenenlerin incelemesinde yarar var..

 20. @Oxygen üstad..Biliyorsunuzki Taylanda gidiş için en güzel uçuş THY ile oluyor.Ama Arap yarımadasında yer alan ülkelerin havayolları (Emnirates,Katar,Egypt,Etihad,Mahan vs.) ve eski doğu bloku ülkelerinin havayolları( Aeroflot,Türkmenistan Airlines vs.) daha ucuza kendi ülkelerinin başkentlerinden aktarmalı uçuş seçenekleri sunuyor.Ekim ayı başındaki tarihlerdeki uçuşlarda THY bir kampanya düzenlemiş.Fiyat 1800 tl civarı idi.Yani hem bahsettiğim havyollarından ucuz hemde dahada konforlu bir uçuş seçeneği sunuyordu.Şimdi kampanyada son durum nedir bilmiyorum. Kontrol etmekte fayda var.Bu arada 6-17 arası Pattaya’ya gidecek ve özellikle ilk kez gidecek arkadaş varsa bana katılabilir.En azından oradaki ilk günlerinde acemilik çekmezler..

 21. Bu kampanya halihazırda devam etmektedir. Skyscanner dan tüm ekim ayı olarak tarama yapıldığında Ekim 2-3-4-5 ile başlayan günlerde olduğunu göreceksiniz. 1850 tl civarıdır.

 22. herkese saygılar,bahsettiğiniz kampanyadan bende bilet aldım fiyat 1780 tl idi thyde aslına bakarsanız gecen yıl martta ilk kez gitmiştim pattayaya ama hani hep konusu gecıyorya artık vazgecemezsınız dıye hakıkaten oyle bır fırsat cıkınca hemen degerlendırıp alıyorsunuz bıletı oylede oldu vartutre hocam ben 4 unde orada olacagım ancak gece hayatım ve alkol alıskanlıgım olmadıgından sızıde rahatsız etmek ıstemem ama ıyı bır yol arkadası olurdum sıze kısmet olmadı ıkı gunle kacırdık bı dahakı sefere ınsallah ancak bir kahve içmeyi isterim tecrubelerınızı araya klavyeler gırmeden dınleyebılmek benım ıcın buyuk zevk olur bırde tecrubelı abılerım ve kardeslerıme sormak ıstedıgım vamco fırtınası vardı bu ara dındı gıbı ama gozumde korkmadı degıl uzatılmıs hava raporlarında 2-3 gun gok gurultulu yagmur gosterıyor benım oldugum sure zarfında ısın dogrusu allah korusun bır sel ve fırtınaya yakalanmak kımse ıstemez varsa uyarı ve tavsıyelerınızı dınleyı cok ısterım yardımlarınıza sımdıden cok tesekkurler saglıcakla kalın.

 23. @Pluse dostum merhaba..İki günde olsa görüşürüz sıkıntı olmaz. Ben 6-17 ekim arası pattaya da olacağım.Senin tarihler tam olarak ne? Ayrıca merak etme beni rahatsız etmezsin.

 24. @Pluse üstad..5-6 gün görüşme şansımız var anladığım kadarıyla.Ben bu sefer tek gidiyorum.Babaali dostum işleri nedeniyle gelemiyor.Seninle orada görüşmeyi bende isterim.Zaten Pattaya yalnız çok sıkıcı olur hem senin için hem benim için.Mail adresim xxxxxxxxxxxxxx. Oraya mail atarsan veya mail adresini verirsen iletişimle ilgili konuları görüşelim..Çok eğelenecez çokk..

 25. Türk değil mi? İşte ya bu bizim milletin bu öküzlüğü varya beni deli ediyor. Ya eskiden bizim büyüklerimiz derdi geneleve iki arkadas gideriz ama birimizin girdiği karıya girmeyiz. Yanındaki parayla calışan biri olsa bile erkek varsa bakılmaz. İşte dünyanın hiç bir yerinde bizim türklerin bu yaptığı öküzlüğü hiç bir millet yapmaz. Doğru olanı yapmışsın kardeş muhatap olmamak en doğrusu.

 26. Birde merak ettim kardeşim manken dediğin bayan beyaz iç çamaşırlarıyla duran kız mı? Eğer o ise burada bile çoğu erkek peşine takılırdı

 27. @Mehmet üstad.. Her ortamda ve anda doğru davranmak ve anı berbat etmemek anlamında susdum.. Zaten o olaylardan sonra genelde bizimkilerin takılmadığı yerleri tercih etmeye çalışıyorum. Bahsettiğim manken resimdeki bayan değil. Onun kadar olmasa da benimle birlikte olan arkadaşım pek de aşağı kalmazdı yani:))

 28. @Vartutre kardeşim zaten muhatap olmamakla kaliteni belli etmişsin sizin gibi kaliteli insanlarla tanışıp aynı zamanlara denk getirip tanışıp gezmek isterdim. @Nightmare45 kardeşimle de bu platformda görüşmüştük Işıd militanları hakkında aradan bir ay bile geçmeden ülkemizde darbe teşebbüsü yaşandı yazmıştım ülkemiz zor günler geçiriyor. Ülkem için şimdilik askıya aldım Tayland a gitmeyi daha sonrasında gitme planı olan @Vartutre kardeşim ve @Nightmare45 kardeşimle buluşup orada gezmek isterim.

 29. @Mehmet dostum..Eğer memurlara izinler tekrar açılır ve yurt dışı ile ilgili yasak kalkarsa 5-16 Ekim arası gitmeyi planlıyorum. Tarihler denk gelirse neden olmasın:))

 30. !!! Acil !!! Arkadaşlar son zamanlar da Tayland a giden var mı? Dönüş uçak bileti olmadan ülkeye giriş izni verilmiyormuş. Lütfen cevap yazın. Ona göre bilet kestirecem.

Cevap Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.


*