PATTAYA ANILARI

Değerli asyarehberi ve takipçileri selamlar saygılar.
Bende kendimce Tayland’da başıma gelenleri sizlere aktarmak istiyorum.
Sene 2010 ocak ayındayız şimdiki gibi soğuk bir hava markete bile gidip gelirken resmen kıçımız donuyor. Kaldığım dairedeki merkezi ısıtmada iflas etmiş, katalitik sobanın başında ısınıyordum . Bir yandan da laptoptan facede arkadaşlarla sohbet halindeyiz. Ama titriyorum soğuktan o derece.
Arkadaşlarla sohbete daldığım sırada çok sevdiğim arkadaşım online olmuştu. Sayfasında bir resim paylaşmıştı. Dikktimi çekti hemen sohbetleri bırakıp arkadaşıma msj geçtim. Saniyesine cevap yazdı napıyon kanka diye . Durumu özet geçince skypa geç dedi, olur deyip bağlandım görüntüde iki bayan ortada bizim kanka elinde bardak benle konuşuyor. Nerdesin kanka dedim. Oda resmi görmedimin niye soruyorsun diye fiyakasını bastı. Hızlıca resmin detaylarına yazısına bakınca anladım bizimki yurt dışında o güne kadar sadece adını duyduğum Taylanddaydı. Resmen kızlar gibi kıskançlık krizine girdim. Bizim burada kıçımız donuyor sen tropik ülkede alem yap birde bayanlarla fiyakanı bas dedim. Oda yok kanka şirket yolladı ne yapayım gitmem mi deyim diyince artık zıvanadan çıktım. Oğlum sen beni deli edecen sonra görüşürüz deyip faceden çıktım. Aklım manzaradaydı. Herif hatunlarla alem yapıyordu. İnternetten bakındım bilgi topladım. Ayni işlemi ertesi günüde yaptım. Tayland hakkında ve Tayland gece hayatı ile ilgili aklıma gelen tüm kelimelri saydırdım. Aklımda Pataya gezisi vardı. Pataya hakkında çok yazı ve yorumlar okumuştum. Doğrusunu söylemek gerekirse Pataya gece hayatı oldukça ilgimi çekmişti. Okudukça daha fazla hırslanıyordum bizim kankaya.

beach road gündüz Pattaya go-go girls
Pasaport sorunum yoktu yurt dışında okuma durumum olduğu için babaannem 10 yıllığına yaptırmıştı benim pasaportu yani parasını vermişti. Birikmiş paramda vardı. Bizimkilerden de dilenince baya sermaye edinmiştim Pataya tatili için.
Direkt olarak teyzeoğlu ile temasa geçtim kendisi turizm acentesinde sorumlu idi. Ondan yardım aldım. Pattaya paket programlardan iki tanesini birleştirip bana yardımcı oldu. Üstelik sadece Bangkoktaki oteli ödedim oraya.Beni şirket kontenjanından yolladı. Katar airways ile uçacaktım aktarmalı. Pattayada kalacağım oteli gidince kendim bulacaktım o yüzden ona para vermedim. İki gün sonra hava alanında hazır ve nazır şekilde heycanla bekliyordum. Uçağa binip yola çıktık heycandan gözüme uyuku girmiyordu.
Aktarmayı da atlatıp Bangkoka vardık. Uçaktan çıktım ki ne çıkış ama çıkmamla kurduğum tüm hayaller yerle bir olmuştu. Sıcak bekliyordum da sanki fırına girmişim gibi. Alışana kadar çok zorluk çektim. Direkt otele geçtik bizim teyzeoğlu rehbere haber vermişti bizim kuzendir ilgilenin diye sağ olsunlar yardımlarını gördüm eksik olmasınlar.
Otelde odaya yerleştim hemen duşumu alıp dışarı çıkmadan yatıverdim. Ertesi sabah uyandım nerdeyse geç kalıyordum. Gurupla beraber Pattyaya doğru yola çıktık. İlk gecemi boşa harcamıştım kendi kendime kızıyordum. İlk önce grubu otele yerleştirdiler bende lobide bekledim zaten dışarı çıkmayı hiç istemiyordum leş gibi bir koku vardı üstelikte sıcak mı sıcak. Rehber arkadaş işini halledince bana yardımcı oldu inernetten görüp beğendiğim otelleri saydım. Bakıp güldü boş ver dedi. Beni takip et. Otelden çıkıp bir arkası açık kamyonete benzer bir taşıta bindik tuktuk diyorlar onunla gidip bir yerde indik yürüyerek 5 dk mesafede bir otelde oda ayarladı. Kaldığım bölge soi8 yani 8.ci sokakta kalıyordum. Odaları çok güzel, temiz ve rahattı. üstelik güzel birde indirim yaptırmıştı odaya. Benim internetten gördüğüm fiyatı ile arasında uçurum vardı. Tabi adamda Taylandlı idi sonuçta işi de biliyordu.
Odaya çıktım artık tek başımaydım. Tekrar duş aldım acıktığım için dışarı çıktım ama sıcağa daha alışamamıştım ilk 3 adımda yapış yapış olmuş vaziyette klimalı bir yerde yemek yedim. Yediğim balığın tadı hala damağımda öyle lezzetli bir balık yememiştim. Dönüp otele geçtim . teyzeoğlunu aradım yardımı için teşekkür edip anlattım oda bana sıcağa alışmak için klimadan uzak dur bir müddet yada klimayı en alt seviyede tut yoksa alışamazsın dedi. Tavsiyesi ile sıcağa uyum sağladım bir gün sonra ama şanslıydım o gece hafif rüzgarlı ve hava serindi. 1-2 saat odada inernette baktım akşam oluyordu.

beach roadDinlendikten sonra ilk işim Pataya walking street ben geldim deyip, otelden çıkıp walking streete doğru yola koyuldum. Adından çok söz ediyorlardı Pataya gecelerinin kalbi deniyordu herkes tarafından. Resimleri videoları beni cezp etmişti.
Kaldığım otelde soi 8 deydi. Yürüyerek beach roada indim plajj yolundan yavaş yavaş yürüyüp etrafımdaki yerleri ve kızları inceliyordum 15 dk lık yolu 1 saatte gittim. Kızlar ha bire yolumu kesiyordu onlarla sohbet derken vakit geçiyordu. Pattaya beach roadın sonunda olan walking streetin girişinden gecikmeli de olsa içeri girdim. Bir kalabalık bir bir gürültü iğne atsan yere düşmez derler ya aynen öyle. Yavaş yavaş ilerleyip ilk gördüğüm gogo barın önünde durdum. Durur durmaz kapıdaki mini etekli kızlar yapışıverdi. Zorla içeri geçtim klima sonuna kadar açık içerisi orta derece dolu piste kızlar dans ediyor. İlerleyip çalışanın gösterdiği yere oturdum. İçecek olarak meyve suyu söyledim. Kız resmen dik dik baktı. Ama sparişimi getirdi. İçerken pisteki kızları izliyordum. Önüme denk gelen yerde bir kız düştü bir dans bir akrobatik gösteri benim gözler fırlıyordu yerinden. Kızın güzelliği, gülüşü ve
tabi ki en önemlisi vücudu tam benlik. Pattayayı araştırırken rüyalarma giren kız gibiydi resmen.
Artık icraat zamanı dedim. Kızı çağırttım içki söyledim kızın ismi Kulap tı İngilizcesi benimle bile oy ölçüşürdü. Kız çok iyi kafa dengiydi başaksını istemem deyip kızla anlaştım ama kızın verdiği rakamla internetteki gezen rakamlar arasında çok fark var. Pazarlık ettim pazarlıklı fiyatı bile o rakamların iki misli . Ama ilk gördüğüm andan beri kıza dibim düşmüştü. Pazarlıkla istediğinin yarısından az bir farkı kabul etti. Hemen toparlandım. Kulapı beklemeye başladım az sonra kız ile dışarıdaydım. Saat 10 oluyordu kız hemen otele mi? diye sordu. Bende fark etmez ama etrafı dolaşalım istersen dedim. Kızda acıktın mı ben acıktım dedi olur deyip walking street den çıktık plaj yolunun üstündeki bir restoranta girdik. Şansıma balık da vardı kendime yine bir balık sofrası 5-6 çeşit deniz mahsulü yedim. Kızda bana şaşkın şaşkın bakıyor. Oda resmen kuş gibi yiyor. Hesap geldi fiyat nerdeyse İstanbuldaki çift kaşarlı tost ayran fiyatı. Restoranttan çıktık market önüne gelince benden 200 baht istedi verdim markete girip orta boy yassı şişede yerli içki aldı üstüne de para getirdi. Almadım elimle yok dedim. Yürüyüp sahil yoluna çıktık. Biraz yürüyüp meydanlık olan yere geldik. Yol kenarında meyve suyu satıyorlardı. Kız kendi parası ile 2 büyük bardak meyve suyu alıp, içine de aldığı içkiyi bölüştürdü. Birini de bana verdi başladık yavaş yavaş yürüyüşe. kız sokulup önce elimi tutu ardından da elini pantolonumun arka cebine soktu o şekilde yol boyunca yürüdük. Kızın tavırlarına şaşmıştım, ama internette okuduklarım la örtüşüyordu. Kız resmen sevgilimmiş gibi davranıyordu.
Zaten internette okuduklarımın içinde 3 doğru bilgi vardı. Birincisi kızların davranışları ikincisi yeme içmenin ucuzluğu üçüncüsü de havanın nemli sıcak ve kokuyor olasıydı geriye kalanı sallamışlardı çoğu. Zaten bu siteye yazı yazmaya karar vermem tanıtım yazısını okumamdı.

.pattaya go go bars pattayabars8
Kızla dönüp yürümeye başladık. Kız tekrar sordu otele mi diye. çünkü soi 8 in önünden geçiyorduk. Barda iken otelimi sormuştu. Bilmem deyip devam ettim az ilerde plaja indik orda dalgaların sesleri ile kumsala oturduk devamlı sohbet ediyorduk. Kız sorular soruyor kendinden bahsediyordu. İçkiler de bitmişti kalkıp tekrar yürüdük. kulapa bu sefer ben sordum Mixx e gitmek istermisin diye ama kız istemedi. Kulap ile otelin olduğu sokağa girdik oradaki bir barda oturup bira içtik etrafı seyredip sohbete devam ettik. Ardından otele gittik. Kız resepsiyonda kimliğini bırakıp odaya çıktık. Ha birde bu vardı doğru bilgi olarak. Odanın balkonuna oturup, Buzluktaki aldığım vodkayı meyve suyu ile karıştırıp içtik. Benim bünyem içkiye dayanıklı olmasına rağmen sallamıştı beni meret. Bunu fark eden kulap kalkıp duşa girdi. Ardından da ben girdim. Havlulara sarılmış vazıyette bir müddet sohbet edip yavaştan icraata geçtik.
Sabah öğlene kadar uyuduk. Katlığımızda tekrar duş yapıp kıza parasını verdim. Kulap yüzüme bakıp gitmemi mi istiyorsun diye sordu yok dedim. O zaman kahvaltı yapalım dedi . Bende sen in geliyorum dedim. Kulap odadan çıkınca kasadan para alıp peşine aşağıya indim. Beraberce bir güzel kahvaltı yaptık. Kulap sana etrafı gezdireyim mi diye sorunca neden dedim. O da ilk gelişin olduğu belli o yüzden sordum dedi. Kız anlamıştı ilk kez geldiğimi. Bende ada var oraya gidelim dedim. Saate bakıp geç kaldık bu saate oraya gidilmez dedi. Kızın rehberliğinde tüm gün gezdim ayrılık vakti geldiğinde kıza ara dedim benle kal, oda bırak gideyim sende dinlen saat 10 da gel bekleyeceğim dedi. Ve ayrıldık. Ama ben Saat 9 da gogo bardaydım kız beni örünce yüzü güldü hemen yanıma geldi istersen burada 1-2 saat otur çıkarız dedi ısrar etince tamam deyip toparlandı. Bar fine ı ödeyip çıktık. Dışarıda bekleseydin barfine a gerek
kalmazdı dedi. Bende omuzlarımı silkip sorun değil dedim. Çıkıp yemek yedik ama bu sefer walking street deki seafood da deniz ürünleri çok güzeldi. 2 ıstakoz söyledik yanına garnütür, 2 er bardak şarap hesabı hiç unutmam 2500 baht verdim üstünden de para aldım. Türkiye için çok çok ucuz ama ilk gittiğim yer ile ve beraberce gittiğimiz yerden iki misli pahalıydı.

insomania insomania5 club_insomnia_pattaya
Oradan İ barave insomaniaya geçtik bir güzel eğlenip tekrar otele geçtik. Ertesi sabah erken kalkıp adaya gittik. Resimleri kadar güzel bir adaydı. Kızla yüzüp orda yemek yedik. Fiyatları yüksekti.
Öğleden sonra geri döndük. Kızla akşam alış verişe çıktım. Gelirken çok eşya almamıştım. Kıza da ufak tefek hediyeler aldım bir mutlu oldu, sanki çok pahalı kaliteli marka hediye almışım gibi. Neresinden bakarsan bak 300 baht gibi komik bir fiyattı harcadığım. O gece bara gitmedi ve sonraki gecelerde ise benimle beraber gidip 1-2 saat geçirip öyle çıkıyorduk.
Kızla gezip dolaşmadığım yer kalmadı pattayada. Kulap bana bedava pataya rehberliği yapıyordu ve tüm pattaya tatilim boyunca yanımdan ayrılmadı. Ben le kalıyor ilgileniyordu. Kulapın ilgisine alakasına bayılmıştım. Şimdi düşünüyorum da nerde bizim türk kızları nerde pataya kızları diye. Orda yapmacık bile olsa erkeğe hem cinsel hem de duygusal olarak zevk veriyorlar. Gerçekten oralara aşık olmuştum ve yanımda götürdüğüm paranın 3-1 i de arttı o kadar harcama yapmama rağmen.
Diğer günler için benden ilk aldığı paranın yarısını aldı. Kendi belirledi fiyatı. Dönerken facelerimizden bir birimizi ekledik .
Uçak alanında içim bir garip olmuştu gitmek istemiyordum. İstanbula geldiğimde tekrar soğuk hava beni karşıladı. Bir hafta evden çıkmadım bunalıma girmiştim. Pattayaya tekrar gitmek istiyordum ama maalesef o şansı tekrar yaratamadım. Şu anda askerliğim bitirdim ve birikmiş paramla tekrar gitme planları yapıyorum.

 

İlk ziyaretçi yazımızı Pataya gece hayatı, tayland, tayland pattaya, tayland gece hayatı, Pattaya geceleri, Pattaya hakkında, Tayland geceleri başlıkları altında etiketlendirip bizlere sunan Sn. sam adlı arkadaşımıza tüm asyarehberi ekibi olarak teşekkür ederiz.


Toplam 9 Yorum Var

 1. Aramıza hoş geldin sam kardeş. Yazın sürükleyici vede güzeldi. Ben şahsen kış gününden çıkıp oralara gidişini anlatma tarzını sevdim. Zaten şu anda kıştayız. Okurken senim yariine kendimi koyup yaşadığın duyguları hissettim. umarım yazılarının devamı gelir. Pattaya olması şart değil diğer yerler yada gittiğin mekanlarla da ilgili olabilir.

 2. Poul’a katılıyorum gerçekten güzel ve akıcı olmuş, daha farklı yazılarınlada ilgi çekici detaylarını okumaktan zevk alacağımı belirtmek isterim. başarılar dilerim.

 3. Arkadaşım gerçekten anlatımın güzeldi. yanlız sen aşık olmuşsun onu deyim. inşallah tekrar gittiğinde bıraktığın gibi oraları bulursun. her geçen yıl dahada fazla gelişiyor ve o güzelim yerleri turist tuzağına çeviriyorlar.

 4. Sn.Sam Bey;

  Elinize sağlık çok güzel bir makale olmuş..

  Makalenizi okurken kendi ilk gidişimi hatırladım.Buna benzer şeyler yaşamıştım ben de..Yazılarınızın devamını bekliyorum..

  Saygılarımla

 5. Yazımı okuyup yorum yapan arkadaşlara teşekkür ederim.
  ilk fırsatta başka anılarımıda yazıp yollayacağım.
  Sağlıcakla kalınız
  sam

  • Slm arkadaşlar yazıları okuyorum bende çok gitmek istiyorum ama ne yabancı dilim var nede yor yordam biliyorum ve ne kadar gider hiç bir bilgim de yok beni bu konularda aydınlatacak bi arkadaş yokmu ya.

   • Uğur Bey ;

    Öncelikle paylaşılan yazılarımızı okumanızı öneririm. Buna rağmen sorularınız olursa bizler cevaplamak için burada olacağız

 6. Sam hocam merhaba
  Harika bir yazı olmuş ben bu sitenin makale yazan arkadaşların yazım dili ve olaylara bakışını inanın çok beğeniyorum ve tüm yazılanları keyifle okuyorum emeklerine sağlık sam hocam devamını bekliyoruz

Cevap Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.


*