Pattaya’da 9 Gece

Insomnia

Öncelikle herkese selamlar Asyarehberi takipçileri uzun zamandan beri takip ettiğim Pattaya maceralarına bir yenisini de ben eklemek istedim. Yeni gidecek arkadaşlara yardımcı olmak adına sonuçta bizde buradan okuduk öğrendik öyle gittik 🙂  Her ne kadar gidip gelmiş olsam da hala takip ettiğim ve giden her bir arkadaşın macerasını okudukça kendimi orada hissettiğim bir sayfa burası.. Neyse gelelim konuya.. Bu benim 2. Pattaya gidişim daha önce de kuzenim Cenan ile birlikte gittik yine onla birlikte gittik gerçi onun 3. Gidişi oldu. Biletimizi  Qatar airways in aktarmalı uçuşlarından İstanbul Doha  Doha Bangkok olarak 1530 TL ye ayırttım tabi kendim Fethiye’de yaşayınca Dalaman dan İstanbul’a olan uçuşlara da gidiş dönüş olarak yaklaşık 335 TL ödedim THY den İstanbul Atatürk’e. Dalaman havalimanından çıktığım zaman sabah saat 8:30 du Bangkok Suvarnabhumi havalimanına vardığımız da saat tam 7:30 du saat farkını es geçersek yaklaşık 19 saat sürmüştü yolculuğumuz beklemelerle. Bu arada Qatar ın uçakları çok kalite Doha Bangkok arası uçuşta 2 katlı devasa  Airbus A380 kaç kullanıyorlar 🙂 neyse biz sabah erkenden Bangkok havalimanına indik. Daha önceden bildiğimiz içim alt kata otobüslerin olduğu yere indik kuzenim her ne kadar taksiyle gidelim diye çabaladıysa da ben otobüs konusunda kararlıydım ilk otobüs 10 daymış bize de o saate kadar beklemek düştü. Zaten en büyük hayalimde o havalimanına vardığım zaman otobüslerin kalktığı yere çıkıp gözünü sevdiğimin Tayland’ı ben geldim deyip sigaramı yakmaktı.  Sanki bir insanın ölmeden önce son isteğini yerine getirirmiş gibi 🙂 sigara üstüne sigara derken otobüs geldi otobüse biner binmez muavinin gay olması ile kuzenim Cenana işte Tayland’a geldik dedim 🙂 biz ilk gelişimizde de hiçbir şekilde Bangkok ta takılmadık görev belli hedefi hiç şaşırmadan doğru Pattaya ya gidiyoruz 🙂 öyle Yorgunuz ki ölüyoruz ama heyecan herşeyi bastırıyor 3 yıl önce geldiğim kutsal topraklara yeniden gelmiştim. Otobüsten indikten sonra motor taksiye binip daha önceden yerini ayırtmış olduğum A One Star Hotel’e giriş yapıyoruz.

Bu arada günlüğü 700 baht tı kişi başına ayrıca Lady free 😉 2 tane ayrı oda şeklinde otelimize geçtik. Odalarımız yakındı 3 sene önce haziran ayında geldiğimizde Summer Spring otelde günlük kişi başı 1200 baht ödemiştik bu defa oldukça karlıyız. Ama Sunmer Spring otelin odaları oldukça büyük ve güzel ayrıca balkonu da var ve balkonlu odalar tercihim. Ama bu hotel de oldukça temizdi. Konuya dönelim yorgunluktan ölüyoruz ama heyecan hat safhada dayanamadık bir duş alıp kıyafetleri değiştirip hemen dışarı çıktık . Sokak ta çubuk şiş yapanlardan hemen 5 er tane alıp yedik tanesi 10 baht ile 20 baht arası değişiyor.onları bile hatta Tayland’ın o iğrenç kokusunu bile öyle özlemişim ki anlatamam 🙂 Neyse ilk gün deli divane yorgun argın sokaklarda dolaştık saat 5 e kadar soi leri falan gezdik bu arada soi demişken en atarlısı soi 6 dır. Soi 8 de Cüneyt abim vardır ki adamın dibidir türk restoranı var onun sahibi daha önceki anatolia nın ortaklarımdan biriymiş . Öyle samimi ki ancak tanışınca öğrenirsiniz oraya giderseniz  mutlaka uğrayın derim . Biz genelde orada vakit geçirdik Cüneyt abim bize pek çok ta güzellik yaptı hemde hiç karşılık beklemeden hatta hasta oldum 4 5 gün baktı diyebilirim. Neyse yine konu değişti dönüyorum mevzuya saat akşam 5 oldu ve oteldeyiz ama neyse biraz uyuyalım dedik geceye dinç başlamak için 3 4 saat uykudan sonra uyandık saat akşam 9 gibi bir yandan da Türkiye de sevgililerimiz var onları idare edeceğiz diye uğraşıyoruz 🙂 Onlara yorgunluktan öldüğümüzü ve ertesi güne kadar uyuyacağımızı söyledik bu arada onlara Singapura gidiyoruz diye de yalan attık. Biz Taylanda gidiyoruz  diyecek halimiz Yok 🙂 .Akşam 9 gibi uyandıktan sonra başladık giyinmeye oldukça şık olmalıydık amaç belliydi sonuçta buraya ne için gelmiştik çıkalım ve görevimizi yapalım dedim kuzene 🙂 Soi lerden başladık yine 1 den girip 2 ye 2 den 3 e derken walking e kadar yürüdük soilerde kendimizi mıncıklata mıncıklata 🙂 saat akşam 11 falan olmuştu daha önceden bildiğimiz Mixx e gittik ama nerdeyse bomboştu.

Zaten oraya sadece bakmak için gitmiştik asıl adres olan Ibar a geçtik orası da henüz kalabalık değildi ama yavaş yavaş hareketlenmeye başlamıştı. Neyse 2 bira söyleyip başladık dans etmeye kızları kesmeye zaten gözler hep üstümüzde genç ve yakışıklı iki çocuk 🙂 bu arada kuzenim oldukça yakışıklı dur bende fena değilim işte 😉 ben 28 o 24 yaşında dır. İlk gece üstümüzden bu enerjiyi Türkiye’deki birikmişlikleri atmamız gerekiyordu sakin moda geçebilmek için kendimize kurban seçmeye başladık hemen 🙂 onun orası böyle şunun şurası şöyle derken kafa pilot bu arada bir üst kata Insomnia ya bakıyoruz bir alt kata ibara bakıyoruz .

Kızlar zaten içimize düşecek ama biz ilk gecenin salaklığıyla eğlenceyi fazla kaçırıp alkolü fazla alıp gözümüzde bütün kızları güzel hale getirmiştik özellikle de kuzenim 🙂 Neyse kuzen yapıştı birine oğlum bu kız çirkin dediysem de ben bunu alacağım dedi iyi sen bilirsin dedim Ne kadar zorlasam da aldı gitti sabah saat 5 falan bende mutlaka bende bulmalıydım ve zaman tükeniyordu. İlk gece yalnız dönmemeliydim. Sonunda en baştan beri köşede deniz tarafında bir kız vardı sarışın kesiştiğim öyle güzeldi ki yanına gitmeye çekiniyordum  resmen. Neyse sarhoş rolüne iyice girip merhaba dedikten sonra direk mevzuya girdim . Long time 1500 bahta anlaştım.  Tam otele varacakken kuzen önümde geliyor sabah olmuş zaten bende tam seni aramaya çıkmıştım merak ettim diye. Ben bu kızı beğenmedim kusacağım diyor odadan kaçtım üstümden inmiyor kız  dedi 🙂 neyse ben benim kıza bir şey yapayım geleyim lobide otururuz dedim zaten canıma tak etmişti. Odaya girdik duş aldık ve mutlu son 🙂 ama abartmıyorum odadan çıkmam 1 saate yakın sürmüştür mahvolmuşum Türkiye’de 🙂 kuzenin yanına indim lobiye yaktık 1 sigara vay be dedik :)) zaten sabah saat 7 8 falan olmuştu bu arada seven elevenlar  favorimiz bütün içecekleri falan hep oradan alırız. Odalara geçtik ve akşam 3 e kadar uyumuşuz . Uyanınca ben kıza yine gerekeni yaptım ve 1500 bahtlarını verip ikimizde kızları gönderdik . Uyanınca kahvaltı gereksinimi duyduk Canımız. Çay çekmişti ama yok Türkiye’den poşet çay getirmiştik ama sıcak su yok zaten otel de de durmak istemiyorduk Nutella mız peynirimiz vardı ama dışarıda yemek istiyorduk 🙂 neyse yiyecek birşeyler ararken soi 8 de Cüneyt abiyle tanıştık çay sınırsız 😉 o gündem sonra günümüzün yarısı Cüneyt abi nin lokantasında oturmakla geçti. Lokanta nın ismi Happy’s Restaurant bu arada.

Yine akşam oluyordu yedik içtik giyindik kızları uyuttuk Türkiye’de ki derken saat 11 oluvermişti. 2. Gecemiz ve güzel kızlar bulmalıydık yine başladık dans etmeye falan ibarda bu sefer geç olmadan güzelleri kapmıştık saat yine 3  ü buldu benim kız güzeldi ama biraz deli doluydu hareketleri falan çok garipti sanırım çok içmiş neyse yine 1500 e anlaştık ötele geçtik ama benim kız hiç durmuyor lobide kucağıma oturup dudaklarıma yapışıyor falan utandım kuzende bana bakıyor kendi kızıyla.. neyse biz kuzenle birer defa şey yapıp lobide buluşalım diye sözleştik. Neyse görevi yapıp aşağı inip sigaraları çaktık yine mutluyduk 🙂 her ne kadar aileler gitmeden önce ağzımıza etse de gelişimiz olay olsada mutluyduk:) biz kızlara doyamamıştık ama tekrardan odaya çıkıp kızlar uyumadan yine şey yaptık derken benim condom çıktı benim kız bağırıyor hasta mıydın diye falan sakin ol falan derken gidecek oldu zaten çok sarhoş 1000 baht verip gönderecek oldum parayı tam istiyor. Bende o zaman gitmeyeceksin yatıp sabah gideceksin dedim bağırıyor çağırıyor falan kuzeni de aldım kızın arkadaşını da aldım lobi de kavga gürültü . Hasta değilim yoksa sen de mi var birşey derken 1 saat kavga ettik parasının tamamını verip kovdum sonra yine lobi de kucağıma oturdu başladı öpmeye sonra odama gittim arkamdan geliyor ama öyle sinirliydim ki ona hiçbirşey yapmayacaktım.  Odaya girdik tam uyudum derken bir el kurcalıyor yine beni ulan sen misin o dedim ve görevimi icra ettim. Ya bir insan sabaha kadar hiç durmaz mı kız az kalsın yatakta canımı alacaktı. Neyse akşam saat 3 falan yine kızlar güzel olduğundan bir kahvaltıya götürelim dedik biz İngiliz usulü bir kahvaltı yaparken onlarda thai usulü acılı deniz ürünü yediler. Bu gittiğimiz yer Mike Shop un tam karşısında.. daha sonra bir kaç defa daha gittik . Neyse benim kız gözlerini hiç benden alamıyor anladım gitmek istemediğini ama numarasını alıp akşam tekrar arayacağım diyerek zorla gönderdim. Ama arar mıyım hiç tabiki de aramam ben buraya hergün lahana yemeye gelmiyorum sonuçta 🙂 neyse akşam oldu Cüneyt abi de bir yemek arkasından otele geçtik saat gece 12 gibi falan yine kızları uyutup giyinip şık bir şekilde sokaklara döküldük adres yine Walking yine ibar ve insomnia zaten o saatten sonra ortam hareketlenmişti yalnız benden uyarması ibar ve insomniada çok fazla erkek var Rus Amerikalı İspanyol Fransız hatta İsviçreli bile genç ve yakışıklı erkek sayısı da oldukça fazlaydı bu sefer bu işimizi zorlaştırdı. Neyse 3 . Gecemizde yine 2 hatun kestik saat sabah 4 gibi ötele geçtik ve görevimizi icra ettik kızlar yine oldukça güzeldi fakat fazla masraf olmasın diye kızları uyandıktan sonra hemen gönderdik çünkü ikimiz birlikte toplam 1800 dolar para götürmüştük yanımız da aslında 1900 ama bunun 100 dolarını sevgilililerimize hediye için ayırmıştık o kadar da düşünceliyiz yani 🙂 Neyse 4 . Gün ibar insomnia ve Lucifer’a takıldık ama.

Bugün kız almayacaktık çünkü para durumunu dengelemeliydik. O  gece kör kütük sarhoş olduk zaten yanımızda kız olsa da yapacak halimiz yoktu. Ama sabaha kadar barda kaç kızla öpüştük kaç kızın içkisinden ne kadar içtik bilmiyorum 🙂 zaten kuzen bütün kızların dükkanın önünü kapatıyordu habire öpüşüp öpüşüp başka kıza geçiyordu artık ibar a girmeye korkar olduk kızlar bizi çok iyi tanıyor ve dövecekmiş bakıyorlardı çünkü her gece önce bütün kızlara sırnaşıyor geç saatlerde bir tane alıp çıkıyorduk:) neyse 5 . Gün bir tane yapmalıydık 1 gece yapmadık ama sanki uzun zamandır yapmıyoruz denizde suya hasret kalmış gibiyiz  akşam oldu yine şık giyinmeler falan doğru Cüneyt’in yanı saat 10 gibi falan orada Avustralya da yaşayan Yusuf diye bir arkadaşla tanışıyoruz bu arada sonradan arkadaş olduk Yusuf  o gece takılmak istemediğini söylüyor ve ayrılıyoruz biz kuzenle yine ibar insomnia derken öpüşmeler falan sabah oluyor kuzen güzel bir kız yakaladı ama ben bu gecede şansıma küstüm . Güzel kız bulamadım hiç bende almadım ertesi günde kuzen kız almadı böylece dengelemiş olduk çünkü kasamız ortaktı . Ertesi gün Yusuf’la buluştuk ibarın önünde kuzen ben Yusuf ilk kez içki açtırdık 2000 baht vermiştik ama içerisi öyle doluydu ki içkiyi koyacak bi masa bulamadık en son iki tane İsrailli moruğun masasına geçtik Türk olduğumuzu söyleyince bizi pek sevmediler masalarından gitmemizi istediler ama biz anlamazdan geldik 🙂 sonradan sevdiler bize içki ısmarladılar 😉 neyse ben arka masada da bir hatunla kesişiyorum ama hatun ilik ibarın en güzeli boy nerdeyse 170 falan var benden daha uzun :))) sonra Yusuf’a gösterdim bende ona bakıyordum kanka dedi kuzen desen zaten her kovandan bal almakla meşgul neyse kız masasında tek ve içki açtırmış ben Yusuf’a dedim git konuş dedim oda hangimizi seçerse kabul mü dedi . Bende tamam dedim Yusuf konuştu bende oradayım kız beni seçti 🙂 Yusuf boynu bükük bende şansımı başka yerde denerim kanka dedi gitti bu arada ben içki şişemi alıp kızın masasına geçmiştim aradan 10 dakika geçmeden konu paraya geldi ben kıza ne kadar istediğini sordum kız 3500 deyince bende 1500 deyince kızın şarteller attı :)))bana nazikçe içkimi alıp masasından gitmemi söyledi bende elimde içki şişesiylee sokağa atılmış gibi hissediyordum . Sonra Yusuf geldi durumu anlattım. Kanka ben veririm buna o parayı dedi kız kabul etti 🙁 ee paranın açamayacağı kapı yoktur sonuçta neyse kız benim içimde ur gibi kaldı bende lanet olsun diyerek güzel alımlı başka bir kız aldım ama gece olayı süperdi kızın ama ben hala Yusuf’un kızı düşünüyordum bir insanın bakışları öyle mi güzel olur neyse ertesi gün Yusuf Bangkok’a dönüyordu zaten ben kafaya koymuştum o kızı o benim olmalıydı kız çok kişiyi geri çeviriyordu sadece para değildi sanırım biraz da hoşlanmak istiyordu durmadan bana bakıyordu ben yine gittim yanına sohbet muhabbet şakalaşma  derken konu yine fiyata geldi fakir olduğumu söyledim :)))) yap bir güzellik falan derken 2500 e anlaştım 🙂 hatta dönüşte tuk tuk La gidelim dedim Yok motor La gidelim dedi bende parasını sen verirsen neden olmasın dedim güldü o verdi :)) aslında cimri değilimdir ama orada herşeyi her kuruşu düşünmek zorundasın başıma birşey gelse kimse çıkarıp tek kuruş vermez aç ölürsün . 😉 onun için bol keseden savurup şımartmayın zaten yeterince şımartılmışlar. Adını ilk sorduğum kız buydu adı meymiş Mee 🙂 koyun gibi bir nevi numarasınıda kaydettim bana inanılmaz bir gece yaşattı arkadaşlar pattaya da ki en güzel kız diye düşünüyordum. TA ki son geceye kadar neyse 7. Gece 8. Gece Cüneyt abi lucifer insomnia derken son geceye geldik bu arada hiç gezmedik para yetmedi 🙂 otel disko ilk gelişimizde adaya hayvanat bahçesine falan gitmiştik ama onun için gezmedik aslında sokaklardan bol bol balık yedik chilli sosa batırıp batırıp şimdi direk 8. Geceye geçiyorum bu son kız alışımızdı çünkü 9. Gece sabah 5 te otelden çıkış yapacaktık uçak sabah 9 daydı. Son gece aldığımız hatunlar çok güzel olmalı dedik ibar insomnia  derken lucifer a girdik bu arada lucifer da fazla sap yok ama ibar  kaynıyor.. daha öncede gördüğümüz ve bize yüz vermeyen sarışın ve dünya güzeli iki tane sarışın bu sefer direk kucağımıza atlıyor son gecenin şansı olsa gerek. Biz kızlarla öpüşürken falan 2000 e anlaşıyoruz Ama bu kızlar gerçekten 2000 i hak ediyor belki 1500 e bağlardım ama ısrar etmedim muamelesi düşük olmasın diye çünkü zaten piyasa biraz pahalılaşmış eskiye göre. Neyse kızları aldık otele geçtik ama bir İnsan böyle mi güzel olur kıza deli divane oldum ilk gün bulsaydım son güne dek onu alırdım İnan’ın çok tatlı çok güzel thai gibi kokmuyor ve burun yapısı avrupai bildiğin türk kızı gibi ama çok güzel muhteşem bir geceden sonra oda gitti kız kardeşi de çok güzeldi kuzende çok memnun oldu bu arada bu ikisi kardeş. Sabah kızları gönderdik gittik kahvaltı yaptık son defa masaj yaptıralım dedik ve akşam oldu yine ama para tırt taksiyi ayarladık sabah 5?te gelip bizi alacak Ama taksinin bile sadece 200 baht kaporasını ödedik . Para tam bitti kuzen karttan falan çekeceğim diye uğraştı ama yine nafile Yok yok yok kredi kartından para çekemiyor sun dedi Türkiye’deki bankalar . Bankamatikte varsa çekersin dediler e tabi yoktu . Ötele verdiğimiz 2000 baht depozito geldi aklıma otelden çıkış yaparsak parayı belki geri alabiliriz . Öylede yaptık gece 2 gibi otelden çıkış yaptık 1000 bahtını taksi için ayırdık geri ye kalanın 300 bahtınla döner yedik ve geriye kalan parayla doğru ibara 🙂 veda gecesi oldu veda içkisi son defa ibarda eğlendik sabah saat 5 e kadar 🙂 saat tam 5 te taksi geldi ve sabah 9  da uçağa bindik İstanbul derken yine gece 4 gibi Dalaman’a geldik bu arada bir ara 4 güne yakın hasta oldum ateşten kıvrandım o gece aldığım bir kız vardı sabaha kadar havluyla başımda heryerimi ılık bezle sildi o kızı luciferdan almıştım ona minnetlerimi sunuyorum 🙁 her ne kadar hasta da olsam durmadım gerçi orası ayrı mesele ölüyü diriltir derler ya :)))  bu arada gezimi 27 temmuz 6 ağustos arası yaptım. Benim ve kuzenimin ismi takmadır kuzenim manav ben inşaat mühendisiyim ama İngilizcemiz oldukça iyidir gerçi orda İngilizce Temel düzeyde bile yetiyor 😉 biz ilk gittiğimizde de hiç birşey bilmeden kendimiz gittik korkmayın güvenli bir yer ama gözünüz açık olsun. Paraya çok düşkünler. Sizde açık göz olun ve marifetmiş gibi paraya boğmayın milleti. Biz kılık kıyafet alışverişi dahil yani herşey dahil kişi başı 6000 TL harcadık buna uçakta dahil herşey. Fena da olmadı ama şimdiki aklım olsa 200 dolar daha fazla alırdım bir daha ki gezim 2019 ocakta muhtemel evlenmeden hemen önce 🙂

About Asya Rehberi 21 Articles
Asya ülkelerini, kültürünü, tarihini, yemeklerini, gece hayatını seven takipçilerimiz tarafından gezi günlüklerinin paylaşıldığı kapsamlı bir portal olma yolunda ilerliyoruz.

Toplam 3 Yorum Var

  1. yazi super ama ben suanda pattayadayim arkadas ikinci defa geldigime pisman oldum resmen hindistanin butun abazalari suru buraya toplanmis insomnia turkden gecilmiyor. 3 gunden sonra lucifer gectim ortam super orda turk ve hindistanli orani cok dusuk diger ulkelerden erkekler var ama guzelligi insonmiada kizlarin burunlari beskaris havada luciferdeki kizlar hem guzeller hem daha kaliteli geldi. fiyat biraz daha fazla cekiyorlar ama deger o kizlarada. bence lucifer cok guzel..

    ama degermi okadar yol ve masraf pattaya icin birdaha asla gelmem onun yerine ukranyaya giderim cok cok daha iyi.

  2. arkadaşlar para olayını nasıl yapıyorsunuz bütün parayı nakit yanınıza kı alıyorsunuz çalınma korkusu olmuyor mu bankamatiklerde sorun olabiliyormus

    • biz bütün parayı yanımızda götürdük her iki seferdede bankamatiklere hiç bulaşmadık diyeblirim. bankamatiklerden kredi kartından nakit avans çekemiyosun fakat banka kartın varsa ve içinde para varsa bankamatik açıldığı zaman tl hesabında ki para onların parasına çevrilmiş olarak duruyor karşında istediğin kadar çekebilirsin fakat 10- 15 lira komisyon alıyomuş. söylediğim gibi biz bütün parayı yanımıza aldık otelin her odada kasası var paranın yarısını benim kasaya yarısınıda kuzenin kasaya koyduk.otelden çıkarken de harcayacağımız kadar yanımıza aldık zaten adım başı para bozdurma yerleri var bir kaç yeri dolaş öyle bozdur. kur bazı yerlerde çok düşük bazı yerlerde çok yüksek olabiliyor. eğer gitmek kafanda varsa hiç dil bilmeden bile gidebilirsin arkadaşm. sorun olacağını sanmıyorum.ben 2. yi gittim şimdi nasıl 3. yü gidebilirim planları yapıyorum. bağımlılık yapıyor bu arada

Cevap Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.


*